אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  הובלת רהיטים בזהירות – משימה למקצוענים בלבד

  בנוסף לתחביב הישראלי של בעלי העסק בארץ לכתוב על עצמם "מקצוענים" "אמינים" וכיד הדמיון אין שום תואר שלא נתהדר בו בשביל להלל את עצמנו, לאף אחד אין תעודה על הקיר שהוא באמת זכה לטייטל הזה ואף אחד לא עוצר בעדם מלהתרברב, המזל, שגם אף אחד כבר לא מאמין לכל הסיסמאות האלה...

  זהירות! מובילים לא זהירים לפניך...

  הבעיה שבכל זאת צריך לבדוק אמינות ומקצועיות זה קצת קשה למי שלא בתחום וצריך להפעיל הרבה אינסטינקטים ותחושת בטן כדי להישמר ולבחור את בעלי המקצוע הטובים בכל ענף. בהובלות הזהירות היא העוגן החשוב ביותר לשמירה על שלמות הרהיטים והתכולה והבסיס לכל חברת הובלה איכותית.


  אז איך מזהים מובילים מקצועיים?

  בנוסף לכל הבדיקות השגרתיות, בקשת המלצות, קריאת ביקורות, ומעבר על כל התנאים, האותיות הקטנות בחוזה וקבלת אחריות בכתב על הובלת הרהיטים, צריך להבין קצת בתחום, לנסות קצת לקרוא חומר וידע טכני על המקצוע ולראות שיש התאמה בין מה שהמוביל צריך לעשות בתיאוריה לבין מה שהסבלים עושים אצלך בפועל ביום ההובלה.


  עטיפת רהיטים כמו שצריך

  הובלת רהיטים ללא אריזה נאותה אינה הובלה מקצועית נקודה. אין בכלל מה לחשוב פעמיים, המוביל חייב לתת שירות עטיפת רהיטים בילד אין במחיר ההובלה, זה לא רק לטובתכם זה בעיקר לטובתו משום שהוא צריך לשלם על הנזקים (אלא אם כן הוא גם לא מתכוון לקחת אחריות...)

  עטיפת רהיטים לפני הובלה כוללת ניילון בסטראץ' את כל הרהיט כולל הרגלים עד לרצפה בלי לחסוך בחומר ועטיפת כל משטח עדין המשולב בזכוכית בניילון בועות (פצפצים) המיועד להגנה מושלמת ממכות צד ולא רק משפשופים (זה תפקידו של הניילון הנצמד).

  כל ריהוט עדין יש לרפד היטב בפינות שתמיד מקבלות מכה ממשקופים וחדר מדרגות, פסנתרים אפשר לעטוף בשמיכת צמר ועליה ללפף בניילון סטראץ' ואילו רהיטי בד עדינים כמו ספות שמרבים להעמידם על צידן יש לשים קרטון לרוחב המשענת מהצד ואז לעטוף בניילון נצמד כך הספה תעמוד על קרטון ולא תקבל שפשוף ברגליות או במשענת.


  מנוף להורדת רהיטים גדולים

  הובלת רהיטים מבניינים בעלי מדרגות רבות ללא מעלית או שהדלת צרה או שהמעלית קטנה משתמשים כברירת מחדל במנוף הידראולי חיצוני ומורידים או מעלים את הריהוט דרך החלון או המרפסת בדירה.

  רהיטים גדולים שאינם ניתנים לפירוק הם בדרך כלל רגישים לטלטלות והחזקה בשיפוע לכן שאנו מעבירים במדרגות רהיטים עדינים ומובילים אותם שלא במאוזן יש לעיתים נזק שאינו נראה לעין אך מחליש את הצירים הדלתות החיזוקים והמחברים ואחר כך זה לא "יושב" טוב או חורק בפתיחה והזזה בבית לאחר הובלת הריהוט. זה היתרון הנוסף של המנוף המאפשר הורדה והעלאה אופקית של הרהיטים בזהירות ובמתינות והופך את הובלת הרהיטים לבטוחה וזהירה.


  ביטוח הובלה ללא מגבלות

  כל הובלת רהיטים בחברה מסודרת אמורה לכלול ביטוח הובלות (ביטוח סחורה בהעברה בשם המקצועי) אך מה בדיוק כולל הביטוח ובאילו תנאים זה הדבר שצריך לבדוק ובאותיות הקטנות והמגבלות לסוגיהן נמצאת דלת הבריחה מאחריות גם של המוביל וגם של חברת הביטוח.

  אתכם לא מעניין תנאי הפוליסה, שהמוביל ישבור את הראש מול הפיצוי שמגיע לו או ההשתתפות העצמית, אתם צריכים לוודא שבהצעת המחיר של המוביל רשום בצורה פשוטה וברורה שיש אחריות מלאה על הובלת הרהיטים מההתחלה ועד הסוף לרבות כל נזק שנגרם.


  קשירת ריהוט בתא המטען

  הזהירות לא נגמרת בהזזת הרהיטים בידיים אם כי גם בהעברתם ממקום למקום במשאית יכולים להיות נזקים בדרך כתוצאה מכביש משובש במפרים (פסי הרעדה) פניות וסיבובים חדים או בלימה חזקה של המשאית על כן הנהג אמור לוודא שהכנסת הרהיטים לתא המטען תהיה על פי כללי הזהירות בלי שיישרטו או יקבלו מכה מחפצים אחרים במשאית שאינם קשורים היטב.

  יחד עם זאת הובלת הרהיטים עם קשירה חזקה מידי עלולה להזיק. למשל, כאשר החבל עצמו נמתח בחוזקה ומשאיר סימנים על הדלתות, "מקמט" את הקנטים בחזית או מעקם את המדפים.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ