אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  אחסון תכולת דירה | אחסון דירה | אחסנת דירות | אחסון דירות

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון תכולת דירה

  אחסון תכולת דירה | אחסון דירה | אחסנת דירות | אחסון דירות

  יש לנו המון מחסנים בכל מיני גדלים ובכל מיני מידות והכל מחושב לפי נפח.

  כל קוב עולה 35 ₪ לחודש (המחיר כולל מע"מ וכן כיסוי ביטוח נרחב בסך 10,000 ₪ הכלול במחיר האחסנה)
  כמובן שכל דירה היא בגודל אחר וכל משפחה צריכה מחסן בנפח שונה אבל בהערכה כללית נפח מחסן נדרש לאחסון תכולת דירות נע בין 15 קוב לדירה קטנה ועד 40 קוב לבתים פרטיים.

  מהו אחסון דירות בהתאמה אישית?

  אחסון כל היא החברה הוותיקה בארץ למתן שירותי אחסון דירה ללקוחות פרטיים במחסנים אישיים - זהו גם שטח ההתמחות שלנו, לכן אנחנו כל כך טובים בזה. הקונספט הוא מחסן אישי משלכם בדיוק בגודל שאתם צריכים.

  כאשר אחסון תכולת דירה צריך להיות במקום נקי ומסודר מאוחסן בצורה נפרדת ופרטית ומתומחר לפי נפח התכולה כאשר מחירם הם נגזרת נפחים, כלומר לכל חדר מחיר שונה ע"פ גודלו.

  ההתנהלות שלנו היא בצורה מקצועית מול אנשים הדורשים תשומת לב לכל פריט, ליווי אישי ומענה לכל בעיה המתעוררת משלב ההובלה לאחסון ועד היציאה, אין צורך להציג עצמכם במס' לקוח או להסביר לנו שהדברים יקרים ללבכם. לא משנה אם זה אחסון לטווח קצר או ארוך אצלנו כל לקוח חשוב!

  אחסון דירה עם גישה מלאה לתכולה שלך

  להבדיל מאחסון מסחרי או עסקי על גבי משטחים או במכולות, שיטת אחסון תכולה בחדרים פרטיים מאפשרת נגישות מלאה לתכולה שלך, אין צורך לפנות מקום בעזרת מלגזה או להזיז תכולה של מישהו אחר על מנת להכניס או להוציא משהו אלא פשוט לבוא למחסן שלך, לפתוח את הדלת ולגשת אל תכולת הדירה. 

  אם בזמן תקופת האחסון תצטרכו דבר מה כגון מגפים לילדים בחורף, להחזיר ממירים, לחפש במחסן משהו במסמכים שלכם או להוסיף מתנה שקיבלתם ואין לכם מקום בבית אתם רשאים לבוא בימי ושעות הפעילות שלנו ללא הגבלת הביקורים או השהות במחסן שלכם.

  מתי אפשר להגיע למחסן?

  יתרון בולט נוסף הוא שעות הפתיחה, בעוד שזמן הפעילות המועדפת על הלקוחות העסקיים הוא משעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים, חברת אחסון כל מאפשרת כניסה ויציאה בין השעות 09:00 ל 16:45 דבר המקל על תכנון הובלה למחסן ומהמחסן לדירה ביתר נוחות, יש לציין כי זמן העמסת תכולת דירות למשאית וההגעה לאחסון הוא בערך שעתיים, לכן בדרך כלל המובילים מתחילים לעבוד אצלכם בדירה כבר ב 07:00 וכשמגיעים למחסן הוא כבר פתוח ומצפה לבואכם.

  ראוי לציון כי חברת אחסון כל אינה מאפשרת שימוש במידע אודותיך לאף אדם או חברה ואין לה שיתוף עסקי בפרסום או חיבור למאגרי מידע כלשהם, ואין חשש שיטרידו אתכם בטלפון עם פרסומות.

  בחירת אחסנה חכמה לא רק באיכות המחסן

  לכל אחד ישנה תכולת דירה שונה ועליו להשכיר מחסן בנפח שונה. באחסון כל אנו מחשבים עבורכם כמה קוב יש לכם, ובהתאם לכך מתאימים לכם מחסן לגודל המדויק שתצטרכו על מנת לא לשלם מחיר גבוה מהנדרש.

  מלבד ההערכה המקצועית באחסון כל מספקים לך מידע רלוונטי שנצבר במשך זמן רב לגבי התכולה והכדאיות בכל סיטואציה, לדוגמא מה נכון ולא נכון בנושא אחסנת דירות, אלו חפצים לא כדאי לאחסן, איך כדאי להכין את התכולה לקראת ההובלה והאחסון, המלצות על מובילים עם מחירים אטרקטיביים, ועוד.. 

  כמו כן במהלך תקופת האחסון נשמח לעמוד לרשותך אם בנוגע למעבר בין חדרים (כאשר מוסיפים או לוקחים חלק מהתכולה) שירותי שילוח בינלאומי ליוצאים לחו"ל ולכל דבר שתצטרכו.

  התכולה שלך - הדאגה שלנו

  המחסנים שלנו מוגנים בצורה מרבית ע"י כל אמצעי המיגון המתקדם ביותר כגון גלאי עשן, גלאי נפח, חיבור ישיר וסמוי לחברות אבטחה, אזעקות , פטרול של חברות שמירה אחרי שעות הפעילות, חייגן למוקד כיבוי האש ולמכשירי הנייד, וכמובן אמצעי המיגון המסורתיים. כאשר אחסון תכולת דירה נמצא במקום שמור תוכלו לישון בשקט!

  חברת אחסון כל מעמידה לרשות לקוחותיה הסכם פוליסת ביטוח ייעודי בתנאים מעולים בחברה מסודרת עם כל התוספות והכיסויים הדרושים ומותאמים במיוחד לצורך תכולת דירה. מעבר לכך כל לקוח אחסון מקבל כיסוי ביטוח תכולה ראשוני הכלול בתוך מחיר האחסון. 

  מה כולל ביטוח התכולה?

  לביטוח התכולה אצלנו יש דגש מיוחד על תכולת דירה וחפצים אישיים אשר כולל נזקי מים נזקי אש פריצה ורעידת אדמה וכל זאת עם מחירים הוגנים כאשר יש תוספת מחיר על פי התוספת בכיסוי, על כל סכום ביטוח נוסף ישנה תוספת מחיר מדורגת ביחס לתוספת החלק הביטוחי היחסי בלבד, הלקוח מחליט מה גובה הכיסוי הנדרש, כמובן על פי הצרכים ושווי תכולת הדירה שלכם, כך שניתנת האפשרות לעשות את כל השירותים תחת קורת גג אחת עם אחריות כוללת.

  במאמר מוסגר, בדיוק בשל כל המפורט מעלה יש לבדוק שגם לחברת ההובלה יש ביטוח על תכולת דירות וחפצים אישיים בזמן ההעמסה וההעברה, ולדרוש מהמוביל שייתן לכם אסמכתא כתובה על כך שהוא מבוטח ושהוא יצטרך לשאת בדמי ההשתתפות העצמית חלילה במקרה ביטוח.

  אחסון תכולת דירה הוא ההתמחות שלנו

  פעילותנו מתמקדת בשרותי אחסון דירות ללקוחות פרטיים. מיום הקמת החברה מירב תשומת הלב הינה לאנשים המפקידים בידנו את תכולת הדירה לרוב בשל מעבר דירה, שיפוצים או נסיעה וזקוקים למקום בטוח בו הם יאפסנו את היקר להם. 

  אנו דואגים לך בכל שלב, תוך התחשבות מלאה ושרות אחסון מותאם אישית לדירה קטנה או גדולה. גאוותנו כי במהלך השנים נוצר אצלנו דפוס מקצועיות ושירותיות שאין דומה להם אח ורע בענף האחסון בכלל ובתחום אחסון תכולת דירה בפרט.

  חברת אחסון אחראית שמבינה אותך

  באחסון כל אנו מבינים עד כמה החפצים חשובים לכם גם בערכם הכספי וגם בערכם הסנטימנטלי לכן אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שתכולת הדירה שלכם נמצאת במקום טוב, בחברה מסודרת ואמינה.

  הדבר החשוב ביותר הוא להוציא את תכולת הדירה מהאחסון בדיוק באותו המצב בו הכנסתם אותו, ללא בעיות מכרסמים או חרקים ללא נזקי חום ללא סימני רטיבות או עובש או לכלוך. אחרת גם התשלום יהיה לשווא, זול ככל שיהיה.

  • אחסון דיסקרטי

   ששש... אף אחד לא צריך לדעת

   מלבד הפרטיות שיש לך במחסן עצמו אנו שומרים על דיסקרטיות מלאה, אף אחד לא צריך לדעת מה אתה מאחסן למה וכמה. כמו כן איננו נותנים מידע או גישה לשום גורם שלא מורשה על ידך גם לא לבני משפחתך, אלא רק מי שהנכם כותבים בחוזה האחסון.

  • אחסון דירה

   אם תכולתך יקרה לך - אחסון כל

   תכולת דירה תחת תקרת בטון: אך ורק תקרה מבודדת עשוית בטון מסוגלת לשמור על התכולה ללא נזקי חום בקיץ. פרטיות מלאה לאחסון הדירה: אתם מקבלים חדר פרטי ונועלים את דלת החדר עם מנעול משלכם עם מפתח בלעדי. אחסון תכולה במקום נקי ומסודר: הניקיון במחסני האחסון נשמר בצורה קפדנית, ללא מכרסמים, חרקים או עובש.

  • אחסון בשיטת הקובים

   מה זה אחסון בשיטת הקובים?

   מכיוון שכל לקוח משכיר מחסן בגודל אחר הוא משלם לפי נפח המחסן. בישראל נהוגה השיטה המטרית ולכן שטח מחושב במ"ר (מטר רבוע = 1 מ אורך * 1 מטר גובה) ונפח מחושב במ"ק (מטר מעוקב = 1 מ"ר * 1 מטר גובה) המ"ק נקרא גם קו"ב (קיצור של המונח cubic meter)

  • הכי טוב אחסון קרוב לבית

   הכי טוב אחסון קרוב לבית

   סניף ראשון לציון אחסון ללקוחות מתל אביב, השפלה והמרכז.  סניף כנות שירות לתושבי אשדוד והסביבה והמושבים באזור הדרום. סניף אחיסמך פתרונות אחסון והובלה לעסקים ממוקם ליד נתב"ג כאשר אתם שוכרים מחסן ליד הבית אינכם חייבים לנסוע רחוקבכל פעם שאתם צריכים משהו מתכולת הדירה שלכם, ואף אינכם צריכיםלשלם עבור הובלה יקרה יותר בשל המרחק.

  מאמרים בנושא

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ