אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון דירה - דגשים חשובים ליום ההובלה

  אחסנת דירות | כל סוג של אחסנה דירות, ציוד, חפצים ועוד!

  מבחינתנו אחסון דירה זה קודם כל הובלה, כאשר יש צוות סבלים טוב בחברה מסודרת ואחראית וכאשר הלקוח מאורגן, נערך מבעוד מועד, יודע מה הוא רוצה ויודע מה לדרוש. כאשר כך הם פני הדברים, כל המכלול של האחסון וההובלה יעבוד כמו שצריך ילך חלק ובלי בעיות ויפתור הרבה כאב ראש שמוציאים את הדברים חזרה מהאחסון.

   

  היעזרו בסבלות היאזרו בסובלנות

  אחסנת דירות היא אמנם לא פלז'ר אך היא נחוצה ואין אחסון בלי הובלה... אמרנו את זה לא פעם ואנחנו כל הזמן מדגישים, מעבר דירה זה בטח לא המהלך הכי נעים שעושים בחיים. יש הרבה לחץ ומתח וסידורים וריצות, הרבה כסף שמוציאים בתקופה לא קלה, ויש הרבה קשיים רגשיים סביב מעבר לדירה אחרת או לפתרון מגורים זמני, כמו שחייבים סבלים כך חייבים להיות סבלניים כי אין ברירה וחייבים להפנים שזו תקופה לחוצה ומאתגרת.עליכם לאסוף את הכוחות כדי להתמודד בצורה רגועה ומכילה, אם לא הכל יעבור הרבה יותר קשה, ואז העצבים מדביקים את כל מי שבסביבה, כולל בני הבית ובעלי המקצוע.

  הכי חשוב להיערך מראש ולהתכונן

  הדגשים החשובים שריכזנו עבורכם בנושא אחסון דירות ובנושא הובלה ביחד ולחוד הם על מנת שתוכלו להתארגן ולהיערך מבעוד מועד ולהיות מוכנים עד כמה שניתן. זה יאפשר לכם להתמודד עם הלחץ ולצלוח הכל בסבלנות וברוגע. בשום אופן לא מומלץ לקבוע לאותו יום דברים נוספים מלבד אחסון והובלה ולהוסיף לחץ וריצות. בכל מקרה אנו בחברת אחסון כל נהיה ערוכים לקראתכם.

  הצעת מחיר - אחסנת דירות - צעד אחרי צעד

  כשמבקשים ממוביל הצעת מחיר צריך לומר שאתם מצפים ממנו להגיע לדירה, לראות את התכולה ואת תנאי השטח, לתת לכם הצעת מחיר כתובה, לספק חומרי אריזה במעמד ההזמנה, לפרט היטב בהצעת המחיר אם צריך פירוקים והרכבות, אם צריך מנוף וכמה קרטונים יספיקו לנו.

  לעומת זאת כשסוגרים מחיר בטלפון, הרבה פעמים המוביל מספק קרטונים באיחור או לא בזמן נח, לא נותנים מספיק חומרי אריזה, המחיר בפועל שונה ממה שסוכם בשל אי הבנות, יש תוספות שונות ומשונות ועד לסיום ההובלה לא תהיו בטוחים שהמחיר זה המחיר.

  הערכת נפח אחסון דירה

  אחסון תכולת דירה מתומחר לפי נפח, למרות שגם חברת האחסנה נותנת הערכת נפח, הסידור במחסן הוא ע"י הסבלים ויש לשאול את המוביל מהו הנפח לאחסון הדירה.

  מוביל שמגיע לדירה יוכל לתת לכם הערכת נפח מקצועית מהימנה ומדויקת הרבה ותר מהערכת הנפח לפי התיאור שנמסר בע"פ. כלומר איזה גודל של יחידת אחסון תצטרכו לתכולת דירתכם.

  מה המחיר להובלה כולל

  כדאי לבדוק בקפדנות את העלויות הכוללות להובלה כולל כל התוספות כדי שזה יהיה בתקציב שלכם וללא הפתעות "כואבות" בעת בירור המחירים השאלות הנפוצות למוביל יהיו:

  האם המחירים כוללים מע"מ? מה מספר אנשי הצוות שיעבוד באותו היום וכמה זמן זה צריך לקחת? (ככל שיש יותר סבלים זמן ההובלה מתקצר אולםיש לקחת בחשבון שנהוג לתת טיפ לכל סבל לכן יש לעשות שיקול דעת במקרה וחבל לכם להתעכב).

  האם ההצעה כוללת עטיפת כל הציוד והרהיטים בניילון נצמד? האם המוביל מספק קרטונים בכמות הנדרשת ללא תשלום נוסף? קרטונים חדשים או ישנים? צריך להחזיר אותם? איזה גודל קרטונים ומה חוזקם? (חשוב שעושים אחסון דירה לתקופה ארוכה) כמה עולה להוסיף ניילון בועות לציוד רגיש במיוחד?אם צריכים שירותי אריזה בתשלום אקסטרה לפי איזה בסיס זה מחושב? (גלובלי\פר-זמן\פר-קרטון).

  אלו תוספות מחיר יש על הדברים שלא יורדים במעלית? כמה משלמים על פירוקים והרכבות? (פרוק רהיטים חוסך מקום וכסף כשעושים אחסון דירות) האם צריך שרותי מנוף וכמה זה יעלה?


  איך אפשר להוזיל עלויות

  צריך לדעת שעל אותה הובלה באותה החברה הוא יכול לשלם סכום אחר, תלוי במועד בו הוא בוחר, בקיץ למשל, מחירים של מוצרים שונים ובמיוחד מחירי הובלה עולים בצורה הדרגתית עד לשיא העונה שבתקופת "החופש הגדול" בו יש ביקוש רב המחירים נוסקים, על כן מי שיכול מבעוד מועד להיות גמיש בתאריכים יכול לחסוך לא מעט.

  כמו כן תאריכי תחילת וסוף חודש מבוקשים ויקרים יותר (בשל תחילת וסוף חוזה קלדנרי) לכן צריך גם להזמין שירותי הובלה מבעוד מועד כדי "לשריין" את התאריך הרצוי. יש לציין כי לעומת התחום של הובלת דירות, ענף אחסנה דירות הוא בעל מחירים קבועים לאורך השנה, אך גם בתחום זה יש תקופות עם תפוסה מלאה במחסנים וצריך להזדרז ו"לשריין" אחסון דירה בגודל המתאים.

  היערכות ואריזה לקראת אחסון דירה


  למי שלא עשה בעבר אחסון דירה, יש לארוז נכון מ-3 סיבות: גם לשמור על הדברים בהובלה (לא לשכוח שיש שתי הובלות הלוך חזור), גם למצוא בקלות ולהקל על הסידור בדירה כשפורקים ביציאה מהאחסון וגם לחסוך בנפח התכולה הכללי כדי לחסוך במחיר השכרת המחסן. לפי הסיבות הנ"ל ובהתאם למגבלות קיימים כל הטכניקות הנחוצות שלהלן:

  פרוק רהיטים

  סידור נכון בצורה נבונה חוסך נפח רב ולכן מצריך מחסן קטן יותר וממילא זול יותר.רהיטים מפורקים חוסכים הרבה מקום במשאית והרבה מקום באחסון דירה. יש משמעות לא מעטה ליכולת פיזית ולניסיון בתחום הפירוקים וההרכבות, גם מבחינת אחריות ושמירה מפני נזק עקב פירוק לא מקצועי.

  לכן אם אתם לא מתכוננים לפרק את רהיטי הדירה בעצמכם חשוב לבחור חברת הובלות מיומנת ורצינית למשימה זו, אפשר לקבל המלצות מהמחסן, כמובן שכל הפירוקים נעשים על ידי חב' ההובלה ביום ההובלה עצמו לפני שבאים לחברת אחסון דירות.

  מוצרי חשמל

  אין להביא למחסני אחסון דירות מוצרי חשמל לחים או רטובים לרבות מקררים, מקפיא, מכונת כביסה או מדיח כלים. מוצרים אלו תמיד יגיעו עם רטיבות או לחות הפתרון אם לא מייבשים אותם כראוי ולכן יש להטות מעט את מכונת הכביסה והמדיח כדי לרוקן לחלוטין את מגש המים בתחתית (נכון גם לגבי מקררים ישנים) ,

  יש להוציא מהחשמל את המכשירים יום לפני וליבש היטב על ידי מגבת ונייר סופג, ולא להתעקש על עטיפתם בניילון נצמד על ידי עובדי ההובלה, הם יודעים את העובדה שניילון נצמד לא נותן למוצר "לנשום" ואז יהיה ריח לא נעים בפנים, עכשיו גם אתם יודעים...

  אם בכל זאת הגעתם למחסני אחסון דירות עם מקרר לח יש לנגבו היטב לפני שמכניסים למחסן ולהשאיר את הדלת של המקרר פתוחה בזמן האחסון על מנת לאורר. אחרת יתפתח עובש וצחנה. למי שלא בעניינים אפשר לבקש מחבר ההובלה לדאוג לכך (ולוודא שהם לא שוכחים לבצע)

  חפצים שימושיים

  יש להשאיר בקדמת המחסן חפצים או ציוד שיתכן שתצטרכו אותם במשך תקופת אחסון הדירה בזמן נתון כלשהו (לאו דווקא ביום הכניסה או ביום היציאה), אם לא תשימו אותם מקדימה ייתכן מאודשלא תצליחו להוציאם ללא עזרה.

  כמובן שאת הסידור עושה חברת ההובלה לכן צריך לומר לסבלים מפורשות מהם הדברים שתצטרכו, הם מצדם יכניסו אותם ראשונים למשאית (כדי שיהיו עמוק בתא המטען) וכשהם יגיעו לחדר אחסון הדירה יפרקו אותם אחרונים וכך זה יהיה בקדמת החדר.

  מיותר לציין שאת תכנון הסידור הארגזים נחוץ לעשות הרבה לפני שמגיעה חברת הובלה, לייעד 2-4 קרטונים שכל תכולתם היא הדברים השימושים שאולי או כנראה נצטרך, לסמן קרטונים אלו היטב, ולעדכן את הסבלים שהם הקרטונים המיועדים לסידור בקדמת החדר.

  אריזה בקרטון

  אחסון דירה מצריך שימוש מושכל בקרטונים, כשמתחילים לארוז את הדברים כדאי לדעת כמה דברים בסיסיים, חוזק, סוג וגודל הקרטון + צורת הסידור של הדברים בקרטון אלו הדברים היחידים שמפרידים בין הובלה ואחסון חלק ונעים לבין נזקים עצבים ועוגמת נפש... אז שימו לב.

  גודל הקרטון צריך להתאים לתכולתו, ככל שהדברים כבדים יותר כגון מוצרי נייר, צריך לשים בקרטון קטן יותר השומר על חוזק מבנה הקרטון, ככל שהדברים רכים יותר כמו מצעים, פוך ובגדים יש לדחוס אותם יותר ולנצל את נפחו של הקרטון עד תום ללא רווחים וללא חללים,זכרו קרטון שאינו מלא בתכולה אין תמיכה פנימית לדפנות מבפנים ולכן יקרוס מיד שיניחו עליו דברים או קרטונים נוספים כמו שעושים באחסון דירות.

  קרטונים קטנים מומלצים להובלת דירות כי קל לסבלים להרים ולשנע, מומלצים לאחסון דירה כי ניצול כל הרווחים במחסן יהיה מקסימלי ותוכלו לחסוך בעלויות האחסנה. קרטונים בינוניים טובים לאריזת מיקרוגל וטוסטר אובן ולמנוע שריטות אבק או מכות קלות.

  חבל לחסוך האיכות האריזה, לא משנה אם זה ארגזי קרטון דקים, קופסאות פלסטיק זול או אם זה אריזות נייר ישנות, בסופו של יום, אין כמו קרטונים קשיחים ועמידים לטלטולים מכות צד פגיעות או לחץ משקל כבד מעליהם כדי לשמור היטב על החפצים שלכם. בקשו מהמובילים לספק לכם קרטונים חזקים וחדשים בכל מיני גדלים.

  כאשר שמים דברים שבירים יש לעטוף אותם צמודים אחד לשני ולא לתת לטלטול, הרמה, הנחה או תזוזה במשאית לאפשר לזגוגיות והחרסינה לנקוש אחד בשני, כמו כן ברור שלפי כל חוקי ההגיון לא טוב לאפסן ולסדר באותו הקופסא גם דברים שבירים וגם דברים חדים...

  חיזוק ואיטום

  את הקרטונים עצמם יש לחזק בסרט הדבקה מלמטה לחיבורי"הכנפיים"כלפי מעלה על מנת לחסוך לכם בעיות שהקרטון נפתח מלמטה + לסגור את החריצים למעלה כדי שלא יכנס אבק באחסון + ליפוף מסביב לקרטון כדי שהקרטון לא יתפרק כששמים בו דברים כבדי משקל.

  כדאי מאוד להשתמש במסקינג טיפ מניילון מהסוג החזק והרחב (ולהעדיפו על פני נייר דבק סטנדרטי) ולהשתמש בנדיבות גם לאיטום וגם לחיזוק מרבי כך ההובלת תכולת הדירה לאחסון תתבצע בצורה נבונה ואחראית.

  רישום וסימון

  כדאי לסמן על כל קרטון וארגז מה תכולתו, זה יכול לחסוך לכם את כאב הראש כשמחפשים משהו. בנוסף ששמים כלים וזכוכיות, חשוב לציין "שביר" בצורה בולטת על הקרטונים הרלוונטייםואפילו לצייר כוס זכוכית עם רגל.

  על כל קופסא שמכילה בקבוקים או כלים לסמן עם חצים כלפי מעלה את הכיוון שהקופסא צריכה להיות מונחת כדי לא לאחסן אותה הפוך והכל יישפך או יתקלקל

  יש להכין ולעשות הכל מראש ולא לחכות ליום הובלה, תעכבו באופן משמעותי את המוביל הוא יכול להחליט שהזמן יקר לו ולבקש יותר כסף או במקרים מסוימים אפילו לוותר ולבחור שלא לעשות את ההובלה.

  יום ההובלה – עשה ואל תעשה


  פרגנו לעצמכם וכבדו את הסבלים

  אל תישארו רעבים ואל תארזו את הדברים שתצטרכו במהלך יום ההובלה, הכינו סנוויץ או מנה חמה, קומקום וקפה לכם ולעובדים, הזמינו פיצה או תקנו במכולת שתייה קרה, סבלות זו עבודה קשה ומתישה התחשבו בהם ופרגנו קצת גם במילה טובה, גם בטיפ וגם בכיבוד קל.

  פקחו עיניים היו ערניים ומרוכזים

  אחסון במעבר דירה מלא סידורים והתרוצצויות עם מלא בעלי מקצוע ושוליות שמסתובבים לכם בחצר ובדירה, כאב הראש והבלגן הם לא עילה לאיבוד עשתונות, תהיו מאופסים על עצמכם, אל תשאירו דברי ערך אפילו לשנייה, היו מרוכזים היכן הנחתם כל דבר, אל תאבדו פלאפון או ארנק, זכרו היכן הנחתם את המפתחות של האוטו והדירה, כל הזמן תבדקו שהכל בסדר עם הילדים הקטנים שלא מתקרבים לכביש או יקבלו מכה וכו'

  תנו לסבלים לעבוד בלי להפריע

  אחסון דירה מלחיץ שלא ייעלמו קרטונים בדרך אז לקפדנים ולדאגנים שביננו אפשר פשוט למספר קרטונים ולוודא לפני ובסוף ההובלה שכל המספרים ישנם ולהיות בטוחים שכל החפצים הגיעו ליעדם.

  נכון שביום הובלה כדאי להפגין נוכחות מידי פעם בקרבת הסבלים אך לא "להסתובב בין הרגליים". הסבלים יודעים את עבודתם ולרוב הם מבצעים אותם נאמנה,

  אם יש לכם הערה או שאלה נסו לברר מי ראש הצוות עדיף לפנות אליו ולא אל הסבלים, אם בכל זאת הבעיה לא נפתרה התקשרו אל המנהל והסבירו לו מה אתם רוצים במתינות ובתמציתיות.


  תנו לסבלים תזכורת איך שמתחילים לסדר

  כבר שתגיעו למתחם אחסון הדירות (עוד לפני הכנסת החפצים למחסן פרטי) יש להזכיר לראש הצוות איזה חפץ או ריהוט ברצונכם לשים בקדמת תא האחסון.

  מה אי אפשר להביא למחסני אחסון דירות

  לתשומת לבכם חל איסור להביא חומרים דליקים \ נפיצים או בלוני גז \ דברי מאכל \ חפצים או חומרים לא חוקיים \ בעלי חיים \ ריהוט נגוע בתולעי עץ או כל תכולה העלולה לגרום נזק לאחסון הדירה שלכם או של לקוחות אחרים במחסן.

  אם אתם לא בטוחים, אל תתלבטו - פשוט תשאלו

  כאשר מתכוננים כראוי ונזהרים מטעויות נפוצות בתחום הובלה או אחסון דירות כפי שהשתדלנו להדריך אתכם, רוב הסיכויים שיהיה יום הובלה רגוע שיעבור בשלום ותהליך האחסנה יתנהל בצורה הטובה ביותר!לכל שאלה לגבי הובלה או אחסון דירה, אנו עומדים לרשותכם: 03-9669682 צוות איחסון כל

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ