אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  מאמרים

  יש לציין שכל מחיר בארץ ובמיוחד בנותני השירות ובעלי המקצוע יש מקום למשא ומתן ואפשר להתמקח (בנימוס) יחד עם זאת כל שירות עולה כסף ויש צורך בנכונות לשלם, אי אפשר לקבל פירוק והרכבת רהיטים בחינם.

  האם כדאי לאחסן במכולה?

  טרם ניגש להסברים, יש משהו פשוט מאוד שעלול להתפרש בצורה קלוקלת; יש הבדל תהומי בין אחסון ציוד וחומרים עמידים בטמפרטורה גבוהה ויש אחסון תכולה רגישה לחום. עכשיו כל מה שייכתב להלן יתייחס לאחסון מהסוג האחרון.

  תסדרו לי הובלה טובה

  אתם עוברים דירה בקרוב, מצאתם סוף סוף מחסן טוב ושמור לתכולה שלכם אבל עדיין צריכים הובלה טובה שכל החפצים יגיעו שלמים ושכל תהליך המעבר יסתיים על הצד הטוב ביותר. 

  מחסן להשכרה לחיילים קופסת תחמושת

  אם אתם חיילים בסדיר או בקבע אין לכם דירה מסודרת ובמגורים בבסיס אין לכם מקום פרטי משלכם לאפסן את התכולה והחפצים האישיים אתם יכולים להשכיר מחסן בחברת אחסון כל.

  קופסאות קרטון

  עיסת נייר בצבע חום בשם "קרטון". כן, הפטנט הזה שלוקחים נייר והופכים אותו לקרטון איך כבר התרגלנו להמצאה הנפלאה הזו שמלווה אותנו כבר 3 עשורים והחליפה את ארגזי העץ הכבדים של פעם ונראית היום כדבר טבעי וברור מאליו...

  מפתח ומנעול

  צריכים אחסנה ליד הבית? סניף אחסון כל בראשון לציון שיטת אחסנה תפורה למידתך מאפשרת לכם הגעה בקלות מתל אביב והסביבה עם מחסני אחסון בכל מיני גדלים במחיר הוגן ובתנאים מעולים.

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ