אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  מחסנים להשכרה

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  השער למתחילים - כל מה שצריך לדעת על השכרת מחסנים

  אם אתם פה כנראה גם אתם לקוחות נכבדים צריכים שירותי אחסנה זמנית או ממושכת במחסנים להשכרה. כל אחד וסיבותיו. וטבעי שיהיה לכם חששות ושאלות מי נגד מי ומה עושים. השאיפה היא כמובן לשלם כמה שפחות ולשים את הדברים במקום הכי נקי ושמור במהלך תהליך האחסון בלי דאגות ובלי בעיות.

  דף זה נועד למי שזו הפעם הראשונה שהוא נאלץ להשכיר מחסן ומטרתו לעזור לכם להבין את כל המונחים המקצועיים וכן ללמוד איך ניגשים לנושא האחסנה. אם יש לכם כל שאלה נוספת אל תהססו לפנות אלינו ונשמח כמובן לייעץ ולעזור.

  אז הנה כל מה שתצטרכו לדעת על מחסנים להשכרה מהזווית של המאחסן המתחיל, בצורה אובייקטיבית וברורה. כמובן שמידע נוסף למתקדמים קיים בהרחבה בערוץ המאמרים שלנו כמו טיפים על אריזת דירה, דגשים להובלה טובה, למה אין מחסנים בתל אביב, מידע סטטיסטי, מחירון פירוק רהיטים ועוד, הכל מסודר לפי נושאים.

  כמה עולים מחסנים להשכרה? השוואת מחירים ועלויות בקלות

  כמה עולה מחסן? כך תדעו איך להשוות מחירים

  יש מאה חברות, אלף מחסנים ומיליון מחירים שונים, כל אחד טוען שאצלו הכי משתלם איך אני יודע מה בדיוק ועל מה בדיוק משלמים כמה בסוף זה עולה ואיך לא לצאת טמבל... 

  סה"כ עלות מחסן להשכרה = תקופת האחסון X נפח המחסן X המחיר לקוב


  תקופת האחסון
  היא סה"כ משך החודשים שאתם צריכים אחסנה. התשלום אמור להיות חודשי, גם אם תהיו לתקופה קצרה, זה לא הוגן ולא הכרחי לשלם מראש, ההשכרה צריכה להיות בתשלום חודשי, כמספר החודשים מספר התשלומים. 
  נפח המחסן הינו גודל המחסן הנמדד ביחידת מידה שנקראת קוב. לחברות האחסנה ישנם מחסנים בגדלים שונים. התשלום תלוי בכמות התכולה כלומר מחיר המחסן תלוי בגודל שלו, ככל שמביאים יותר דברים צריכים מחסן יותר גדול. ומשלמים יותר. גדלי החדרים נמדדים ביחידות קוב, לכן צריך קודם כל לברר איזה גודל מחסן תצטרכו או במילים אחרות כמה קוב יש לכם ואז עורכים את ההשוואה בין החברות על המחסן הרצוי. 
  המחיר לקוב - רצוי שהתעריף יהיה חודשי נקוב בשקלים וכולל מע"מ. לעיתים המחיר לקוב משתנה בין גדלים, קטגוריות, תקופות ומיקום, שימו לב שאתם מקבלים את התעריף המדויק לפי מה שאתם צריכים. לדוגמא מחיר לקוב במושב יהיה זול ממחיר לקוב בסניף תל אביב, מחיר לקוב בהשכרת מחסן קטן יהיה יקר ממחיר לקוב בהשכרת מחסן גדול וכן מחיר לקוב אחסנה לטווח ארוך יהיה זול יותר מאשר השכרת מחסן לתקופה קצרה. הכי כדאי למלא טופס הצעת מחיר לאחסון ונחזור אליכם מיד עם כל המידע העלויות והאפשרויות.

  מחסנים להשכרה במרכז

  מחסנים להשכרה במרכז - אחסון נגיש ונוח קרוב לבית

  חיפוש מחסן להשכרה הכי קרוב לבית - מבדיקה ראשונה בתחום המחסנים להשכרה במרכז מגלים שאין בשכונה, במרחק הליכה מהבית, מחסן להשכרה. מבדיקה שנייה עולה גם שאין מחסנים להשכרה בתל אביב רבתי ו/או שירותי אחסון דירות מרמת גן / גבעתיים ועד בני ברק או יפו. כל מי שנולד או גר בתל אביב אפילו תקופה קצרה בחייו התרגל לחשוב שכל דבר שליבו יחפוץ מנתיבי איילון ועד הירקון הוא ימצא מתחת לבית. אדרבא, יש דברים שאין בכל אזור המרכז זולת תל אביב , ופתאום קם אדם בבוקר ומגלה ש.. אין אפילו מחסן דירות אחד להשכרה.

  למה אין השכרת מחסנים בתל אביב?

  בהתחלה אמנם עצם הרעיון לחפש מחסנים בראשון לציון, בת ים או פתח תקווה גורם לאי נעימות והשתאות; הכיצד נותרה מדינת תל אביב ללא מענה?! כמובן שההסבר הוא פשוט עד כדי כך שכל אפשרות להשכיר מחסנים בתל אביב נראית בלתי הגיונית - עלויות השכירות מאמירות ללא הרף, הארנונה מרקיעה שחקים, שטח חנייה ותמרון למשאיות יקר יותר ממשרד פאר ובמקום מחסן להשכרה שעולה בממוצע מחירים של 300-700 ₪, לקוח יצטרך לשלם יותר מפי 2, על מה ולמה? בשביל 20 דק' נסיעה לראשון לציון, עם חניה מסודרת , מחסן פרטי בכל גודל שתרצו, במיוחד שמדובר בתחום אחסון תכולת דירות, שההגעה למחסן הינה פעם אחת בכניסה ופעם אחת ביציאה, לפעמים רק הנסיעה בתוך תל אביב ומציאת חניה לבדן מתארכות עד ומעל 20 דקות.

  יחי ההבדל הקטן בין תל אביב לבאר שבע...

  נקודה מעניינת למחשבה, לגבי אזור הדרום המצב דומה להפליא למרות שהוא שונה בתכלית, בדרום הארץ הנדל"ן הרבה יותר פושר, והבנייה פחות צפופה, אבל בעוד שמבחינת מחיר זה יתרון בולט לגבי כדאיות כלכלית זה גם החיסרון, ונסביר, כאשר יש צפיפות אוכלוסין ויש בעיית מחירים הפתרון של אחסנה הוא אטרקטיבי , כמו כן תנועה רבה וביקוש רב מגדילים את נפח העסקים והעצה בא תבוא לוואקום שיוצר הביקוש, באזור הדרום התנועה דלה והביקוש נמוך ואינו מצריך אחסנה בכל עיר, עד כמה אנשים צריכים מחסנים להשכרה בבאר שבע או אחסון בקרית גת, אשקלון או קריית מלאכי, אם כן אין כמעט חברות שיפתחו עסק אחסנה מקומי, לכן לקוח שגר באחד מערי הדרום נמצא באותה הבעיה, אז אולי בכל זאת יש תחום שבו יש שוויון... במרכז וגם בדרום אין אחסון דירה ממש מתחת לבית כמו סופר או תחנת אוטובוס אבל עדיין יש אופציה קרובה. מחסן להשכרה ליד תל אביב.

  מה זה קו"ב? כך תדעו מה גודל המחסן שצריך להזמין

  מה זה קו"ב? כך תדעו מה גודל המחסן שצריך להזמין

  השיטה– לא כל המחסנים להשכרה שווים בגודלם, חברות האחסנה מספקים לכל לקוח יחידות אחסון בגודל שונה בהתאם לכמות התכולה שהוא צריך לאחסן. 
  הקוב - השפה המקובלת בחברות האחסנה היא "שפת הקובים" קוב הוא יחידת נפח של מטר מעוקב (הקיצור של המונח בלועזית קיוביק מטר) והינו בעצם מטר על מטר על מטר (השיטה מקובלת בכל המדינות המשתמשות בשיטה המטרית). 
  ההזמנה - כאשר צריכים לאחסן תכולה עליכם להזמין מחברת האחסנה יחידת אחסון בנפח הקובים הנדרש. איך תדעו איזה גודל מחסן עליכם להזמין? 
  הערכה –כל מוביל או נציג אחסון יוכל לעשות הערכת נפח ראשונית ע"פ רשימת החפצים שתקריאו לו בטלפון, ולומר יש לכם כך וכך קוב לכן מבלי להסתבך בחישוב אפשר להיעזר באומדן של בעלי המקצוע. 
  חישוב עצמי - אם תרצו להביא את החפצים לבד בשיטת אחסון עצמי תוכלו לחשב בעצמכם, זה לא מסובך, פשוט מודדים בעזרת מטר ומכפילים במחשבון. קחו למשל מקרר אם מודדים רוחב גובה ואורך\עומק ומכפילים את המידות (1.8*0.8*0.8) זה נותן 1.15 קוב,
  או לדוגמא 20 קרטונים בינוניים (0.3*0.4*0.4)*20 מתקבל קוב אחד. אם לא ממש הצלחתם עם החישוב העצמי אך בכל זאת אתם מעדיפים אחסנה עצמית, אין בעיה, בקשו מאתנו לעזור בחישוב הערכת הנפח והזמינו את גודל המחסן המתאים לכם מחברת האחסון.

  השכרת מחסן לחסכנים - אפשר להוביל גם לבד

  השכרת מחסן לחסכנים - אפשר להוביל גם לבד

  לא מוכרחים לשלם לחברת הובלה, למרות שזו הדרך הקלה ביותר תוכלו להיות מקוריים וחרוצים ולחסוך במחיר העלות. ישנן כמה אפשרויות שונות לגבי הבאת הדברים: 
  א. הכי זול זה להביא הכללבד ברכב הפרטי שלך, להיות יצירתי, להביא את הדברים בכמה פעמים, להשתמש בגגון מיועד לפרייבט. לפרק ארון לפלטות וכיוצא בזה, זה לא קל, לא מיועד לאנשים שאין את הזמן המיותר לרשותם ואמנם לא תמיד זה אפשרי אם יש מקרר גדול וכו'. 
  ב. אם תוכלו להתארגן על רכב מסחרי של חבר, משאית מהעבודה של אבא או טנדר מהשכן תוכלו בהחלט להסתדר יפה ובקלות במיוחד אם יהיו לצדכם עוד זוג ידיים חרוצות למשימה. 
  ג. אפשרות פחות פופולרית אך קיימת היא להשכיר נהג משאית עם סבלים לפי שעה. אין נכון או לא נכון. יש שיקולים של נוחות, זמן וכסף וכל אחד לפי מצבו ולפי החישוב שלו. באופן כללי, סבלות זו עבודה קשה ומאומצת, הרבה אנשים לא מעריכים נכונה את יכולתם ופוגעים בבריאותם, אם אתם מבקשים השכרת מחסן קטן בשביל חפצים אישיים שהם לא כבדים במיוחד, לסדר אותם בזמן שלכם, לפי הסדר שלכם, בסבלנות, אז בהחלט אפשר לחסוך את עלות ההובלה. שימו לב שמחסן קטן להשכרה חייב להיות מסודר באופן צפוף ומאורגן היטב גם כדי שהכל יכנס וגם שיהיה אפשר לשלוף בקלות את מה שמשתמשים בו הכי הרבה. בכל מקרה מומלץ מאוד להיעזר בניסיון שלנו גם להתייעץ לגבי העברת הדברים ואם אין לכם עדיין חברת הובלה כדאי מאוד לקבל מחברת האחסון המלצה על חברת הובלה אמינה וטובה.

  סידור מחסנים באופן שגוי מייקר עלויות ומסב נזקים

  סידור מחסן זהיר, נכון, מדויק וחסכני

  צריך להבין, חברת האחסון אינה מתערבת / מחליטה עבור הלקוח איזה גודל מחסן להשכיר אלא אך ורק ממליצה או מייעצת, על הלקוח או מי מטעמו להכניס להוציא או לסדר את הדברים במחסן ובאחריותו לדאוג לשלמות ותקינות חפציו. חשוב לדעת כי לצורת הסידור משמעות רבה גם לגבי גודל החדר שתצטרכו וגם לגבי שלמות החפצים, ככל שנצמצם ונארגן בצפיפות נסתפק במחסן קטן יותר. סדרו בחכמה! ישנם בעלי בתים פרטיים עם חצר היכולים לרכוש מחסן קטן לגינה ולהשתמש בו בלי דמי שכירות חודשיים ובלי הגבלה להם הייתי מייעץ לאחסן אצלנו רק את הדברים העלולים להתלכלך או להיהרס בחום מפני שהמחסנים שלנו מותאמים בעיקר לתכולת דירות. הזהירות היא המפתח לאחסנה טובה ומקצועית.לא מניחים קרטונים כבדים על גבי קרטונים שבירים, לא דוחסים בכוח ולא משעינים ריהוט על הצד ללא אריזה ועטיפה מותאמת, כמובן שכל דבר רגיש לעטוף בניילון נצמד כל דבר שביר בניילון בועות וכל הכלים באריזה ייעודית. יש לבחור בקפידה את חברת ההובלה. בדרך כלל, לכל חברת מחסנים להשכרה יש מובילים מומלצים שיודעים לארגן יפה את החפצים בזהירות ובצמצום, כדאי מאוד לבקש המלצות (ניתן גם לסדר לבד אך אין צורך השירות כלול במחיר ההובלה למחסן).
  ביטוח תכולת מחסנים להשכרה - בדיקות:

  אל תהיה כל כך בטוח שהכל בטוח...

  מה באמת מכסה הביטוח? גם למחסנים טובים ומוגנים יכול לקרות מקרה פריצה או נזק בשל גורם כזה או אחר. מצד אחד לא להילחץ, מצד שני לא להיות שאננים ולבדוק שיש ביטוח.
  ראשית, בדקו מהערך הביטוח ומה הוא כולל. דרשו שיהיה פיצוי לפחות ב 4 מקרים: רעידת אדמה, נזקי מים, נזקי אש ונזקי פריצה. למעשה ללא הכיסויים הנ"ל אין משמעות לביטוח.
  שנית, לוודא שמקבלים תעודת ביטוח אישית בה רשום מס' חדר, שם המבוטח, סכום הביטוח, מפני אלו סיכונים אתם מכוסים, מה גובה ההשתתפות העצמית ומה התוקף של התעודה.
  שלישית, ממש חשוב לראות שהתעודה היא לא מטעם המחסנים להשכרה ולא באחריותם אלא מטעם חברת ביטוח ידועה ומוכרת, כדי שאם חלילה יקרה נזק משמעותי לחברת האחסון והיא תפשוט רגל ו\או לא תוכל לעמוד בפיצוי הנזקים חברת הביטוח תפצה אתכם ישירות.

  פה מורגשת המשמעות של חברת אחסנה ותיקה ואחראית עם ניסיון ומוניטין שמנסה לתת שירות הוגן ולא לעקוץ אתכם בלי שתרגישו, תוכלו להקליק על פרופיל חברה ולהתרשם איך חברת אחסון אמינה ומקצועית צריכה להיראות.

  השכרת מחסנים ב-3 סניפים במרכז הארץ ובדרום

  יש לנו 3 סניפי אחסון במרכז הארץ ובדרום

  אחסון תכולת דירה בראשון לציון - זהו הסניף המרכזי, בו אנו מספקים שירותי אחסנה לכל מטרה ולכל תקופה ללקוחות פרטיים ועסקיים מאזור תל אביב והמרכז. עיקר פעילות האחסון בסניף ראשון לציון מיועד לצורך אחסון תכולת דירה
  השכרת מחסנים בא.ת. כנות - מותאם במיוחד לתושבים מאזור אשדוד והדרום או ללקוחות המביאים את תכולתם דרך נמל אשדוד, לצורך אחסון רהיטים, תכולת דירות, ציוד וסחורה. 
  השכרת מחסנים במושב אחיסמך - שירותי אחסנה בעיקר למגזר העסקי לצורך אחסון מלאי וסחורה של חברות ארגונים ומפעלים מאזורי המרכז והשפלה, אספקת שירותי אריזה והובלה מלאים לחברות הייטק מתל אביב והשרון. יש לציין כי המחסנים במושב מותאמים במיוחד ללקוחות עסקיים ועל כן החיובים, התשלומים והביטוח שונים מאשר בסניפי ראשל"צ וכנות.

  נ.ב הסיבה שאי אפשר למצוא בנקל מחסנים להשכרה בתל אביב - על אף הביקוש העצום - היא מפני שעלות הנדל"ן בשמיים וחברות האחסון מדירות רגליהן מארנונה ומיסים שמגולגלים ללקוח.

  הדברים שאסור לאחסן בחברות להשכרת מחסנים:

  מהם הדברים שאסור להביא למחסן?

  הקפדה על בטיחות וזהירות היא נר לרגלנו. חברת אחסון כל מאמינה ששמירה יתרה על הכללים היא בראש ובראשונה לטובת הלקוח. בחוזה סטנדרטי של כל חברת אחסנה המכבדת את עצמה הלקוח חותם על תצהיר השימוש במתקן האחסון ואופי התכולה שלו. 
  בחברת אחסון כל אנו דורשים מהלקוח להביא אך ורק דברים בבעלות הלקוח ושאינם כוללים חפצים או חומרים שעלולים לגרום לנזק לחברת האחסון, למבנה האחסנה, לרכוש של הלקוח עצמו ובין אם לתכולת הלקוחות האחרים במחסנים כגון: חומר נוזלי בקנקן העלול להישבר / לטפטף, חומר נפיץ או מתלקח, בעלי חיים לרבות חרקים או מזיקים מכל סוג, וכדומה. את הרשימה המלאה תוכלו לראות בדף אחסנה -תנאים והגבלות. יש לציין כי במחסנים להשכרה במושבים ובקיבוצים (בדרך כלל) התנאים פחות מחמירים מאשר במחסנים בעיר ולכן יש לברר היטב עם חברת האחסון מה המגבלות בכל סניף לגופו.
  יציאה מיחידת האחסון לפני הזמן ועל מה אנו חותמים

  יציאה מיחידת האחסון לפני הזמן ועל מה אנו חותמים

  תמיד היד צריכה לרעוד לפני חתימה, גם אם יש אמון ותחושת בטן טובה אתם צריכים לסגל את ההרגל הבסיסי לחשוב צעד אחד קדימה מה עלול להשתבש. זה רלוונטי גם שצריכים שירותי יחידות אחסון להשכרה. כאשר עושים הסכם צריך להיות מפורטים ארבעה מצבים אפשריים בסעיף המדבר על תקופת ההשכרה. 
  1. מה קורה אם נגמרת תקופת האחסנה ואנו רוצים להישאר במחסן לטווח יותר ארוך, האם המחיר משתנה, האם נקבל הנחה, או שהמחיר חלילה יקפוץ בשל התייקרות בתעריף.
  2. אלו אפשרות ישלנו לסיים את משך האחסון בטרם המועד המתוכנן, האם יש התחייבות ונמשיך לשלם על כל התקופה עד לסיום, האם יש קנס יציאה או שהעלות היחסית נשמרת.
  3. איזה התייחסות יש ללקוח שמכל סיבה שהיא מאחר בתשלום, האם יש קנסות או הגבלים לקחת את הסחורה או להשתמש בציוד שנמצא כרגע ביחידת האחסון. 
  4.האם המחיר משולם אחת לשנה אחת לחודש? ומה אם אני רוצה לצאת באמצע החודש האם הוא יחסי עד פינוי התכולה (יומי \ שבועי \ חודשי) או ללא החזר כספי.

  מי צריך מחסן להשכרה? פרופיל לקוחות השכרת מחסנים

  פרופיל הלקוחות שלנו הוא תמהיל החברה הישראלית

  • בעלי דירות העורכים שיפוצים וצריכים מחסן להשכרה עד תום תקופת השיפוץ
  • עולים העוברים רילוקיישן ושולחים את הציוד במכולה עד למציאת דירת קבע
  • זוגות צעירים שאינם עומדים בהחזר המשכנתא ומאפסנים תכולה עד שיסתדרו
  • בעלי עסקים שסוגרים או משהים פעילות וצריכים אחסון לטווח ארוך לציוד 
  • אנשים בגיל הזהב העוברים לדיור מוגן וצריכים מקום שיספק פתרון אלטרנטיבי
  • יבואנים וסוכנים שלרשותם סחורה וחומרי גלם נעזרים במחסן לניהול מלאי שוטף
  • זוגות בהליכי גרושים המעדיפים אינדיבידואלית השכרת מחסן לחפצים האישיים
  • השכרת מחסן כפתרון זמני לאנשים הנמצאים בשלב חיפוש דירה קבועה \ זמנית
  • סטודנטים הגרים בשותפות בתקופת הלימודים ואין להם מספיק מקום בדירה
  • מחסנים להשכרה במושבים במרכז ובדרום הם הפתרון הזול ביותר לארכיון חברות.
  • בעלי מקצוע כגון חשמלאים וטכנאים הזקוקים למקום נח ונגיש לאחסנת ציוד וכלים
  • דיפלומטים או ישראלים היוצאים לשליחות בחו"ל וצריכים מחסנים לזמן ארוך
  • כל מי שמפנה את הדירה הישנה לפני שהוא מקבל את החדשהוצריך אחסון זמני
  • לקוחות עם מספר מועט של חפצים אישיים מסמכים ומזכרות לאחסון ארוך טווח
  • משפרי דיור העוברים ממושבים בדרום או הצפון למרכז ורוצים מחסן ליד הבית
  • חיילים ושוטרים צעירים המשרתים רחוק מהבית וצריכים מקום קרוב לבסיס
  • ציירים ואומנים עם יצירות ועבודות סטודיו מרובות וזקוקים לתא אחסנה מרווח
  • חברות הייטק וטכנולוגיה המקימות בניין חדש וצריכים אחסון שרתים ומחשבים
  • לקוחות המגיעים בשל הצפה או שריפה בדירה ומעבירים את תכולת הדירה
  • חנויות שנתקעים עם עודף של סטוק עונתי וצריכים באופן מידי פתרון אחסנה.
  • בעלי מלאכה קטנים עם תוצ"ג מוכנה לשיווק ונעזרים באחסון לטווח הקצר ביותר
  היתרונות הייחודיים של חברת אחסון כל

  היתרונות הייחודיים של חברת אחסון כל

  • מחסנים הבנויים תקרת בטון המאפשרת בידוד מלא מחום בחודשי הקיץ החמים.
  • צוות עובדים מסור ואמין המקפיד על שירות ייחודי ויחס אישי לכל לקוח.
  • אנו מחוברים לשירותי הכיבוי ומצוידים בציוד כיבוי אש מתקדם, גלאי-עשן ומטפים.
  • אם אין ללקוחות הרבה חפצים אנו עובדים עם מובילים קטנים במחירים מיוחדים.
  • אחסנה באזור המרכז מאפשרת נגישות מרבית לתושבים מתל אביב והסביבה.
  • אצלנו תקבלו ביטוח מחסן בכיסוי מורחב מפני נזקי אש, מים, פריצה ורעידת אדמה.
  • בעזרת עגלות משא רחבות המגיעות עד לפתח יחידת האחסון תקבלו גישה מלאה.
  • כל המידע נשמר באופן ממוחשב ומתקדם ומאפשר בקרה מלאה ומתן שירות יעיל.
  • גישה יומיומית לרכבים פרטיים ומשאיות בכל גודל להכנסה והוצאה מהמחסנים.
  • לכל אחד מהמחסנים להשכרה יש דלת פנימית רחבה המאפשרת גישה חופשית.
  • אין הגבלה על ההגעה והשימוש במחסן שלכם ולהוציא ולהכניס בשעות הפעילות.
  • אצלנו תקבלו מחסנים להשכרה המתאימים לכל נפח ולכל תכולה ולכל מטרה.
  • השכרת מחסנים פרטיים לכל תקופה שתחפצו אם זה אחסון לטווח ארוך או קצר.
  • יחידות אחסון נפרדות כאשר כל מחסן הינו פרטי וננעל במנעול אישי של הלקוח.
  • מחסן להשכרה על בסיס חודשי או חלק ממנו באופן יחסי (מעבר לחודש הראשון).
  • תחזוקת מחסנים בצורה שוטפת, סדר וניקיון הן חלק מהאופי של המקום.
  • שירות לקוחות מהמעלה הראשונה, תמיד תוכלו לפנות אלינו ולהגיע לסניף.
  • מתקןחדרים להשכרה המחובר למערכות אזעקה מתקדמות כאשר המתחם סגור.
  • מחסנים להשכרה עם זמני גישה נוחים למי שרוצה להכניס או להוציא בזמן האחסנה.
  • לסניף העסקי ישנו שירות מלא ללקוחות עסקיים הצריכים מחסן לוגיסטי במושבים.
  • אצלנו תקבלו יחידת אחסון להשכרה ברמה גבוהה המוגנת מסיכוני אש ודליקות.
  • כל שטח האחסון עובר הדברה מקצועית וקבועה ומנוטר מפני מכרסמים ומזיקים.
  שעות קבלה ומיקום המחסנים | מחסנים להשכרה

  הסניפים של אחסון כל נמצאים במרכז הארץ

  אחסון דירות וחפצים בראשון לציון: משרת את כל אזור המרכז (20 דק' מתל אביב \ 20 דק' מרמת גן \ 20 דק' מרחובות ) השכרת מחסנים בכנות: משרת את כל אזור הדרום והמושבים בסביבה (30 דק' באר שבע \ 10 דק' מאשדוד \ 5 דק' מגדרה ) שירותי אחסנה באחיסמך: אחסון תכולה ללקוחות עסקיים ופרטים במרכז והשפלה מודיעין שוהם מכבים ופאתי ירושלים.

  מחסנים להשכרה במרכז – המרחק הוא לא הכל - במקביל לבחירת המקום ע"פ המרחק יש לבדוק היטב את איכות האחסנה, לא לשכוח כי כל פרמטר רלוונטי ישוקלל ע"פ מידת ההשפעה שלו על איכות האחסנה שהוא השיקול הדומיננטי, אם המחסן קרוב וזול אך נגוע במכרסמים ההחלטה לאחסן בו תהיה חסרת אחריות, תמיד יש לחשוב בצורה הבאה: קודם אני בודק איכות, כלומר מקום שבו אני יכניס ויוציא את החפצים באותו המצב, ומכאן ממשיך עם שאר הבדיקות, גישה לנכים (אם צריך), ימי ושעות פעילות, אמינות, נסיון ,מקצועיות, ותק, מחיר, קרבה, ביטוח, הגנה, גישה, וכו', השכרת מחסנים איכותיים משמעותם מחסנים עם גג בטון ולא מאסבסט או איסקוריט כדי שיהיה בידוד מהחום, מחסנים איכותיים צריכים להיות נקיים מעכברים, עובש, תחב, תולעי עץ, טרמיטים ופשפשים. מחסנים להשכרה צריכים להיות בעלי יחידות אטומות הרמטית עם נעילה כפולה והגנה מלאה מפני פריצה סיכוני אש ונזקי מים, לכן המחסן צריך להיות במקום שאינו נמוך ומועד לשיטפונות, אינו נמצא במקום חקלאי ועשוי מחומר שאינו דליק בעל רישיון עסק ואישור לפי תקני ביטוח וכיבוי אש.

   

  באיזה שעה נוח לכם לבוא?

  נא לקחת בחשבון כאשר מתכננים להגיע למחסנים על מנת להוציא או להכניס משהו נוסף עליכם לבדוק מהם ימי ושעות הפעילות במחסן, בדרך כלל ברוב החברות להשכרת מחסנים יש הגבלות כאלו ואחרות לגבי ימי מנוחה חגים וימי שבתון כמו כן לעיתים נדרש תיאום טלפוני לפני ההגעה, בכל מקרה יש לתכנן את משך זמן הפעילות שייגמר עד שעת הסגירה בתוספת זמן ביטחון למקרים בהם תתעכבו מכל סיבה שהיא תרצו להאריך את הפעילות במחסן שלכם, להגיע שוב זה בזבוז זמן וכסף

  מאמרים בנושא

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ