אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  אחסנה לטווח ארוך | אחסון לטווח ארוך

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסנה לטווח ארוך – ציוד, חפצים, ארכיון ועוד

  לעיתים הזמן דוחק, לעיתים הזמן מרפא, בדרך כלל קשה לנו לחכות שהזמן יעבור אבל אנו מצטערים שהוא חלף ולא יחזור... אחסנה לטווח ארוך של דברים אישיים או של העסק, בשבילנו או בשביל הקרובים תמיד תלווה ברגשות מעורבים, אנו כאן כדי לתת את כל האופציות לכל אחד לכל מטרה ולמשך כמה זמן אחסנה שיצטרך.

  אחסון לטווח ארוך עם ביקורים רבים

  ציוד של בעלי עסקים קטנים המשתמשים בו לעיתים תכופות מצריך אחסון לכל אורך חיי העסק" ולכן יהיה זה אחסון לטווח ארוך מאוד אך יחד עם זה מקום האחסנה חייב להיות נגיש וזמין.

  נגיש - הכוונה למקום קרוב עם חניה מסודרת ופתח מחסן גדול להכנסת הציוד בנקל כאשר לעיתים מדובר בדברים עם גובה רב או משקל חריג, מחסן רעוע או עם מסדרון צר ובלי פתח בקומת הקרקע יקשה על הוצאה והכנסה של ציוד כזה.

  זמין -אפשר להגיע מידי פעם ללא הגבלת כמות הביקורים או משך הזמן של כל ביקור, יש שעות וימי פתיחה נוחים ותמיד אפשר לבחור בכל גודל מחסן רצוי בהתאם לסוג וגודל הציוד לאחסנה.

  אחזקת כלי עבודה ללא הגבלת זמן יציאה

  לכל הטכנאים, בעלי מלאכה וסתם אנשים עם כלי עבודה רבים או משיכה לתחביב נגרות, צריכים להחזיק את כל המכונות המכשירים הכלים והאביזרים שלהם במקום זה או אחר אך לא תמיד יש מקום פנוי בבית ולא תמיד לשים כלים וצינורות לא אסתטיים במקום הנראה לעין. לא לכולם יש מחסן גינה שמור או מרתף נעול עם מנעול שלהם ולכן חוסר מקום או חשש מגניבות כלי עבודה יקרים מהווה בעיה שיש לפתור אותה.

  אחסון כל מאפשרת לכם להביא את כל הכלים והאביזרים שתצטרכו למחסן אישי משלכם עם ביטוח מפני פריצה נזקי מים או אש, עם אזעקה גלאים והגנה היקפית לאחזקת כל כלי העבודה שלכם בחברה אחראית ורצינית.

  אצלנו אין הגבלת זמן, לא "נגמר החוזה" אין אילוצים של חוסר מקום או החלפת דיירים, אין ארנונה או מיסים, המחיר אחיד ולא משתנה, תוכלו להזדכות על אחסנת כלי העבודה כהוצאה מוכרת, והאחסון יכול להיות לזמן ארוך מאוד עד שתחליטו שאתם כבר לא צריכים את שירותי האחסון.

  אחסון ארכיון לטווח זמן של 7 שנים ויותר

  ניירת, תיקי לקוחות, מסמכים, קלטות, דיסקים וכל חומר הנהח"ש ומידע עסקי\אישי על הלקוח צריך להישמר במשך שנים ארוכות חלקם מינימום 7 שנים (ע"פ החוק) וחלקם לאורך זמן רב יותר אם הלקוח נשאר כלקוח פעיל בחברה לדוגמא אצל רוא"ח או רופא שיניים.

  אחסון ארכיון צריך להיות במקום שאינו יכול להוות בעיה לדברים המאוחסנים בתוך מחסני אחסון נקיים ללא מזיקים או עכברים, מוגן מפני אש עם התרעה של גלאי עשן ועם ספינקלרים לכיבוי ע"פ תקן כיבוי אש.

  אחסון תכולת דירה לטווח ארוך מהרגיל

  בדרך כלל אחסנת דירות תהיה בין תקופה של חודש חודשיים אם מדובר במעבר דירה והתעכבות ביניים של מסירת מפתח ועד תקופה של כמה חודשים אם מדובר בשיפוץ דירה או חיפוש דירה.

  אמנם לעיתים יש צורך באחסון תכולת דירה לטווח ארוך מהממוצע לרוב צורך האחסון נובע בשל עיכוב במסירת מפתח לדירה החדשה שרכשתם מהקבלן (אם כתוצא מלקויי בניה ואם כתוצאה מפרויקט שנקלע לקשיי מימון) ואז התכולה תתעכב במחסן למשך כחצי שנה עד שנה וחצי (בערך) או צורך אחסון הנובע מנסיעה לחו"ל (אם לימודים ואם קריירה) ואז אחסון תכולת הדירה יהיה לטווח ארוך של 3-5 שנים.

  שמירת חפצים סנטימנטליים עד בכלל...

  הדברים הסנטימנטליים, התמונות שצילמנו, המתנות שקיבלנו, כרטיסי הברכה המכתבים והמזכרות מיקירנו שמלווים אותנו כל החיים וגם אם נרצה לא נוכל לוותר עליהם, הם חלק מהאישיות שלנו, בשר מבשרנו והחלק הארי מזיכרון ילדותנו, אפשר לומר שאנו צריכים אחסון לרגשות שלנו... מהו הדד ליין? עד מתי נצטרך לאחסן אותם?, כמה זמן הם ישמרו באחסון? לא ידוע.. רק נאחל שנוכל לחיות שנים רבות וטובות!!.

  אפסון אוספים ותחביבים לתקופה ארוכה

  הבוידעם מלא, מחסן הגינה לא בטוח, המזווה קטנצ'יק, את המקלט צריך לפנות, במרפסת יש רטיבות בחורף ולמרתף אין גישה, אז איפה תשים את אוסף התקליטים שלך או איפה תאפסן את כל הציורים היפים שעשית...

  ברור שצריך מחסן במחיר סביר כי האחסון יהיה לבטח לתקופה ארוכה, ברור שצריך מקום נקי ומסודר בקרבת אזור המגורים וברור שצריך לבחור בחברה מוכרת וידועה עם שירות לקוחות טוב ונעים ללקוח הפרטי, מקווים שתמצאו את חברת אחסון כל עונה על כל הציפיות שלכם.

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ