אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  אחסנת חפצים | איחסון חפצים

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מחסני אחסון חפצים אישיים

  חיפוש מחסני אחסון אינם משימה קלה, ראשית עלכם לחפש את החברה המתאימה בעלת שרותי האחסנה שאתם צריכים. בגדול, ישנם 3 סוגים וגדלים של מחסני אחסון עיקריים: מחסנים גדולים לסחורה ועסקים, מחסנים בינונים לתכולות דירות ורהיטים ומחסני אחסנת חפצים קטנים לחפצים אישיים. הם אלו שתצטרכו והם אלה שתחפשו.

  מחסני אחסון כל

  מניסיוננו בענף בדרך כלל אנשים עם צורך באחסנת חפצים יביאו אותם לבד, ישהו זמן רב במחסן, יצטרכו נפח אחסון מועט ויגיעו פעמים רבות למחסני האחסון. אך יש הרבה יוצאים מן הכלל וטוב שכך, בחברת אחסון כל אין פרופיל לקוח אחד דומה לחברו וכל אחד מקבל את השירות המותאם לו ואת המחסן המותאם לו באופן אינדיבידואלי וביחס אישי, אחסון למשך טווח זמן קצר או לתקופה ממושכת.

  כמה חפצים יש לכם

  מחסני אחסון מושכרים בכמה גדלים, לכל מחסן מידות אחרות ובחישוב הכללי שנכפיל את רוחב המחסן בעומקו ובגובהו נקבל מידת נפח ולפי זה נשלם שכירות.

  בבחירת גודל המחסן הרצוי יש התלבטות בין שני אינטרסים מנוגדים, מצד אחד האינטרס שלנו לשלם כמה שפחות ועל כן נרצה להזמין במחסן הקטן ביותר ומצד שני מחסני אחסון לחפצים צריכים להיות שימושיים עם נגישות יומיומית להכנסת והוצאת כל חפץ בפעם אחרת ובזמן אחר לפי הצורך לטווח קצר או בינוני, מקום מרווח המאפשר זאת יקל עלינו במידה רבה ולכן נרצה להזמין מחסן גדול ומרווח.

  ישנם 2 דרכים לחתוך את הדילמה או לפי מגבלת הארנק או לפי הצורך באחסנה:

  שיטת הכסף קובע - עלינו להחליט מה התקציב החודשי שלנו מה גודל המחסן שנקבל תמורתו ואז להחליט אילו חפצים נביא למחסני האחסון ועל אילו חפצים אנו מוותרים \ זורקים \ תורמים \ משאירים בבית \ מחלקים.

  שיטת הצורך קובע – עלינו לחשב מה הנפח הכללי הטוטלי של כל החפצים שברשותנו ולהזמין מחסן בגודל שיגלם את נפח התכולה הסגולי + המרווח הרצוי לתמרון

  מי שומר על החפצים

  ברור מעל כל צל של ספק שחברת האחסנה מחויבת לעשות כל מאמץ אפשרי לוודא שהחפצים יישמרו בצורה המיטבית והאחראית ותעשה כל שביכולתה כדי למנוע כל נזק גניבה או פריצה למחסני האחסון וכפי שתידרש על ידי חברות הביטוח.

  אתם מצדכם מחויבים לוודא שאכן החברה מבוטחת כמו שצריך חוזה להשכרת מחסני האחסון מכיר באחריותו לחפצים שלכם ואתם מקבלים תעודת ביטוח המאשררת את הבטחתם לשלום התכולה.

  מחסני אחסון איכותיים

  איכות המחסנים פירושה הבטחת תנאי האחסון במבנה למניעת כל היזק מכל סוג שהוא לרבות חרקים, טמפרטורה גבוהה, חלחול מים, נזקי רוח, קרני שמש, טפטוף או כל חבלה אפשרית אחרת לכן מחסני האחסון צריכים להיות נקיים ומנוקים תמידית, מאווררים היטב ללא עובש או פטריות, אטומים הרמטית לכל חדירת מים, מבודדים מחום ומודברים כיאות.

  מחסני אחסון מהיום להיום

  איחסון חפצים מהיום למחר היא לא דבר כל כך חינני, האמת היא שרוב חברות האחסנה מתנערים מהצורך לתת שירות במצב כזה. לקוח שצריך אחסנת חפצים מהיום למחר או אפילו באותו היום מעלה סימנים מחשידים של לקוח בעיתי או במצוקה כלכלית הנובעת מחוסר אחריות חוסר תכנון ובעיטה במוסכמות, לעיתים בשל פינוי דייר שאינו משלם או מי שנזרק מהדירה בשל איזושהי בעיית התנהגות כזו או אחרת.

  בנוסף לאמור לעיל אחסון חפצים בדקה ה90 מגביל מאוד את חברת האחסנה ואת הלקוח במציאת מחסן לאחסון בגודל הרצוי פנוי וזמין בדיוק לנפח תכולת החפצים, לרוב יש להזמין מחסן לאחסון חפצים מבעוד מועד, לא תמיד יש מחסני אחסון ריקים בכל הגדלים ואז כברירת מחדל הלקוח ברגע האחרון נאלץ להתפשר על מה שפנוי. למחסן קטן יותר ממה שצריך לא נוכל להכניס את כל החפצים מה שאומר שהלקוח יצטרך לשלם על מחסן גדול יותר ממה שצריך לעיתים גדול בכמה מידות, ולרוב אין בידי הלקוח של הרגע האחרון כסף מיותר מה שמעצים את בעיית התשלום...

  אחסנה לטווח קצר

  מחסני אחסון מושכרים על בסיס חודשי ובדרך כלל מיועד לצורך חודשים רבים ברם לעיתים הלקוח זקוק לשירות אחסנת חפצים לטווח קצר מאוד של לא יותר משבוע-שבועיים ועל כן לשלם פחות.

  אף על פי שחברת אחסון כל עושה כל שביכולתה לעזור ללקוח, לצערנו השכרת מחסני אחסון לטווח קצר של פחות מחודש אינה כלכלית, לכן כמובן שנאפשר לכל לקוח אופציית אחסנת חפצים לטווח קצר ביותר ואפילו לכמה ימים ספורים אך הגביה עבור מחסני האחסון תיעשה בתעריף בעבור חודש אחסון מלא.

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ