אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מחסן להשכרה לחיילים בשירות

  מחסנים לחיילים קופסת תחמושת
  אם אתם חיילים בסדיר או בקבע אין לכם דירה מסודרת ובמגורים בבסיס אין לכם מקום פרטי משלכם לאפסן את התכולה והחפצים האישיים אתם יכולים להשכיר מחסן בחברת אחסון כל.

  חדר פרטי משלכם

  בשירות הצבאי ובמיוחד לחייל בודד בסדיר לא תמיד יש את הפינה שלך, אין פרטיות מוחלטת לשים בצד את מה שקשור בחייכם האישיים שאתם צריכים לשמור כגון תמונות, מזכרות, תחביבים, מסמכים ותעודות. לכן הפתרון של מחסן אישי להשכרה מעולה בשבילכם.

  צה"ל יכול לעזור לכם בתשלומים

  משרד הביטחון מקצה סכומים נכבדים לעזרה בתנאי הת"ש למשרתים בצה"ל ובמיוחד לחיילים בודדים, מתשלום חודשי לשכר דירה ועד השתתפות בהוצאות חשמל ואחזקה, דברו עם משקית ת"ש שלכם והתייעצו איתה אולי אתם זכאים לעזרה כלכלית בתחום הלוגיסטי, הנה כתבה קצרה על כמה מהזכויות המגיעות לכם עי" צה"ל.

  השכרה פשוטה והגיונית

  מחיר מחסן להשכרה משולם מראש לכל חודש לפי מספר החודשים שתצטרכו ללא התחייבות לתקופה מסוימת ולכן תמיד תוכלו לצאת לפי הצורך אם מצאתם דירה או שעברתם לבסיס אחר עקב קידום בצבא או קורסים והשתלמות ללא תלות בהתחייבות להמשך אחסנה. פשוט והגיוני, נכון ?

  הגודל שמתאים עבורכם

  לחיילים בדרך כלל ציוד אישי וחפצים קטנים שאינם תופסים נפח גדול, ללא ריהוט כבד או מקררים ולכן יש צורך המחסן קטן ככל הניתן להכניס כמה קרטונים, תיקים, מזוודות וקופסאות. בחברת אחסון כל ניתן לשכור מחסן קטן וחסכוני במיוחד לצורך זה.

  הגעה ביום שישי

  אם אין לכם אפטרים באמצע השבוע והזמן הפנוי היחיד שלכם הוא בסוף שבוע יש לנו מחסנים להשכרה באזור התעשייה כנות והם פתוחים גם ביום שישי עד השעה 12:30 תוכלו להגיע ישירות מהבסיס, להכניס או להוציא משהו מהמחסן שלכם, להתארגן ולהמשיך הביתה. סוף שבוע נעים ומהנה!

  רחוק מהעין רחוק מהלב...

  לעיתים משרתים בבסיס רחוק מהבית, אם זה שוטר שגר באילת ומשרת בירושלים או חייל שגר בקריית שמונה ומשרת בבאר שבע. השכרת מחסן ליד הבסיס מאפשר קפיצה ספונטנית חפוזה לקחת משהו או לשים משהו בחדר האישי שלך זה פתרון נגיש וזמין בלי צורך לסחוב באוטובוסים את כל הבית על הגב ולהיסחב שעות ארוכות בדרך הביתה עם קיטבג.

  אפשר גם ביחד

  אם אתם זוג חיילים "טריים" ומשרתים ביחד (או לחוד) אך בתקופה מקבילה, ולא נוח לשים דברים משותפים בדירה של ההורים שלכם וגם לא בטוח להתחייב כרגע ולהשכיר דירה משותפת בהחלט אפשר להשכיר מחסן משותף ביחד לשניכם כך שהעלויות ממש לא בשמים והמחיר שווה לכל כיס גם במשכורת צה"לית מצומצמת.

  איך להביא את הדברים:

  בדרך כלל חיילים בשירות לא סובלים מעודף כסף... לכן לא תמיד חייבים לשלם לחברת הובלה, בעזרת חבר עם אוטו של ההורים (או לשאול טנדר צבאי מהמפקד) אפשר להביא את החפצים בכמה "נגלות" ולאו דווקא בפעם אחת, הרי המחסן שלכם ותוכלו לבוא כמה פעמים שתרצו ללא הגבלה או קצבה.

  הכי חשוב זה לשים את הכל בקרטונים טובים ולמיין לפי הגיון וחשיבה מבעוד מועד כך שיהיה לכם נוח וקל לשלוף את הקרטון הרצוי לפי מה שאתם מחפשים או צריכים בכל זמן נתון לשים אותם מקדימה\מלמעלה ולסדר בסוף החדר את כל הדברים הלא שימושיים (או אלה שיש הכי פחות סיכוי שתצטרכו לקחת בתקופת האחסנה) כל פעם פשוט לקפוץ למחסן בזריזות לפתוח את הדלת לשלוף מה שצריך תיקתק וללכת.

  אנחנו פה בשבילכם


  נשמח לייעץ לכם ולתת לך הכוונה הכי טובה ואמתית כדי לעזור לכם במה שנוכל

  בינתיים שירות נעים ובטוח ובהצלחה

  אחסון כל 1-800-300-337

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ