אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  tchulat dira banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מחסני רהיטים איכותיים במיוחד לאחסון רהיטים

  אחסון רהיטי עץ הוא דבר שיש לתת עליו את הדעת, יש שני סוגים של לקוחות, הלקוח הפרטי עם צורך באחסון רהיטים של הדירה בדרך כלל בזמן שיפוצים ומעבר דירה למשך כמה חודשים והלקוח העסקי שצריך מחסני אחסון ריהוט משרדי או רהיטים מיובאים מחו"ל לשיווק ומכירה.

  שני סוגי הלקוחות יכולים להביא רהיטים זולים או יקרים מאוד ובשני המקרים תנאי האחסון חייבים לתת אלטרנטיבה זולה בטוחה ומוגנת בפני כל בלאי או פגע.

  אחסון רהיטים בחברת אחסון כל בע"מ

  אחסון כל היא חברה שמספקת שירותי אחסנה בכלל ואחסון רהיטים בפרט כבר שלושה עשורים, זה זמן מספיק ארוך כדי להכיר את כל הלקוחות שנכוו ממקרים של רקב מהצפה בדירה, פיח משריפה בבניין, וריהוט שניזוק ממזיקים למיניהם. בתנאי אחסון אידאליים זה כנראה לא היה קורה...

  מחסנים לאחסון רהיטים בתנאים מושלמים

  אצלנו מקפידים על מקום אחסון בטוח ושמור ע"י כל אמצעי המיגון לפי כל הדרישות של חברות הביטוח, מבנה לא דליק המצויד במטפים, ספינקלרים וגלאי עשן לפי כל הדרישות של כיבוי אש, לוחות בטון בגג המבנה לאיטום ובידוד מקסימלי מפגעי מזג האוויר, שירות לקוחות המאפשר נגישות ושעות פתיחה נוחים, קרבה לצירי תנועה ראשיים, אחסון במחסני רהיטים פרטיים עם מנעול אישי לכל לקוח, והכי חשוב מקום נקי ומודבר מפי כל המזיקים לאפסון הרהיטים שלך בתנאים המושלמים ביותר בענף האחסנה בישראל.

  נו מה כבר יכול לקרות...

  זה לא סוד שרהיטי עץ הם מן הדברים הכי חביבים עלינו בדירה וחשוב לנו לשמור עליהם מכל משמר, עץ הוא חומר שיכול להיות שמור מאות שנים אם רק שומרים עליו כמו שצריך אך הוא גם יכול להיות רגיש לדברים מסוימים שיכולים לקצר את חיוו ולגרום לו נזק בלתי הפיך, מחסנים שאינם מקפידים על מיגון בידוד וניקיון יכולים להיות הגורם הראשי לכך, ובכן ממה צריך להיות מודאגים באחסון רהיטים?

  מזיקים– בראש ובראשונה, מחסני אחסון שאינם נקיים ומצוחצחים או חס וחלילה נגועים בחרקים, תולעי עץ, עש, חיפושיות, נמלים או טרמיטים יהיו בעצמם הגורם המרכזי והמהיר ביותר לנזק העמוק והמאסיבי ביותר ברהיטים שלכם, היזהרו ובדקו היטב שהמקום נקי, ללא גללים, נסורת, שאריות פירורים ואבק מרהיטים שכורסמו או התפוררו ושאין סימנים המעידים על קינים בקרבת האחסנה.

  לחות– אוויר לח לא עושה טוב למוצרי העץ אך אם המקום מאוורר יש להניח שהרהיטים יישמרו באותה מתכונת, הצרה יכולה להיות במקום לא מאוורר לעיתים במרתף או מקלט וישר שנכנסים למקום מריחים ריח של "אוויר עומד" או חלילה עובש ופטריות, סביר להניח שבמהרה ריהוט שנמצא באחסון במקום שכזה ידבק בעובש או בפטרייה ויצטרך טיפול יסודי אם בכלל יהי משתלם להצילו...

  חום– כל המחסנים לאחסון רהיטים שאינם מבודדים מחום יהיו בוודאות הסיבה לכך שייוצרו עיוותים בפורמייקה, ייפתחו דבקים במשך הזמן, צבע אפוקסי מבריק יאבד מהברק, דלתות וחזיתות הארונות הצבועות יקבלו אפקט של אי אחידות אם ע"י דהיית הצבע המקורי ואם ע"י פסי גוונים, ידיות שאינם מחומרים עדינים "יצהיבו" וכו' לכן יש לוודא שתקרת מבנה האחסון מבודדת מפני השמש הקופחת ואופטימאלית לאחסון הריהוט שלכם.

  רטיבות– מספיק שיש טפטוף קל מצינור לא סגור, גג שאינו הרמטית לגשם בחורף או מקום נמוך המועד להצפות ונדמה ששמתם את הרהיטים "על קרן הצבי" מחסני רהיטים רצינים חושבים ודואגים גם על דברים העלולים לקרות, ומתכוננים לכל תרחיש מבעוד מועד, בדקו שהדאגה מפני רטיבות באה לידי ביטוי במקום.

  אחסנת רהיטים יקרים עתיקים ונדירים

  מחסנים לאחסון רהיטים מיוחדים חייבים להיות המחסנים הכי איכותיים ומקפידים על כל האמצעים הטובים ביותר כדי להבטיח לכם אחסון בראש שקט וללא פגע. רהיטים עתיקים פגיעים ושבירים מאוד ויש לשמור עליהם מכל משמר ולא לקחת שום ריזיקה, מאוד קשה עד בלתי אפשרי אפילו לנגר אומן להציל ריהוט עתיק או נדיר מנזק שנגרם, קשה להגיע לאותה הטקסטורה בצבע אם יש שפשוף או שריטה, קשה למצוא את אותו גוון העץ הישן, חלקים, פנלים עיטורים וחריטות מיוחדות שנעשו לפני שנים רבות.

  לכן לפני כל תזוזה יש לעטוף ולארוז בקפדנות ובנדיבות היטב היטב את כל הפינות והרגליים ולא לחסוך בחומרי אריזה. שנית יש לוודא שהמובילים יודעים עד כמה יש להזהר ולהסביר להם עד כמה הריהוט מיוחד וחשוב לכם.

  מחסני רהיטים צריכים להיות מצוידים במערכות להגנה מפני שריפות ונקיים לחלוטין מכל שביב של סיכוי להמצאות אי אלו חרקים (כפי שפרטנו לעייל) כאשר הרהיט עצמו עטוף בניילון נצמד גם בתחתיות הרגליות על גב משטח פלסטיק המונע חס וחלילה הצפה פיצוץ צינור או רטיבות בשל מישהו טיפש ששפך איזה דלי מים\צבע בדיוק ליד הריהוט שלכם.

  בדרך כלל השיטה של מחסני אחסון היא לסדר את כל התכולה והריהוט בצפיפות אחד על השני כאשר כל הריהוט ומוצרי החשמל נמצאים על הצד או בעמידה כגון מיטה לגובה שולחן וספה על הצד וכן הלאה... אסור בשום אופן לסדר שולחן עתיק או שידה נדירה או פסנתר בצורה כזו במחסני רהיטים ויש להעיר את תשומת ליבם של המסדרים ושל הנהלת המחסנים.

  אחסון ריהוט משרדי לטווח זמן ארוך

  אם המשרד שלך נסגר או עובר שיפוץ מאסיבי ככל הנראה שתצטרך לאפסן את הריהוט שלך לתקופה ארוכה, ולכן המחשבה שלך צריכה ללכת ל2 כיוונים: האחד הכספי והשני המקצועי

  ההיבט הכספי: אחסון ריהוט לאורך זמן מגדיל משמעותי את ההוצאה המצטברת והכוללת על אחזקת ושמירת הרהיטים במשרד, לכן נחפש את המחסן הזול ביותר האפשרי, אחרת עלות ההובלה והאחסנה תהיה יקרה יותר מעלות קניית ריהוט חדש למשרד... לכן מלבד חיפוש מחסני רהיטים זולים צריך גם לבקש מהם התחשבות והנחה משמעותית לתקופות ארוכות.

  ההיבט המקצועי: יהיה הסכום אשר יהיה וההחלטה שתתקבל, אם לא הגיוני לשלם מחיר אחסון גבוה ממחיר הריהוט עצמו, אז קל וחומר שלא הגיוני לשלם עבור שירותי אחסון ריהוט ובסוף להוציא את השולחנות או הכסאות עם נזקים... אז לא להתפשר על מחסני אחסון נורמאליים.

  אחסנת ריהוט מתכת או פלסטיק למשרד

  באופן כללי יש אחסנת רהיטים משלושה סוגים עיקריים ריהוט עץ שעליו כתבנו בהרחבה, רהיטים ממתכת שבדרך כלל נפוצים במשרדים ארגונים ובתי ספר והם הרהיטים הקלים ביותר לאחסון מפני שאינם דורשים תנאים מיוחדים והם עמידים מאוד בחום בהובלות ולא רגישים לרטיבות או מזיקים לכן שיש לכם צורך באחסנת רהיטי מתכת תוכלו לחפש את המחסן הזול ביותר.

  הסוג השלישי הינו הריהוט מפלסטיק, מצד אחד הוא דוחה מים או חרקים אינו יקר ולא צריך התייחסות מיוחדת אך מצד שני גם הוא רגיש לחום. טמפרטורה גבוהה במחסנים משפיעה בצורה דרסטית גם על אחסנת פלסטיק, במקרה של חום קל הוא נהיה בהיר או דוהה ואז בהדרגה הוא מצהיב, מתקמט, ולפעמים אפילו נסדק אם זה לוח פלסטיק דק, בנוסף חומרים מורכבים ומעורבבים עם מפלסטיק מפרישים חומרים רעילים המתאדים לאוויר ומסכנים את הבריאות.

  מחסני רהיטים בראשון לציון ובכנות

  לרשותנו שני מחסנים לאחסון רהיטים, חפצים אישיים ותכולות דירות באזור התעשייה כנות ובאזור התעשייה בראשל"צ ואנו מזמינים אתכם לבוא ולראות את תנאי האחסנה האופטימאליים ביותר לאחסנת הריהוט שלכם ואת היחס המיוחד שאנו מעניקים לכל לקוח.

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ