אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  חברת אחסנה רצינית מתייחסת לתכולה שלך ברצינות

  לחיצת יד

  אחסנה היא אחת מהמטלות הפחות נעימות שנכפות עלינו בעקבות מעבר דירה או חוסר מקום, בדרך כלל רוב האנשים שמשתמשים בשירותי האחסנה אינם בוחרים בזאת אלא מברירת מחדל, מה שהכי מדאיג את הלקוח הוא שהדברים יינזקו או ילכו לאיבוד ולכן יחפש את חברת האחסנה שמגלה הכי הרבה רצינות ואכפתיות.


  הלקוח בעצם חייב לבחור בחברת אחסנה טובה לפני השכרת המחסן ו 99% מהמקרים הלקוח יישאר באחסון לטווח ארוך עד ליציאה ולא יחליף חברת אחסנה במהלך התקופה גם בשל ריצות וכאב ראש גם בשל זמן וחשק אבל בעיקר בשל הוצאה כספית מיותרת על הובלה בין חברת אחסון אחת לשנייה.


  חברת אחסון כל מתייחסת ללקוח אחסנה כמו בחברה קטנה עם אופי משפחתי, אנו מכירים אותך אישית וחשוב לנו שתהיה מרוצה, שירות לקוחות טוב הדואג לך הוא קודם כל חייב להבין את הדאגות שלך ולתת מענה למה שמעניין אותך, מה שחשוב ללקוח לדעת שיש מי שישמור על הדברים שלו וייקח את המשימה של האחסנה גם לטווח קצר ברצינות ובאחריות.


  אחסנה אחראית כוללת את כל סידורי האבטחה השמירה והבטיחות כדי למנוע כל אבדן או נזק וכוללת את כל שיטות האחסנה על מנת להקל על ההובלה אל האחסנה ובחזרה הביתה בסוף התקופה גם אם זה אחסון לטווח ארוך מאוד במתן שירות ידידותי אם ע"י תאי אחסון מותאמים אישית אם ע"י גישה נוחה ואם ע"י טיפים ועצות כיצד ואיך לארוז ולסדר.


  פשוט לבוא ולראות


  תמונות יפות באתר האינטרנט עושות את העבודה, "העיניים קונות" ולכן שרואים אתר מושקע ותמונות משכנעות זה מוכר וזה מביא את הלקוחות לסגור עסקה טלפונית

  הבעיה שתמונות יכולות להטעות ולעיתים "תמונות משקרות" מלבד אתרים לא מהימנים שמציגים תמונות מועתקות של מחסנים שבכלל לא קיימים אצלם, בתמונות האמיתיות לא רואים גישה או ניקיון לא מריחים עובש או טחב לא מתרשמים מהניקיון מסביב למבנה ולא פוגשים אישית את צוות העובדים שמטפל בך ומלווה אותך לאורך כל התקופה.

  האנשים שייתנו לך מענה בכל פעם שייוצר בעיה או תהיה לך שאלה אלו האנשים שעובדים במקום והם אלו שיושיטו לך עזרה שתצטרך ולא האתר היפה באינטרנט....

  חברת אחסון כל מזמינה אתכם להגיע ולהתרשם כבר עכשיו בשלב הבירורים מהמחסנים, מהגישה, מהחניה, מסידורי האבטחה, מהביטוח ומתנאי האחסון הנאותים שלנו כדי שכבר מעכשיו תוכלו להיות שקטים ורגועים.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ