אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מחסנים להשכרה - כדאי לדעת ומעניין לקרוא

  השכרת מחסן | השכרת מחסנים | מחסנים לאחסון

  ענף המחסנים להשכרה הינו בתנופה וגדל בהתמדה משנה לשנה, כיום מדובר על תחום עם עשרות אלפי לקוחות הפונה לצד העסקי ומישר קו עם השירות המקובל במערב.

  יותר ויותר אנשים צריכים את שירות השכרת מחסנים לתכולתם בשל מצוקת דיור יוקר מחיה והקושי הגובר ברכישת דירה עם המתנה ארוכה לרגע המיוחל, זוגות צעירים כבר לא יכולים לאחסן את התכולה "אצל הדודה והדוד" וזקוקים הן להשכרה של מחסן והן לחברת הובלות שתוביל לשם את החפצים ביושר והגינות.

  חברת אחסון כל מגישה לכם כמה פסקאות מידע מעניין ורלוונטי שיוכל לעזור לכם בהתמצאות.

  להשכרה מחסן "במצב טוב"

  החלטתם לאחסן את החפצים שלכם ולהשכיר מחסן, אבל השכרת מחסן לא עושים כלאחר יד. כדאי לדעת שהחברה אמינה והדברים שלכם יהיו במקום מוגן ושמור. תמיד כשעורכים חיפוש מקום לאחסנת החפצים ישנו חשש מסוים בתנאי האחסון.

  ההמלצה שלנו היא פשוט להגיע לחברת האחסנה לפני שבוחרים מחסנים להשכרה ולראות האם מדובר במחסנים נקיים ומסודרים והאם זה בטוח לאחסן את תכולת הדירה, המשרד או כל דבר אחר שצריך אחסון. בדקו מיגונים, ביטוח, ושהמקום לא מלוכלך או מוזנח.

  אופן התשלום להשכרת מחסנים

  אחד מהעקרונות של השכרת מחסנים לאחסון הינו שמשלמים עבור הנפח שתופסים ועבור טווח הזמן שנמצאים במחסנים. כך כל אחד משלם באופן יחסי רק על שרותי האחסון שהוא צורך.

  חישוב נפח האחסנה נמדד ביחידות נפח של קוב (מטר מעוקב). קוב הינו  1X1X1  מטר. דירה ממוצעת למשל נעה בין 25 ל 30 קוב וצריכה להשכרה מחסן בגודל זהה .

  חישוב הזמן נמדד בחודשים מלאים לכל משך השכירות. לדוגמא אחסון תכולת דירת 27 קוב למשך חצי שנה בתקופת השיפוצים יעלה: 6 חודשים X המחיר לקוב X 27 הקובים שבמחסן.

  צמצום הדברים במחסנים להשכרה

  לצורת הסידור, הסבלנות והנכונות לסדר נכון ישנה השפעה רבה על נפח המחסן שניקח. צורת האחסנה ומיומנות המסדר קובעת את הנפח ומכאן שהיא קובעת את התעריף של השכרת מחסן. כלומר אני יכול את אותם ה 25 קו"ב לסדר כמו קוביות או "כמו משחק טטריס" בהתאמת החפצים ובסידור נכון כך שזה יתפוס נפח של 25 קו"ב (100% אחסון נכון) אך אם לא "אתאמץ" מספיק כדי לסדר טוב במחסנים אז נפח האחסנה יהיה 30 קו"ב ואז עלות השכרת המחסן תהיה גבוהה יותר.

  ברם, הטעות הנפוצה נובעת מצמצום יתר. היות והתשלום הינו עבור הנפח, נשתדל לצמצם את הדברים כמה שאפשר ולהזמין מחסן קטן להשכרה. מכיוון שהנחת החפצים במחסן להשכרה הינה על אחריות הלקוח (הובלה עצמית) או על חברת ההובלה, נשתדל לסדר את הדברים בצמצום רב אך בד בבד נסדר תוך כדי זהירות לא לדחוף בכוח או לדחוס מידי על מנת שלא יהיה נזק קלקול או שריטה.

  לא צריך להיות פרופסור להשכרת מחסנים

  מחסנים להשכרה בסך הכל בנויים על הגיון וכמו שלא תעשו נזקים לתכולה בביתכם כך תשמרו על הדברים במחסן, לא צריך להיות זגג כדי לדעת שזכוכית היא שבירה ויש להניחה בעדינות ולא צריך להיות מומחה גדול כדי להבין שדברים שבירים כמו כלי מטבח או מראות חייבים לארוז בקפידה עוד בבית לפני שמביאים אותם למחסן.

  כל חברת הובלה טובה יודעת זאת ומנחה את הסבלים להיזהר ולהישמר וגם אתם יכולים לעשות הכל בעצמכם ולדעת איך לאפסן חפצים רכים כמו מצעים ובגדים בשקיות כיווץ או בקרטון גדול, שחפצים הנשרטים בקלות כמו רהיטים יש לעטוף בניילון נצמד, ואת דלתות מכונת כביסה או המקרר והמקפיא צריך להשאיר עם דלת חצי פתוחה לאוורור ולמניעת עובש,

  משתלם ורצוי לסדר את הדברים בחוכמה ובסבלנות, לא להניח דברים כבדים על חפצים עדינים ולא ציוד חד בצמוד למשהו שביר.הכל בתבונה ובעדינות מה שמצריך ידע וניסיון ובחירת חברת הובלה שמכירה את תחום השכרת מחסנים לתכולת דירה.

  במה כדאי לבחור בעיר או במושב?

  אפשר למצוא מחסנים להשכרה גם בתחום עירוני כמו אזורי תעשייה וגם מחוץ לעיר כמו מחסנים להשכרה במושבים וקיבוצים, ככלל המחסנים שנמצאים באזורים חקלאיים מתמודדים עם בעיות מכרסמים, מבנים לא מאושרים או לא מבודדים מחום או לא אטומים לגשם והצפות, ישנם הרבה בעיות סביב קבלת רישיונות והסדרי ביטוח, ואילו המחסנים להשכרה בערים או באזורי תעשייה הם לרוב מחסנים יותר יקרים לאחסון תכולה או חפצים.

  באחסון כל חברת האחסון המובילה בענף האחסנה בארץ יש שני מחסנים להשכרה באזור המרכז המשרתים את הלקוחות מהשרון והסביבה ועד אזור הדרום והמושבים סביב. הסניפים שלנו "יושבים" על צמתים מרכזיים ומחוברים לכל הכבישים הראשיים מה שמאפשר זמינות לחברת ההובלות וללקוחות שבאים למחסנים.

  מחסנים להשכרה במבנה  VS השכרת מכולה לאחסון

  אחסנה במכולות שונה מאוד בתכלית ובמחיר מאשר אחסנה במבנה סגור, לעיתים שהציוד הינו עמיד בפני פגעי מזג האוויר והוא מבוטח כיאות תמיד עדיף לחסוך ולבחור באופציה של השכרת מכולה לאחסון, אך שמדובר בחפצים אישיים השכרת מכולות לאחסון אינם מומלצים בכלל אלא מחסנים בתוך מבנה אטום וסגור להלן ההשוואה בין צורות האחסון:

  מחסנים להשכרה השכרת מכולה
  מחסן מבודד מחום חום קיצוני במכולת ברזל
  מגוון גדלי מחסנים 20 פיט או 40 פיט בלבד
  השכרה ליד הבית בדרך כלל מחוץ לעיר
  מקורה בטוח מוצל שטח פתוח תחת השמיים
  מחיר השכרה חודשי מחיר מאוד זול ואטרקטיבי

   

  למה כדאי להגיע ולראות מחסן להשכרה?

  אחד הדברים החשובים הוא להגיע אישית למקום ולא להסתמך רק על חיפוש מחסנים בגוגל או להתרשם מתמונות מאתר האינטרנט בלבד. גם אם בשיחת הטלפון הכל נראה מבטיח למדי... לחפש משמעותו לבא.

  היתרון שיש בלהגיע ולראות את המחסנים במו עיניכם הוא לעיתים גם במחיר כאשר המוכר רואה שהגעתם ואת רציניים ומתאמצים הוא גם יגלה עניין ויתאמץ בשבילכם. מבחינת איש מכירות הפסד לקוח פרונטאלי צורם יותר משיחת מכירה טלפונית.

  נפח המחסן הנדרש לאחסון המגיע במכולה

  במקרים שהלקוח מביא חפצים ותכולת דירה במכולות (מהנמל או מאחסון מקביל) החישוב פשוט וקל:

  • נפח מכולות סטנדרט של 20 פיט שוות ערך ל 32 קוב
  • מכולה גדולה בנפח 40 פיט (רגילה) = 64 קוב בערך
  • מכולה גדולה של 40 פיט (גבוהה) בסביבות 80 קוב


  הערה 1: 
  כל החישוב והערכת הנפח האמורה לעייל הינו בהנחה שהמכולה מסודרת בצורה צפופה ומלאה עד אפס מקום וכן בהנחה שהסבלים או הלקוחות שמסדרים את חדר האחסון מסדרים גם כן בצורה צפופה ונכונה עד אפס מקום אם וכאשר המכולה לא מלאה תצטרכו מחסן קטן יותר, לעומת זאת אם וכאשר המסדרים במחסן עצמו לא יסדרו כיאות נפח השכרת המחסן הנדרש יהיה גדול יותר.

  הערה 2: כאשר בוחרים בהשכרת מכולה לאחסון ניתן לשים במשמר את המכולה עצמה כמות שהיא ולא להעביר את הדברים ממכולה למכולה וכל עוד זה לתקופה קצרה, אך אם זה לטווח ארוך או מאוחסן במחסני ערובה זה יהיה יקר מאוד ואז כן כדאי לשכור מכולה נפרדת בחברת אחסון ולהעביר את הדברים בין המכולות.

   

   

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ