אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון לטווח ארוך במרכז – איך להשוות מחירים?

  אחסון לטווח ארוך במרכז

  מחיר טוב זה הדבר הכי חשוב שמתכוונים לאחסן את הדברים לפרק זמן ארוך ולכן יש לשאול את כל חברות האחסנה ולהשוות מחירים כדי שעלות האחסון לא תעלה בסופו של דבר על עלות החפצים עצמם. 

  לפעמים על מוצר זהה ישנם תעריף בתמחיר שונה וקשה לערוך השוואה אובייקטיבית, יש לשכלל כמה נתונים ולפתוח היטב את העיניים כדי לדלג על הטעויות והמכשולים. להלן 3 דברים מרכזיים שצריך לבדוק כשמשווים מחירי אחסון לטווח ארוך לפני שסוגרים מחסן להשכרה:


  1. אחסון לטווח ארוך משתלם יותר


  אנחנו הישראלים לא פראיירים בכל הקשור להנחות ומבצעים אנחנו אלופים. ויש לכל אחד סיבה מספיק טובה לחסוך בעלויות. אם אתם צריכים אחסון לטווח ארוך החברות ילכו לקראתכם, לא, לא מתוך טוב לב או התחשבות, אל תשלו את עצמכם... פשוט מאוד חבל להפסיד אתכם כלקוחות לתקופה ממושכת וארוכת זמן שמכניסה לחברה בסופו של דבר יותר כסף בטוח מאשר לקוחות עו"ש לטווחים קצרים.

  לאחר הצגת כל הפרטים בשיחת הטלפון מאיפה לאן ואיזה חפצים ורהיטים מביאים למתקני האחסנה הכי חשוב לציין בפני נותן ההצעה שאתם מגיעים לזמן ארוך עם אופציה לטווח רחוק (כמובן לפי הצפי האישי שלכם) למשל: "אני טס מעבר לים למשך כשנה לנסות את מזלי בתחום העסקי אבל יתכן מאוד שזה ימצא חן בעיני ואתבסס ואשאר גם 3-4 שנים נוספות ולכן אני בודק כדאיות כלכלית"

  יחד עם מחיר מפתה לטווח ארוך אנו הישראלים נוהגים לשכוח בקלות שאי אפשר לאחוז את החבל בשני קצותיו ותמיד בחיים משהו בא על חשבון השני (אי אפשר גם וגם) אז ככל שהמחיר זול יותר כנראה המחסן נמצא באזור מרוחק יותר מאזור המרכז ובמקום אטרקטיבי פחות וזה אומר לפעמים אחסנה במכולות או במתקני אחסון ללא בידוד.

  למה אחסון ללא בידוד הוא עקרוני? סיבה פשוטה, אחסון למשך זמן ארוך במקום שאינו ממוזג או תחת פח\אסבסט לוהט בקיץ ובחמסין יגרום לנזק בלתי הפיך לחפצים האישיים לתמונות למכשירי החשמל ולרהיטים העדינים שהנחתם למשמרת.

  לכן בד בבד עם מציאת מחסן זול יש עדיין לשמור על "הקו האדום התחתון" שהוא מבחינתכם ההבדל בין להוציא את הדברים עם או בלי נזק בסיום האחסון אחרי תקופה ממושכת שכזו.. בענף השכרת המחסנים לזמן לטווח ארוך הקו התחתון הזה הוא גג מבודד מחום רצוי עד כדי הכרחי שיהיה עשוי בטון להגנה מושלמת וראויה, זה המינימום שאתם יכולים לדרוש עבור שלומם של החפצים היקרים לכם.


  2. יש להשוות מחירים רק לפי קוב

   

  כמעט כל מתקן אחסון בארץ מתמחר את שירותי האחסנה לפי נפח התכולה או מידות\גודל הציוד המאופסן במתקני החברה השונים. כשמתמחרים שירות זה מקבלים את כל המידע מהלקוח ועל סמך כל הנתונים שמתקבלים (בע"פ או בכתב) נותנים הצעת מחיר מותאמת אישית (לפי תעריפי החברה או בהנחה מיוחדת) 

  אולם בפועל כאשר מגיעים בפועל עם חברת ההובלה למחסני החברה בסופו של דבר המחיר שונה וע"פ רוב גבוה ממה שהובטח והדבר נובע מכמה סיבות, 

  הראשונה טעות בהערכה נובע מחסור מקצועיות \ ניסיון של איש המכירות אשר לא נתן אומדן נכון

  השנייה: הלקוח הביא יותר דברים ממה שהוא הצהיר על כך במהלך השיחה וגרם לרושם מוטעה

  השלישית: המוביל לא יודע לסדר נכון את הדברים בצורה צפופה (מעצלנות או מחוסר מיומנות)

  סיבה נוספת: החברה בכוונה תחילה מנסה "לעגל" מחירים ולהרוויח שלא ביושר ע"ג לקוח תמים


  אחת הדרכים למנוע את רוב אי הדיוק שבין הצעת המחיר לבין תעריף האחסנה בפועל ביום האחסון הוא להבין שמחיר גלובאלי למתקני האחסון של החברה הוא פתח לטווח מחירים לא ברור ותעריף מטושטש שיכול להימתח למעלה באמתלות שונות...

  לכן יש להתעקש על קבלת מחיר על סמך כלים אובייקטיבים ברורים בשפה אחידה של ענף המחסנים למידות הנפח האלו קוראים קוב, קוב זה מטר על מטר על מטר

  שמשווים מחירים בין חברות האחסנה במרכז מקבלים מחיר פר קוב פר חודש ולא מחיר על אחסנה באופן כללי, המפתח הזה עוזר להבין מה יש לי ועל מה אני משלם וכמה, בעזרת הערכת הנפח (כמה קוב יש לי) גם של חברות האחסנה וגם חברות ההובלה והתשלום יהיה אך ורק לפי כמות הקובים שאני מביא למחסן ולא יותר.  3. נטו ברוטו – מהו מחיר פיקס?

   

  להלן התוספות שלא תמיד יודעים עליהם.... לבדוק רבותי, לבדוק!

  • עלות הביטוח (כלול או לא במחיר האחסון) וכמה עולה הרחבה\אקסטרה על איזה ערך כיסוי ומה כולל בדיוק הביטוח (מפני אילו סיכונים "ביטוח חינם" מכסה בפוליסה).

  • ארנונה, מיסי נמל, דמי רישום, אגרת שימוש, עלות פריצת מנעול (אם נאבד מפתח) קנסות פיגורים (למאחרים בתשלומים) עלות השכרת משטחים, טיפים וכו'.

  • האם המחיר כולל מע"מ ? (לפי החוק חייב להיות מצוין בנקיבת המחיר או להימסר טלפונית).

  • האם יש התחייבות לפרק זמן מינימאלי וקנסות יציאה מוקדמת האם יש מדיניות ביטולים הוגנת שמזמינים מחסן ולא יכולים\צריכים לממש עקב סיבה כלשהי?


  היכן אנו ממוקמים ?

   

  • סניף ראשון לציון –  סניף מרכזי: רחוב פלוטיצקי 10 אזור תעשייה ישן קרוב לתל אביב והמרכז.

  • סניף א.ת.כנות –  שירות אחסנה דו מפלסי קרוב ונגיש מאוד לכל הבאים מהדרום ומנמל אשדוד

  • מושב אחיסמך –  מרכז שירות אחסנה והובלה לעסקים ליד האייר פורט סיטי עם מגוון אופציות

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ