אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  שירותי אחסנה עם אריזה והובלה ברמה גבוהה

  אחסון והובלה | אחסון איכותי עם הובלה ברמה גבוהה

  שירותי אחסנה ברמה גבוהה אינם שלמים מבלי לקחת בחשבון את כל האספקטים של שירותי אחסון והובלה ואריזה הנלווים ועל מנת שההובלה תהיה איכותית ובטוחה חייבים שתהיה אריזה מקצועית ויעילה זו היא נקודת המוצא של חברת אחסון כל וזו הדרך שהוכיחה את עצמה לאורך כל השנים.

  אנו מספקים דרך חברת האם אחים יששכר שירותי הובלה ואריזה ברמה בינלאומית עם ביטוח מקיף על ההעברה ואחריות מלאה על האריזה, לחלופין אנו נמצאים בקשרים טובים מול כל חברות ההובלה ויכולים להמליץ לכם על כאלה הנותנים שירותי הובלה ואריזה הן למחסנים והן למעבר דירות ללא אחסנה.

   

  שירותי אחסנה בחברה טובה

   

  אנו מספקים שירותי אחסנה לבית, למשרד ולעסק - לכל מטרה ולכל תקופה. חברת אחסון כל הינה החברה הוותיקה בארץ להשכרת מחסנים פרטיים המעמידה לרשותך מחסנים בכל הגדלים בתנאים האופטימאליים ביותר לשמירה על התכולה שלך.

   

  פתרונות אחסנה לכל לקוח

  אנו מעניקים פתרונות אחסנה למגוון לקוחות רחב ביותר: תושבי חו"ל המבקרים בארץ לעיתים קרובות או רחוקות וצריכים מחסן קטן וקבוע, תושבים חוזרים הממתינים למכולה שתגיע מחו"ל ואינם יודעים כמה זמן ייקח עד שימצאו בית, משפחות צעירות שרשו דירה חדשה מהקבלן וממתינים לטופס 4, לקוחות עסקיים בעלי סחורה ציוד ומכונות בגדלים שונים וצריכים אחסנה לטווח ארוך, לקוחות בתקופת שיפוצים הצריכים פתרון אחסנה לזמן קצר-בינוני ועוד.

  לקוחות אחסנה מרוצים חוזרים

  אחת ההוכחות לחברה המספקת שירות טוב הם לקוחות חוזרים, מי שהיה מרוצה יחזור וימליץ. אחסון כל משרתת מגוון לקוחות שחלקם מנהלים אצלנו מלאי כבר למעלה מ-18 שנים רצופות. ולקוחות רבים שאחסנו בעבר וחזרו אלינו יותר מפעם אחת, תמיד המילים הם: "אפילו לא בדקתי אצל המתחרים" או "הייתי מרוצה פעם שעברה וישר ידעתי לאן להגיע" לאחרונה נבחרו מחסני אחסון כל לספק שירותי אחסנה נרחבים לכמה חברות הבנייה הגדולות המתעסקותבפרויקטים של "פינוי-בינוי". חברות אלו בחרו בנו כמספקי שירותי האחסנה לתכולת הדירות של עשרות הלקוחות שלהם , הדיירים המפונים הגיעו הן על ידי המלצות של חברות ההובלה והן של חברות הבנייה. לקוחות אלה ועוד רבים אחרים בוחרים בנו ומודים לנו על פתרונות אחסנה רבים ויצירתיים של אפשרויות אחסון בגדלים שונים והובלה אמינה ובטוחה ועל השרות המעולה שאנחנו נותנים. ניתן למצוא את ההמלצות השונות תחת הלשונית "המלצות" באתר שלנו.

  יחס אישי ומקצועי לכל לקוח

  במחסני אחסון כל, אנו מכירים כל לקוח באופן אישי ומטפלים בו בתשומת לב מלאה ומעניקים עבורו שירותי אחסנה באהבה רבה. אנו ערים לכל בקשה או שאלה ולא פעם עוזרים במקרים מיוחדים כמו התאמת נפח אחסנה משתנה, הפיכת תא אחסון לספריה עם שורות של מדפים מובנים, העברה מחדר לחדר כאשר הלקוח מוציא חלק מהתכולה והנפח קטן, או לחילופין כאשר הלקוח מוסיף חפצים לאחסנה הקיימת. הנכונות לתת פתרונות אחסנה חכמים ושירות מקסימלי ואדיב ללקוח ולהגדיל ראש הם בראש סדר העדיפויות שלנו ומטווים את התנהלותנו העסקית מול לקוחותינו.

  דאגה לחפצים שלך כאילו היו שלנו

  שירותי אחסנה מקצועיים משמעותם גם להעניק שקט נפשי, סביבה תומכת ובטוחה. במחסני אחסון-כל החדרים ממוקמים במבנה עשוי בטון אשר מוגן ע"י מערכות גילוי אש, גלאי נפח ומערכות אזעקה נוספות. המחסנים מחוברים למוקדים של חברות השמירה וכן למוקד מכבי האש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אמצעי המיגון הפיזיים עומדים בתקנים המחמירים של כל חברות הביטוח וכן ישנם סיירים המפטרלים בשעות הלילה, כך תהיו בטוחים שנמשיך לספק שירותי אחסנה בבטחה. כמו כן, כל מחסן ננעל בשני מנעולים, אחד של הלקוח ואחד שלנו, זאת על מנת להעניק סודיות ופרטיות מוחלטת. אחסנה והובלה של חפצים אינו עניין של מה בכך. אחסון כל עושה זאת במקצועיות רבה. במתן שירותי אחסנה ברמה גבוהה אנו דואגים לכל הפרטים הקטנים מסביב החל מניקיון החדרים, הפרטיות שמקבל כל לקוח כאשר הוא מכניס ומוציא חפצים מחדרו, הגישה היומיומית עד השעה 16:45 אחה"צ והביטחון המלא בהגנה על המבנה, הם שמאפשרים לנו לתת לכל לקוח את מחסן בטוח ומוגן בשילוב עם שירותי אחסנהאופטימליים. שירותי אחסנה בחברה גדולה ומכובדת עם ניסיון רב שנים במתן פתרונות אחסנה כמו אחסון כל, מגיעים עם אחריות ומקצועיות ולא רק עטופים באריזה יפה.

   

  שירותי אריזה עם אחריות מלאה

   

  לעומת ימים עברו בהם ענף ההובלה היה חובבני ופרוץ ןענף האריזה לבתים פרטיים היה בחיתוליו, כיום יש כל כך הרבה חברות הובלה מקצועיות המספקות שירותי אריזה טובים ואף חברות ייחודיות המספקות אך ורק שירותי אריזה ללא הובלה כלל,

  בדרך כלל יש הבדל באיכות השירות והמחירים בין החברות השונות אם הן מספקת את השירות כעיקרי או נלווה. חברת הובלה ואריזה יכולה אמנם לתת לכם שירותי אריזה במחיר נמוך יותר אך זה לא יהיה באותו הרמה כמו בחברה המתמחה בשירותי אריזה וסידור של בתים.


  הכל מתחיל באריזה טובה

  כפי שציינו בהתחלה הובלה זהירה ובטוחה ככל שתהיה לא נותנת מעטפת הגנה כוללת בלי אריזה טובה, לא משנה כמה הסבלים ישתדלו לעבוד בצורה נכונה, תמיד יש תקלות, מעידות, שפשופים בקירות, התנגשויות בפינות ומשקופים, טלטול במדרגות או זעזועים וקפיצות במשאית בשל תנאי הדרך ממקום העמסה למקום הפריקה. על כן אריזה היא חלק בלתי נפרד משירותי ההובלה והיא נחוצה והכרחית לא פחות לשמירה על תכולתכם.

  אחריות מלאה – תנאי הכרחי

  אחד החסרונות בעבודה עם כמה חברות הוא כשיש בעיה לא מוגדרת והאחריות נופלת בין הכיסאות, מצב זה אפשרי בכל אחד מהשלבים בשרשרת הובלה-אחסנה-הובלה ומתגלית בדרך כלל שיוצאים מהמחסן או רק שמגיעים הביתה ומתחילים לפתוח קרטונים. לגבי הובלה ואריזה, אריזה שנעשית ע"י חברת אריזה בנפרד יהיה קשה מאוד להתמודד עם נזק, גם אם יש אחריות על אריזה הם יכולים לטעון שההובלה לא פעלה בצורה זהירה שכן שירותי האריזה שהם מספקים הן ברמה טובה ובנויים להגן על כל התכולה כל עוד מעבירים את החפצים ונוהגים בהם בצורה סבירה, מוביל שמפיל קרטון לרצפה או נותן מכה לארגז, לא משנה כמה הוא יהיה בצורה מקצועית, יגרום נזק, לכן חובת ההוכחה עליכם וזה לא קל ונעים להתמודד ולהתווכח עם שני חברות שונות. גם לגבי הובלה ואחסנה, נזק שמתגלה ביציאה מהמחסן יכול להיחשד כנגרם ע"י תנאי אחסנה ירודים ויכול להיחשד כנגרם ע"י סידור שגוי או הובלה שאינה זהירה, לכן יש לוודא איזו חברה אחראית על איזה שירות ומה נגרם כתוצאה ממה. בכל מקרה מי שנותן את שירותי האריזה חייב להבטיח אחריות ללא סייגים או הגבלות ולדעת שהשירות חייב לכלול מרכיב ביטוח מפני נזקים משמעותיים כשמדובר באריזת חפצים יקרי ערך.

  אריזה בחברת ההובלה הנכונה

  ישנם שלושה סוגי מובילים: אלה שלא עושים אריזה בכלל, אלה שניתן לעשות אצלם שירות אריזה אך הם לא מקצועיים דיים ואלה שבאופן קבוע ויומיומי מספקים שירותי אריזה והובלה לבית, למשרד ואפילו לחברות תעשייה גדולות (כלומר פתרונות אריזה ייעודים למוצרים תעשייתיים וכו'). מה שמצחיק אבל די עצוב בכל הסיפור הזה הוא שכל אחד מהשלושה יגיד שהוא מנוסה ועושה אריזה מקצועית... כאשר המובילים הלא מקצועיים יתנו שירות שתתחרטו עליו, והמובילים שלא עושים שירותי אריזה כלל פשוט יגבו ממכם תשלום + עמלת תיווך ויזמינו בעצמם כמה חברה' שיארזו את הדברים בשבילכם, כמה שזה נשמע אבסורד זה קורה, ולכן יש לבדוק את הנושא, להתעניין ולקבל המלצות.

  אריזה בשיטת עשה זאת בעצמך

  כמובן שכל אחד יכול לרכוש מוצרי אריזה כגון קרטונים, מסקינג טייפ, נייר עטיפה, ניילון נצמד וכו' לא חייבים להיות חכמים גדולים בשביל כך אך לא לכל אחד יש זמן, לא דבר של מה בכך משום שאם צריך לעשות אריזה של תכולה משפחתית ע"י מישהו לא מנוסה זה יכול לקחת הרבה יותר זמן ממה שהוא מעריך... בינתיים קשה להתהלךשהכל ארוז במעברים ומחכים ליום ההובלה והאחסנה בזמן שהחפצים החיוניים עטופים כבר, לכן יש המעדיפים ראש שקט ונוחות במיוחד שיש ילדים קטנים כאשר משתמשים בחפצים האישיים, בארונות, מכונת כביסה, באמבטיה וכו' עד הרגע האחרון ועושים אריזה והובלה רק באותו היום כלומר משאירים את כל הכאב ראש לסבלים והאורזים.

  בחירת חברה אמינה ומסודרת

  האם ניתן לסמוך על אדם זר שיגע בחפציי? על הסבלים שיהיו אמינים? זריזים אך זהירים?אני לא רוצה לשלם פר קרטון אם האורזים לא ממלאים היטב כל קרטון, או משתמשים בקרטוני אריזה קטנים מידי, לא רוצה לרוץ אחרי חברת הובלה אם חפץ נשבר ולא רוצה לדאוג על דברים שייעלמו - אמנם אני לא רוצה לעבוד אך גם לא לדאוג. לכן חשוב לבחור בחברה מסודרת עם מוניטין והמלצות, עם עובדים ותיקים עם משכורת מסודרת, עם ניסיון ואחריות.

  אריזה טובה גם לאחסנה

  כמו כן לאריזה נכונה וחסכונית יש חשיבות מכרעת לגבי הנפח הכללי הנדרש כאשר צריכים אחסנה, התשלום במחסן הינו על בסיס הנפח שתופסים, לכן מחיר האחסנה יהיה מושפע ישירות מצמצום התכולה בקרטונים. אם תרצו נמליץ לכם על חברה המתמחה בשירותי אריזה, המספקת למשרד או לבית שלכם קרטונים איכותיים וחדשים מבעוד מועד וביום הובלה, ניילון פצפץ, נייר משי לתמונות שמן, עטיפה כפולה של מנורות וזכוכיות עטיפה קפדנית והובלה באחריות מלאה.

   

  שירותי אחסון והובלה ברמה בינלאומית

   

  הלקוח הישראלי התרגל להסתכל קודם כל על השורה התחתונה, הכי מעניין אותו מה שהכי מעניין אותו לכן כל חיפוש מוצר או שירות יתחיל במחיר, כמה זה עולה כמה צריך להוציא בסופו של דבר מהכיס, בלי ללכת סחור סחור, אחרי השוואת המחירים הוא יתחיל לחפש במסגרת התקציב את מי שהכי נראה לו מברירת המחדל, לאט לאט בהדרגה הוא רואה שהכי זול לא כולל את זה ולא כולל את זה, בלי כך וכך וברמה נמוכה ובסופו של דבר הוא קונה את ההכי יקר....

  אם אתם כאן זה סימן שאתם לא מאלה שמחפשים "מציאות" ויחד עם זה שלא צריך לבזבז כסף מיותר או לצאת פראיירים ויחד עם זה שלא צריך תמיד את "הביוקר" אתם לא מוכנים להתפשר על האיכות. אתם יודעים שהרבה פעמים "הזול יוצא הכי יקר" ומעוניינים לקבל את השירות הטוב שמגיע לכם. לכן שימו לב מה אתם מחפשים מה נותנים לכם בתמורה ומה כדאי לדעת לפני שעושים הובלה פעם ראשונה.


  רק חברת הובלה עם מוניטין, אחריות מלאה, והמלצות טובות

  ישנם הרבה מובילים טובים אך גם לא מעט "חאפרים", נוכלים או שרלטנים, מיותר להכביד בדוגמאות על טריקים זולים להוספת מחיר ביום ההובלה מעבר לעסקה הסגורה, עמידה בלו"ז, קלקולים ונזקים, התנהגות גסה , מילים נבובות והבטחות ללא כיסוי. הסתכלו בהמלצות קבלו רושם מנציג בביתכם, עברו על כתב אחריות וסעיפי הביטוח הכלול וקראו את האותיות הקטנות.

  חברה המספקת שירותי עטיפה איכותית וחומרי אריזה כלולים

  כל סבל, יהיה זה הזהיר והמנוסה ביותר עלול לגרום בלי כוונה לשריטה או למעוד חלילה, אנו רק בני אדם, אך מובילים חכמים ימצאו פתרונות כדי למזער את הנזקים העלולים לקרות ע"י עטיפת כל הרהיטים והחפצים השבירים או המועדים לפורענות בניילון נצמד (סטר'ץ) ,קרטונים עבים וכו' החיסכון בחומר יכול להיות הדבר שיגרום אי נעימות ללקוח ולמוביל. כמו כן הספקת הקרטונים הדרושים ישירות למשרד או לבית מבעוד מועד כדי להקל בסידור טוב ולהקל בחיפוש והבאה של הקרטונים הדרושים ע"י הלקוח.

  מובילים מקצועיים יודעים לסדר מחסן בצורה נכונה ויעילה

  אחסון תכולה וחפצים משולם ביחס לנפח אחסנה סופי של החדר, סידור נכון יכול לחסוך באופן משמעותי בעלויות אחסון התכולה ומי שמסדר את המחסן הם הסבלים, מלבד החיסכון בכסף לסבלנות לנכונות ולמקצועיות של הסבלים יש תפקיד חשוב בשמירה על הדברים, כאשר חברת הובלה מסדרת בצורה נבונה את הדברים הקלים והשבירים למעלה על גבי הדברים הכבדים למטה (יש לזכור כי חדר אחסנה הינו כ-3 מטר גובה ויש לנצל את כולו על מנת לחסוך בנפח אחסון).

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ