אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מחסנים להשכרה במרכז - אחסון נגיש ונוח קרוב לבית

  מחסנים להשכרה במרכז | מחסנים להשכרה בתל אביב | מחסן להשכרה תל אביב

  חיפוש מחסן להשכרה הכי קרוב לבית

  מבדיקה ראשונה בתחום השכרת מחסנים במרכז מגלים שאין בשכונה שלי במרחק הליכה מהבית מחסן להשכרה ומבדיקה שנייה שגם אין מחסנים להשכרה בתל אביב רבתי או שירותי אחסון דירות ממרמת גן גבעתיים ועד בני ברק או יפו, כל מי שנולד או גר בתל אביב אפילו תקופה קצרה התרגל לחשוב שכל דבר שליבו יחפוץ מנתיבי איילון ועד הירקון הוא ימצא מתחת לבית, אדרבא , יש דברים שאין בכל אזור המרכז זולת תל אביב , ופתאום קם אדם בבוקר ו.. אין אפילו מחסן דירות אחד להשכרה.

  למה אין השכרת מחסנים בתל אביב?

  בהתחלה אמנם עצם הרעיון לחפש מחסנים בראשון לציון, בת ים או פתח תקווה גרם אי נעימות והשתאות, הכיצד נותרה מדינת תל אביב ללא מענה ?! , כמובן שההסבר הוא פשוט עד כדי כך שכל אפשרות להשכיר מחסנים בתל אביב נראית בלתי הגיונית, עלויות השכירות מאמירות ללא הרף, הארנונה מרקיעה שחקים, שטח חנייה ותמרון למשאיות יקר יותר ממשרד פאר, במקום מחסן להשכרה שעולה בממוצע מחירים של 300-700 ₪ לקוח יצטרך לשלם יותר מפי 2 , על מה ולמה ? בשביל 20 דק' נסיעה לראשון לציון, עם חניה מסודרת , מחסן פרטי בגודל שארצה, במיוחד שמדובר בתחום אחסון תכולת דירות, שההגעה למחסן הינה פעם אחת בכניסה ופעם אחת ביציאה, לפעמים רק הנסיעה בתוך תל אביב ומציאת חניה מתארכות מעל 20 דקות.

  יחי ההבדל הקטן בין תל אביב לבאר שבע...

  נקודה מעניינת למחשבה , לגבי אזור הדרום המצב דומה להפליא למרות שהוא שונה בתכלית, בדרום הארץ הנדל"ן הרבה יותר פושר, והבנייה פחות צפופה, אבל בעוד שמבחינת מחיר זה יתרון בולט לגבי כדאיות כלכלית זה גם החיסרון, ואני מסביר, כאשר יש צפיפות אוכלוסין ויש בעיית מחירים הפתרון של אחסנה הוא אטרקטיבי , כמו כן תנועה רבה וביקוש רב מגדילים את נפח העסקים והעצה בא תבוא לוואקום שיוצר הביקוש, באזור הדרום התנועה דלה והביקוש נמוך ואינו מצריך אחסנה בכל עיר, עד כמה אנשים צריכים מחסנים להשכרה בבאר שבע או אחסון בקרית גת, אשקלון או קריית מלאכי, אם כן אין כמעט חברות שיפתחו עסק אחסנה מקומי, לכן לקוח שגר באחד מערי הדרום נמצא באותה הבעיה, אז אולי בכל זאת יש תחום שבו יש שוויון... במרכז וגם בדרום אין אחסון דירה ממש מתחת לבית כמו סופר או תחנת אוטובוס אבל עדיין יש אופציה קרובה. מחסן להשכרה תל אביב.

  הסניפים של אחסון כל נמצאים במרכז הארץ

  אחסון דירות וחפצים בראשון לציון: משרת את כל אזור המרכז (20 דק' מתל אביב \ 20 דק' מרמת גן \ 20 דק' מרחובות ) השכרת מחסנים בכנות: משרת את כל אזור הדרום והמושבים בסביבה (30 דק' באר שבע \ 10 דק' מאשדוד \ 5 דק' מגדרה ) שירותי אחסנה באחיסמך: אחסון תכולה ללקוחות עסקיים ופרטים במרכז והשפלה מודיעין שוהם מכבים ופאתי ירושלים.

  מחסנים להשכרה במרכז – המרחק הוא לא הכל

  במקביל לבחירת המקום ע"פ המרחק יש לבדוק היטב את איכות האחסנה, לא לשכוח כי כל פרמטר רלוונטי ישוקלל ע"פ מידת ההשפעה שלו על איכות האחסנה שהוא השיקול הדומיננטי, אם המחסן קרוב וזול אך נגוע במכרסמים ההחלטה לאחסן בו תהיה חסרת אחריות, תמיד יש לחשוב בצורה הבאה: קודם אני בודק איכות, כלומר מקום שבו אני יכניס ויוציא את החפצים באותו המצב, ומכאן ממשיך עם שאר הבדיקות, גישה לנכים (אם צריך), ימי ושעות פעילות, אמינות, נסיון ,מקצועיות, ותק, מחיר, קרבה, ביטוח, הגנה, גישה, וכו', השכרת מחסנים איכותיים משמעותם מחסנים עם גג בטון ולא מאסבסט או איסקוריט כדי שיהיה בידוד מהחום, מחסנים איכותיים צריכים להיות נקיים מעכברים, עובש, תחב, תולעי עץ, טרמיטים ופשפשים. מחסנים להשכרה צריכים להיות בעלי יחידות אטומות הרמטית עם נעילה כפולה והגנה מלאה מפני פריצה סיכוני אש ונזקי מים, לכן המחסן צריך להיות במקום שאינו נמוך ומועד לשיטפונות, אינו נמצא במקום חקלאי ועשוי מחומר שאינו דליק בעל רישיון עסק ואישור לפי תקני ביטוח וכיבוי אש.

  באיזה שעה נוח לכם לבוא?

  נא לקחת בחשבון כאשר מתכננים להגיע למחסנים על מנת להוציא או להכניס משהו נוסף עליכם לבדוק מהם ימי ושעות הפעילות במחסן, בדרך כלל ברוב החברות להשכרת מחסנים יש הגבלות כאלו ואחרות לגבי ימי מנוחה חגים וימי שבתון כמו כן לעיתים נדרש תיאום טלפוני לפני ההגעה, בכל מקרה יש לתכננן את משך זמן הפעילות שייגמר עד שעת הסגירה בתוספת זמן ביטחון למקרים בהם תתעכבו מכל סיבה שהיא תרצו להאריך את הפעילות במחסן שלכם, להגיע שוב זה בזבוז זמן וכסף. 

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ