אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  השכרת מחסן קטן - אחסון איכותי וזמין במחיר סביר

  השכרת מחסן קטן - אחסון איכותי וזמין במחיר סביר

  השימוש במחסנים לצורך אחסון של תכולות מסוגים שונים מקובל ונפוץ ביותר בארצות הברית ובמדינות מערביות אחרות.

  בשנים האחרונות החל תחום זה להתפתח גם בישראל וישנם חברות לא מעטות המספקות שירותי אחסנה.

   

  מחסן להשכרה - לא קטן מידי לא יקר מידי

  ישנם חברות שמשכירות אך ורק מחסנים גדולים או נותנת שירותי אחסון לבעלי תכולות גדולות בנפח שמתאים לדירות בינוניות ומעלה ומנגד יש חברות שהלכו רחוק מידי ומספקות תא קטנצ'יק של קוב אחד או אפילו קטן מזה שמספיק לכמה פריטים בודדים כדוגמת שמירת חפצים בארונית אישית או מעין "לוקר". זה יכול להיות אמנם גימיק נחמד אבל האמת שזה לא רציני ולא נותן פתרון מתאים, הרי מה כבר יכול להיכנס לתא כזה קטן?

  מחסן קטן + אצלנו מחסן קטן מספק פתרונות אחסן לכמה חפצים גדולים (אומנם בודדים) אפשר להכניס למשל מיטה או ספה מקרר או מכונת כביסה או לחלופין 30-40 קרטונים כדי שבכל זאת תוכלו לשים משהו שתופס לכם מקום ולא סתם לקחת תא קטנצ'יק לא שימושי.

  מחסן במחיר סביר מחיר חייב להיות כזה שיהיה משתלם לאחסן מה שיש בפנים, השכרת מחסן צריכה להיות במחיר סביר והוגן. אם עלות השכרת המחסן עולה בסופו של דבר (לאורך תקופת האחסנה) על שווי החפצים והתכולה\סחורה הנמצאת בתוכו זה לא כדאי בכלל לאחסן, כמובן שככל שמשך האחסון יהיה לתקופה ארוכה עלות האחסון תעלה (אפילו שהמחיר לכל חודש יישאר זהה) כך זה יהיה פחות ופחות כלכלי.

  השכרת מחסנים בישראל כענף מתפתח וזמין לכל אחד

  אם בעבר כל המחסנים להשכרה בארץ היו בעיקר למגזר העסקי ובממדים גדולים מאוד כיום אפשר למצוא בנקל גם השכרת מחסן קטן ושימושי למגוון של מטרות, בין היתר גם אחסון ציוד ואחסון רהיטים.ושיטת אחסנה בשירות עצמי או כל פתרון אחסנה בממדים קטנים הפך נחלת הכלל.


  בארץ ישנם כיום ארבעה סוגי אחסון נפוצים:

  • השכרת מחסנים גדולים לבעלי עסקים לצורך אחסנת סחורות שונות.
  • השכרת מחסן קטן-בינוני לאחסון תכולת דירה או חפצים אישיים.
  • השכרת מחסני ענק לחברות וממוסדות עבור שירותים לוגיסטיים.
  • השכרת מחסן קטן + רחבת עבודה לבעלי מלאכה זעירים.


  השכרת מחסן פרטי קטן ואיכותי לאפסון חפצים אישיים

  מכירים את זה שיש לכם יותר חפצים מכפי שהדירה שלהם יכולה להכיל... ואתם חייבים למצוא פתרונות אחסון לדברים היקרים לליבכם הדברים האלו שאינכם יכולים להיפרד מהם, או שאתם נמצאים בתקופת מעבר ואין לכם כרגע דירה קבועה (מכל סיבה שהיא) ואתם זקוקים למרחב אחסנה זמני במקביל למרחב המחיה. השכרת מחסן הוא פתרון אחסון מצוין לשמירת חפצים גם לצורך זמני וגם לצורך קבע.

  מחסן להשכרה חייב להיות איכותי מחומרים מבודדי חום ובסביבה נקיה ומנוטרת על מנת להבטיח ששום נזק לא יקרה לדברים שלכם כל סיבה ומכל היזק בין נזקי טבע, גניבות, מפגעים סביבתיים וכו' ועל כן חברה להשכרת מחסנים צריכה להיות מסודרת ורצינית עם חוזה האחסנה מפורט הכולל בתוכו סעיפי ביטוח וכתב אחריות בכתב.

  מה אפשר לשמור במחסן קטן? ירושות וזיכרונות מבית אבא, מזווה הנשפך על גדותיו, אוסף מיוחד, ציורים ועבודות אומנות שהכנו בעצמנו, מתנות ונדוניה, ציוד גינה המשמש אותנו מידי פעם, חומר לימודי מהאוניברסיטה, סוכה להרכבה, מוצרי חשמל וריהוט שאינם בשימוש כרגע ושומרים לילדים, אחסון תכולה של אחד ההורים כדייר מוגן ובכלל השכרת מחסן קטן לכל הדברים שמפריעים לכם בדירה ואתם רוצים ספייס נקי ובית מסודר.


  השכרת מחסן קטן - פתרון אחסון מושלם לציוד שלך

  הצורך באחסון ציוד קיים בעסקים רבים, אם יש לך ציוד מטבח של מסעדה או מכונות ייצור בבית המלאכה ואפילו כלי עבודה גדולים במסגרת עיסוקך אתה חייב מחסן קטן כדי לשמור בבטחה על כל הציוד שלך ללא חשש גניבות.

  בעוד שבעבר יכלו להשתמש בשירותי האחסנה העסקית בעלי ממון בלבד או חברות גדולות, בשנים האחרונות ירדו המחירים דרסטית וכל מי שצריך מחסן יכול להרשות זאת לעצמו. כתוצאה ישירה מהצורך הגובר בשירותים אלה, נכנסו אל השוק בישראל חברות שונות המספקות פתרונות אחסון, ובהתאם לכך, גברה גם התחרות. כיום, ניתן להשיג גם מחסן קטן להשכרה ובמחיר שווה לכל כיס.


  השכרת מחסנים קטנים כחלק בלתי נפרד משגרת העסקים

  בדרך כלל בשיטה המסורתית, מחסנים לאחסון סחורות נוטים להיות גדולים וגבוהים יותר ממחסני תכולת דירות והם משמשים הן לצורכי אחסנה שונים והן לצורכי ביצוע עבודות באמצעות מוניטור, מלגזה או מנוף גובה. לרוב, מחסנים אלה נמצאים במתחם עצמאי וכוללים מספר רב של דלתות רחבות, מחסני אחסון ורמפות המיועדות להעמסה ולפריקה של סחורה. אך מחסן גדול אינו נותן מענה לעסקים וחנויות קטנות ואין באמתחת שיטה מיושנת זו פתרונות אחסון במחסן קטן.

  ישנם בעלי חנויות, דוכן קטן, או באסטות לממכר ושיווק סחורה כדוגמת בגדים מוצרי חשמל רהיטים או כלי בית שהעסק הקטן שלהם צר מלהכיל את כל הסחורה ביחוד שמגיעה מכולה גדולה עם מלאי גדול בפעם אחת. בנוסף לשירותי אחסון דירות וחפצים, ניתן למצוא כיום השכרת מחסנים קטנים לאחסון סחורה המיועדים לחנויות או סוחרים בינונים ולרוב לתקופות ממושכות יותר או אפילו כמחסן קבע להכרה לטווח ארוך עד בלתי מוגבל.

  שירותי השכרת מחסנים לעסקים נועדו בין השאר, לתת מענה לצרכים לוגיסטיים שונים לכן בנוסף להשכרת מחסן קטן ניתן לפרוק סחורה המגיעה מהנמל, לסדר לקטלג ולהעמיס על משטחים לפי תכלית כל יעד, לאחסן מלאי זמני ולהפיץ טיפין טיפין אל בתי הלקוחות.

  השכרת מחסן לסחורה כולל גם אמצעי אבטחה לרוב מצוידים מחסנים אלה בנוסף לציוד לוגיסטי חדיש, גם במערכות לגילוי וכיבוי אש, מצלמות אבטחה, אזעקות ומערכות נוספות שמטרתן לשמור על הסחורה היקרה. מחסני סחורה משמשים לאחסון של סחורות מבתי עסק שונים והם נחשבים לפתרון אחסון נוח ואידיאלי עבור עסקים רבים בארץ.


  חברות המספקות מגוון פתרונות לוגיסטיים לעסקים קטנים:

  ראוי לציין כי מלבד שירותי השכרת מחסן עסקי קטן ישנם שירותים נלווים ופתרונות רבים הן לעסק קטן והן לחברות גדולות לצרכים לוגיסטיים נוספים כאשר אתה בעל עסק קטן יכול ליהנות משירותים גדולים. בענף קיימות חברות אחסנה המתמחות בסוג מסוים של תכולה כגון: מחסנים לאחסון מזון קפוא, תרופות הדורשים בקרת אקלים, השכרת מחסן ליבוא מכוניות, טרקטורונים, סירות ו אופנועי ים. ואפילו פתרונות אחסנה מאובטחים לכימיקלים, חומ"ס וחומרים נפיצים. וחברות לוגיסטיקה המספקות מכלול אלטרנטיבות לשינוע ומעטפת מוצרי שירות כגון:


  • השכרת מנוף הרמה לגובה לפי שעות עבודה.
  • הזמנת משאיות להובלה עצמית עם או בלי נהג.
  • שירותי סבלות על בסיס יומי או לפי פרויקטים.
  • השכרת טנדר קטן להובלת חפצים קטנים.
  • השכרת מחסנים אישיים לאחסנה לטווח ארוך.
  • חכירת שטחים מגודרים לאחסון בשטח פתוח.
  • השכרת מכולות לזמן מוגבל ליוצאים לחו"ל.
  • פתרונות מידוף לסידור מלאי וסחורה ע"פ סוג
  • שירותי מלגזה, העמסה-פריקה, קבלה-שחרור.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ