אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון לטווח ארוך במרכז – איך להשוות מחירים?

  אחסון לטווח ארוך במרכז

  שירותי אחסנה לטווח ארוך במרכז
  מחיר טוב זה הדבר הכי חשוב, במיוחד שמתכוונים לאחסן את הדברים לפרק זמן ארוך ולכן יש לשאול את כל חברות האחסנה ולהשוות מחירים כדי שעלות האחסון לא תעלה בסופו של דבר על עלות החפצים עצמם. 

  לפעמים על מוצר זהה ישנם תעריפים שונים לפי תמחיר שונה ולכן לא פשוט לערוך השוואת מחירים אובייקטיבית, יש לשכלל כמה נתונים ולפתוח היטב את העיניים כדי לדלג על הטעויות והמכשולים. להלן שלושה דברים מרכזיים שצריך לבדוק כשמשווים מחירי אחסון לטווח ארוך לפני שסוגרים מחסן להשכרה:


  1. אחסון לטווח ארוך משתלם יותר


  אנחנו הישראלים לא פראיירים בכל הקשור להנחות ומבצעים אנחנו אלופים. ויש לכל אחד סיבה מספיק טובה לחסוך בעלויות. אם אתם צריכים אחסון לטווח ארוך החברות ילכו לקראתכם, לא, לא מתוך טוב לב או התחשבות, אל תשלו את עצמכם... פשוט מאוד חבל להפסיד אתכם כלקוחות לתקופה ממושכת וארוכת זמן שמכניסה לחברה בסופו של דבר יותר כסף בטוח מאשר לקוחות עו"ש לטווחים קצרים.

  לאחר הצגת כל הפרטים בשיחת הטלפון מאיפה לאן ואיזה חפצים ורהיטים מביאים למתקני האחסנה הכי חשוב לציין בפני נותן ההצעה שאתם מגיעים לזמן ארוך עם אופציה לטווח רחוק (כמובן לפי הצפי האישי שלכם) למשל: "אני טס מעבר לים למשך כשנה לנסות את מזלי בתחום העסקי אבל יתכן מאוד שזה ימצא חן בעיני, אתבסס ואישאר גם ל 3-4 שנים נוספות ולכן אני בודק כדאיות כלכלית"

  יחד עם מחיר מפתה לטווח ארוך אנו הישראלים נוהגים לשכוח בקלות שאי אפשר לאחוז את החבל בשני קצותיו ותמיד בחיים משהו בא על חשבון השני (אי אפשר גם וגם) אז ככל שהמחיר זול יותר כנראה המחסן נמצא באזור מרוחק יותר מאזור המרכז ובמקום אטרקטיבי פחות וזה אומר לפעמים אחסנה במכולות או במתקני אחסון ללא בידוד.

  למה אחסון ללא בידוד הוא עקרוני? סיבה פשוטה, אחסון למשך זמן ארוך במקום שאינו ממוזג או תחת פח\אסבסט לוהט בקיץ ובחמסין יגרום לנזק בלתי הפיך לחפצים האישיים לתמונות למכשירי החשמל ולרהיטים העדינים שהנחתם למשמרת.

  לכן בד בבד עם מציאת מחסן זול יש עדיין לשמור על "הקו האדום התחתון" שהוא מבחינתכם ההבדל בין להוציא את הדברים עם או בלי נזק בסיום האחסון אחרי תקופה ממושכת שכזו.. בענף השכרת המחסנים לזמן לטווח ארוך הקו התחתון הזה הוא גג מבודד מחום רצוי עד כדי הכרחי שיהיה עשוי בטון להגנה מושלמת וראויה, זה המינימום שאתם יכולים לדרוש עבור שלומם של החפצים היקרים לכם.


  2. יש להשוות מחירים רק לפי קוב

   

  כמעט כל מתקן אחסון בארץ מתמחר את שירותי האחסנה לפי נפח התכולה. כשמתמחרים שירות זה מקבלים את כל המידע מהלקוח ועל סמך הנתונים נותנים הצעת מחיר מותאמת אישית (לפי המחיר הרשמי או בהנחה מיוחדת) 

  אולם כאשר מגיעים בפועל עם חברת ההובלה למחסני החברה לעיתים רבות בסופו של דבר המחיר גבוה ממה שהובטח והדבר נובע מכמה סיבות: 

  א. הראשונה טעות בהערכה נובע מחסור מקצועיות \ ניסיון של איש המכירות אשר לא נתן אומדן נכון

  ב. השנייה: הלקוח הביא יותר דברים ממה שהוא הצהיר על כך במהלך השיחה וגרם לרושם מוטעה

  ג. השלישית: המוביל לא יודע לסדר נכון את הדברים בצורה צפופה (מעצלנות או מחוסר מיומנות)

  ד. סיבה נוספת: החברה בכוונה תחילה מנסה "לעגל" מחירים ולהרוויח שלא ביושר ע"ג לקוח תמים


  אחת הדרכים למנוע את רוב אי הדיוקים שבין הצעת המחיר לבין תעריף האחסנה בפועל ביום האחסון הוא להבין שמחיר גלובאלי הוא פתח לטווח מחירים לא ברור ותעריף מטושטש שיכול להימתח למעלה באמתלות שונות...

  לכן יש להתעקש על קבלת מחיר על סמך כלים אובייקטיבים ברורים ברורים. מחיר לפי נפח ביחידות מדידה אחידות, בשפת הענף שלנו למידות הנפח האלו קוראים קוב, קוב זה מטר על מטר בגובה מטר

  השוואת מחירים אמיתית בין חברות האחסנה במרכז נערכת באמצעות השוואת מחיר על אחסנה באופן כללי, המפתח הזה עוזר להבין מה יש לי ועל מה אני משלם וכמה, בעזרת הערכת הנפח (כמה קוב יש לי) גם של חברות האחסנה וגם חברות ההובלה והתשלום יהיה אך ורק לפי כמות הקובים שאני מביא למחסן ולא יותר.  3. נטו ברוטו – מהו מחיר פיקס?

   

  להלן התוספות שלא תמיד יודעים עליהם.... לבדוק רבותי, לבדוק!

  • עלות הביטוח (כלול או לא במחיר האחסון) וכמה עולה הרחבה. על איזה ערך כיסוי ומה כולל בדיוק הביטוח (מפני אילו סיכונים "ביטוח חינם" מכסה בפוליסה).

  • ארנונה, מיסי נמל, דמי רישום, אגרת שימוש, עלות פריצת מנעול (אם נאבד מפתח) קנסות פיגורים (למאחרים בתשלומים) מחיר השכרת כל קוב נוסף מעבר למוזמן אם יש חריגה, טיפים וכו'.

  • האם המחיר כולל מע"מ ? (לפי החוק חייב להיות מצוין בנקיבת המחיר או להימסר טלפונית).

  • האם יש התחייבות לפרק זמן מינימאלי, קנס על יציאה מוקדמת האם יש מדיניות ביטולים הוגנת שמזמינים מחסן ולא באים עקב סיבה כלשהי?

   

  אחסון לאורך זמן – תגיד מי אתה ונגיד לך איזה מחסן מתאים לך...

  לעיתים הזמן דוחק, לעיתים הזמן מרפא, בדרך כלל קשה לנו לחכות שהזמן יעבור אבל אנו מצטערים שהוא חלף ולא יחזור... אחסנה לטווח ארוך של דברים אישיים או של העסק, בשבילנו או בשביל הקרובים תמיד תלווה ברגשות מעורבים,

  דבר אחד בטוח - אנו כאן כדי לתת את השירות הטוב ביותר למשך כמה זמן שתצטרכו.

  קודם כל חשוב להגדיר איזה סוג לקוח אתה, פרטי או עסקי?
  מה התדירות שתגיע למחסן שלך?
  איזה סוג תכולה יש לך, חפצים אישיים, ציוד או סחורה?

   

   

  בעל עסק זעיר עם ביקורים רבים במחסן

  למי זה מיועד?
  סוחרים קטנים או ספקים של ציוד וסחורה כגון של בעלי עסקים קטנים שמפורסמים בחנות אינטרנטית – "עובדים מהבית" ומחזיקים מלאי במחסן ללא שטח אחסון משל עצמם או מקום לתצוגה או השכרת משרד. הלקוחות משתמשים במחסן זה לעיתים תכופות ועל כן מצריך אחסון לכל אורך "חיי העסק" ולכן יהיה זה אחסון לטווח ארוך מאוד.

  מה צריך לבדוק?
  מחסן נגיש - הכוונה למקום קרוב עם חניה מסודרת ופתח מחסן גדול להכנסת הציוד בנקל כאשר לעיתים מדובר בדברים עם גובה רב או משקל חריג, מחסן רעוע או עם מסדרון צר ובלי פתח בקומת הקרקע יקשה על הוצאה והכנסה של ציוד כזה. בנוסף אם אתם ממרכז הארץ ודאי שמחסן קרוב יותר לבית יהיה בהחלט טוב יותר עבורכם.

  מחסן זמין -החברה מאפשרת לכם להגיע מידי פעם ללא הגבלת כמות הביקורים או משך הזמן של כל ביקור בלי קשר לגודל המחסן או למחיר החודשי, יש שעות וימי פתיחה נוחים ותמיד אפשר לבחור בכל גודל מחסן רצוי בהתאם לסוג וגודל הציוד לאחסנה.

  גמישות נפח – החברה מאפשרת בכל זמן נתון מעבר למחסן גדול או קטן יותר בהתאם לנפח הסחורה לפי עצה וביקוש, קניה ומכירה, קבלת סחורה ואספקתה, כגון לפי הדינאמיות של החגים והעונות.

  אחזקת כלי עבודה ללא צפי לזמן יציאה

  למי זה מיועד?
  לכל הטכנאים, בעלי מלאכה וסתם אנשים עם כלי עבודה רבים או משיכה לתחביבים כגון: נגרות, פיסול ומחנאות, שצריכים להחזיק את כל המכונות, המכשירים, הכלים והאביזרים שלהם במקום זה או אחר אך לא תמיד יש מקום פנוי בבית ולא תמיד המשפחה מאושרת לראות כלים וצינורות לא אסתטיים מסתובבים בסלון. לא לכולם יש מחסן גינה שמור או מרתף נעול עם מנעול שלהם ולכן חוסר מקום או חשש מגניבות כלי עבודה יקרים מהווה בעיה שיש לפתור אותה.

  מה צריך לבדוק?
  מקום שמור - אחסון כל מאפשרת לכם להביא את כל הכלים והאביזרים שתצטרכו למחסן אישי משלכם עם ביטוח מפני פריצה נזקי מים או אש, עם אזעקה, גלאי עשן ונפח והגנה היקפית לאחזקת כל כלי העבודה שלכם בחברה אחראית ורצינית עם מחירים טובים.

  עגלות קלות – סחיבת הכלים והציוד הכבד מהאוטו למחסן וחזרה על הידיים לא מתקבל על הדעת ולקחת לכל מקום עגלת משטחים או משא גם הן לא אופציה ריאלית, א-ב של כל מחסן שכזה אמור לכלול אמצעי שינוע נוחים וקלים לתפעול.

  "טיים אאוט" – הדבר האחרון שאתם רוצים לשמוע זה שהמקום נסגר או שיש מגבלה כלשהי וצריך לפנות את כל הציוד והתכולה למקום אחר... אצלנו אין הגבלת זמן, לא "נגמר החוזה" אין אילוצים של חוסר מקום או החלפת דיירים, אין ארנונה או מיסים, המחיר אחיד ולא משתנה, והאחסון יכול להיות לזמן ארוך מאוד עד שתחליטו שאתם כבר לא צריכים אותנו :-)

  אחסון ארכיון לטווח זמן של 7 שנים ויותר

  למי זה מיועד?
  כל חברה בינונית ומעלה שבאמתחתה ניירת, תיקי לקוחות, מסמכים, קלטות, דיסקים וכל חומר הנהח"ש ומידע עסקי\אישי על הלקוח שצריך להישמר במשך שנים ארוכות, חלקם צריכים שמירה לפרק זמן של מינימום 7 שנים (ע"פ החוק) וחלקם לאורך זמן רב יותר אם הלקוח נשאר כלקוח פעיל בחברה לדוגמא אצל רוא"ח או רופא שיניים.

  מה צריך לבדוק?
  תנאים מתאימים - אחסון ארכיון צריך להיות במקום שאינו יכול להוות בעיה לדברים המאוחסנים בתוך מחסני אחסון נקיים, קרי ללא מזיקים או עכברים שיכולים לגרום להפסד ואי נעימות גדולה במיוחד באחסון למשכי זמן ארוכים, וכמובן, מחסנים מוגנים מפני אש עם התרעה של גלאי עשן ועם ספינקלרים לכיבוי ע"פ תקן כיבוי אש.

  שירותי גריסה – פעם, שירותי ארכיב הלכו יד ביד עם שירותי גריסה, שליפת מסמכים, הנפקת העתקים ומשלוח. כיום אפשר להזמין שירות גריסה לכל מקום, לבית לעסק או למחסן, הם באים, לוקחים ומשמידים כל מה שתרצו, גם במרכז וגם בכל הארץ, כך שזה פחות קריטי אבל תמיד מעניין להשוות מחירים ותנאים ולבדוק מה מציעה כל חברה.

  אחסון תכולת דירה לטווח ארוך מהרגיל

  למי זה מיועד?
  בדרך כלל אחסנת דירות תהיה לתקופות לטווח קצר או בינוני, אם מדובר במעבר דירה ואחסון ביניים עד למסירת מפתח זה יהיה בין תקופה של חודש ל 3 חודשיים, ואם מדובר בשיפוץ דירה או חיפוש דירה זה יכול להמשך עד כחצי שנה.

  אמנם לעיתים יש צורך באחסון תכולת דירה לטווח ארוך מהממוצע לדוגמא:
  1. עיכוב במסירת מפתח לדירה החדשה שרכשתם מהקבלן (אם כתוצא מלקויי בניה שהתגלו ואם כתוצאה מפרויקט שנקלע לקשיי מימון) ואז התכולה תתעכב במחסן למשך כחצי שנה עד שנה וחצי (בערך) מעבר לצפי.

  2. נסיעה לחו"ל (אם לימודים ואם קריירה) ואז אחסון תכולת הדירה יהיה לטווח ארוך של 3-5 שנים ואפילו יותר.


  מה צריך לבדוק?
  מחסן מבודד – בקיץ כל כך חם במקומות שאינם מבודדים כך שכל פריט אלקטרוני, פלסטי או חשמלי הולך ונהרס עם הזמן, חשוב לבדוק שיש מחסן שעומד בתקן המומלץ לתכולת דירה ולחפצים רגישים לחום ושלא יעלה על 30 מעלות.

  שמירת חפצים סנטימנטליים עד בכלל...

  הדברים הסנטימנטליים, התמונות שצילמנו, המתנות שקיבלנו, כרטיסי הברכה המכתבים והמזכרות מיקירנו שמלווים אותנו כל החיים וגם אם נרצה לא נוכל לוותר עליהם, אין להם מחיר - הם חלק מהאישיות שלנו, בשר מבשרנו והחלק הארי מזיכרון ילדותנו, אפשר לומר שאנו צריכים אחסון לרגשות שלנו... מהו הדד ליין? עד מתי נצטרך לאחסן אותם?, כמה זמן הם ישמרו באחסון? לא ידוע.. רק נאחל שנוכל לחיות שנים רבות וטובות!!.

  למי זה מיועד?
  לכל אחד, גם לאנשים מבוגרים שעוברים לדיור מוגן, גם לזוגות צעירים שזה עתה נישאו ורוצים לשמור זיכרונות מתקופת הרווקות... ובעיקר לאנשים עם מיליון זיכרונות, המון נוסטלגיה ואופי רומנטי משהו...

  מה צריך לבדוק?
  חברה עם שירות נעים, סימפטי, מכיל, סבלני וידידותי ללקוחות, שירות עם חיוך מכל הלב.

  אפסון אוספים ותחביבים לתקופה ארוכה

  למי זה מיועד?
  הבוידעם מלא, מחסן הגינה לא אסטטי, המזווה קטנצ'יק, את המקלט צריך לפנות, במרפסת יש רטיבות בחורף ולמרתף אין גישה, אז איפה תשים את אוסף התקליטים שלך או איפה תאפסן את כל הציורים היפים שעשית... בקיצור אם אין לכם מקום לאחסנה אתם הלקוחות שלנו.

  מה צריך לבדוק?
  ברור שצריך מחסן במחיר סביר כי האחסון יהיה לבטח לתקופה ארוכה, ברור שצריך מקום נקי ומסודר, ברור שצריך בקרבת אזור המגורים וברור שצריך לבחור בחברה מוכרת וידועה עם מחירים נוחים, שירות לקוחות טוב ונעים ללקוח הפרטי, ברור שזה יהיה בחברת אחסון כל.

   

   

  קונץ פטנט – סדר וארגון זה הכי חשוב

  החשיבות של שירות מקצועי מתורגם בראש ובראשונה לחסכון בעלות השכירות, כאשר סידור המחסן בצורה נבונה ומצומצמת מקטינה את נפח המחסן הנדרש וממילא הפחתת עלות מחירים משמעותית לאורך זמן כשגובה תשלום השכירות נגזרת מגודל המחסן שלכם.

  בין סידור המחסן נעשה על ידי בעלי מקצוע ובין אם אתם מסדרים בעצמכם, שמרו על 4 כללים לסידור נכון:

  1.דברים שימושיים יותר מקדימה ושימושיים פחות מאחור

  2.דברים שבירים ועדינים למעלה ודברים חזקים וכבדים בבסיס על הרצפה

  3.קרטונים וקופסאות קטנות מקלות על ניצול רווחים על פני ארגזים גדולים

  4.סולמות ומדפים הם החברים הכי טובים שלכם במחסן היעזרו בהם

  בשורה התחתונה: צמצום = כסף


  היכן אנו ממוקמים ?

  סניף ראשון לציון – סניף מרכזי: רחוב פלוטיצקי 10 אזור תעשייה ישן קרוב לתל אביב והמרכז.

  סניף א.ת.כנות – שירות אחסנה דו מפלסי קרוב ונגיש מאוד לכל הבאים מהדרום ומנמל אשדוד

  מושב אחיסמך – מרכז שירות אחסנה והובלה לעסקים קרוב לאייר פורט סיטי עם מגוון אופציות

   

   

   

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ