אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון תכולת דירה - טיפים לארגון אריזה וסידור במחסן

  אחסון תכולה דירה | טיפים בנושא איחסון תכולה

  לפני הכל: אתם חייבים להיות מסודרים! הכלל הראשון באחסון תכולת דירה הוא שאין דבר כזה "אנשים מסודרים מידי". כל סדר וארגון מבורך. יעילות הסדר מתבטאת גם בהכנסה טובה וחסכונית גם בהוצאה קלה ונוחה גם בשמירה מיטבית וגם מציאת חפץ מסוים בזמן שיא ובטרחה מינימאלית.


  נותנים לך שירות בחינם, לא תיקח?

  שירות נציג מקצועי בדירה -אם תצטרכו אחסון תכולת דירה של 3 חדרים ומעלה אנו ממליצים להיעזר בשירות הצעת המחיר בביתכם. נציג חברת ההובלה מטעמנו יגיע אליכם הביתה בתיאום מראש, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם. הנציג יראה את התכולה בצורה מוחשית, יוכל להעריך עבורכם את הנפח המשוער של החפצים וכך תוכלו לקבל אומדן על הסכום החודשי לאחסון התכולה שלכם במחסני האחסון.

  מחיר בכתב ואספקת קרטונים - הנציג יציע לכם שירותי הובלה (או הובלה ואריזה) עם הצעת מחיר בכתב מפורטת וברורה ועם התחייבות לזמנים, למחירים ולשירות המובטח. ואם תחפצו בכך הנציג יספק לכם במקום קרטונים וחומרי אריזה להתחיל לארוז בזמנכם ובקצב שלכם על מנת להיות מוכנים לקראת אחסון תכולת הדירה, וכאשר המוביל יגיע לדירה כל החפצים יהיו ארוזים לפי הסדר שלכם.

  3 כללי המפתח להשכרת מחסנים

  חייבים להשכיר מחסן טוב – מחסן טוב לאחסון תכולת דירה הינו מחסן נקי שמור ומוגן מכל פגע.

  צריך לקבל שירות נעים – אדיבות ועזרה הם הדברים האלמנטריים בכל חברה המכבדת את עצמה.

  חברה עם אחריות מלאה – חדר פרטי, מנעול אישי וביטוח אחסון תכולה מקיף עם כל הכיסויים.

  כמה טיפים לאחסון תכולת דירה

  אחסון רהיטים – מכיוון שרהיטים תופסים הרבה מקום במחסן, כדאי מאוד לפרק את כל הריהוט הניתן(מיטות, שולחנות, ארונות, ויטרינות, ספריות) על מנת לחסוך במקום הדרוש ולצמצם עלויות. פירוק והרכבת רהיטים חייב להיעשות ע"י עובדים מקצועיים למניעת נזק או קלקול עד כשי שחיקת ראשים, שבירת מנגנון או אי יכולת להרכיב חזרה. כמו כן יש לשמור היטב את כל הברגים/אומים וכד' בתוך שקית שקופה סגורה בדבק סלוטייפ, להצמיד אותה למסגרת הפנימית של הרהיט המפורק ולוודא שזה במקום נסתר והדבק לא יזיק לריהוט.

  עליכם לוודא שצוותי ההובלה מקפידים לעטוף את הריהוט בניילון נצמד (סטראץ') עוד בביתך לפני העמסתו והובלתו למחסנים כולל ליפוף סביב רגלי\כרעי הרהיטים עד לרצפה בלי להתקמצן על הניילון, ולהקפיד על הוספת קרטונים\פצפץ בפינות ובאזורים הרגישים לשריטות ומעידות מתחת לעטיפה בניילון הנצמד.

  אחסון סלון - ניקוי מקדים של הריפודים של הכריות בספות ובכורסאות וייבושם באופן מלא עשוי לשמר אותם בצורה מעולה ולמנוע מצב של התפתחות עובש או טחב, ישנם בשוק חומרי ניקיון אנטי-בקטריאליים רבים שיסייעו לכם בכך, כדאי לרכוש במיוחד אם אתם עוברים בחורף או מאחסנים את תכולת דירה לתקופה ארוכה.

  ספות וריהוט מעור יש לעטוף בסדין או שמיכה ורק אחר כך בניילון נצמד כדי לתת לעור "לנשום" ולהישאר גמיש וחיוני, לא כדאי שהניילון יגע ישירות בעור על מנת למנוע סימני צבע ומתיחה.

  אחסון מזרנים – יש לסבלים נטייה לעטוף בניילון נצמד רק תחתית המזרון כשהוא עומד על מנת שלא יגע ישירות ברצפה, עליכם לבקש בנימוס כי אתם רוצים עטיפה מלאה כדי שלא יכנס אבק!

  אחסון מוצרי חשמל -מקרר, מדיח ומכונת כביסה מכילים מים בצינורות, בתוף, במיכל האיסוף ובפנים המוצר על כן חובה לפתוח אותם טרם ההובלה, לרוקן מתוכם את המים שהצטברו ע"י הטיה של 45 מעלות (הסבלים יכולים לעזור בכך), לנגבם היטב ולייבשם. אין צורך לעטוף בניילון נצמד.

  שמגיעים למחסנים הסבלים אמורים להשאיר את דלתותיהם פתוחות בכל תקופת האחסנה (וודאו זאת), הדבר ימנע הצטברות עובש וצחנה כתוצאה ממים עומדים או רטיבות "כלואה" בניילון נצמד ללא אוורור.

  דגשים לאריזה מוצלחת ויעילה

  טלוויזיה ומסכי מחשב–כיסוי המסך בסדין חלק ורק אז לעטוף בניילון נצמד אחרת המסך יישרט.

  תמונות וציורי שמן– לשים 4 פינות הגנה ולהצמיד 2 תמונות (חזית לחזית) כשנייר משי חוצץ ביניהם.

  אריזת חפצים שבירים– נייר חום לאריזה על כל כוס וצלחת בנפרד מסודרים בצפיפות בקרטון קטן.

  ארגון תכולת דירה בקופסאות אחסון

  התאימו - גודל הקופסאות תלוי בסוג הדברים שמסדרים בתוכם, באופן כללי, ככל שהדברים כבדים יותר כגון מוצרי נייר או מתכת כך הארגז צריך להיות קטן יותר גם שיהיה אפשרי וקל להרים אותו וגם שחוזק הדפנות של הארגז יעמוד בהכלת המילוי.

  מלאו – קרטון לא מלא ודחוס מבפנים הוא קרטון המועד למעיכה מבחוץ כאשר יש עליו לחץ מהצד או מלמעלה, וזה בדיוק מה שקורה באחסון תכולת דירה, אל תשאירו חללים בקרטונים.

  צמצמו - היו מאורגנים בתהליך אחסון תכולה דירה. זכרו כי אריזה מאורגנת ויעילה של חפצים ותכולה חוסכים בנפח ומצמצמים מחירים גם בהובלה וגם באחסון דירות. לכן צמצמו דברים גם בתוך הקופסאות שאתם מסדרים אך אל תשימו דברים כבדים או חדים עם דברים שבירים או רגישים.

  כתבו - רישום בולט של תכולת הקרטון על גבי מדבקה או על הקרטון עצמו יאפשר לכם להיות מאורגנים יותר ויחסוך מכם זמן בחיפושים מיותרים כאשר תצטרכו מתוכם פריט כלשהו.

  עטפו - עדיף לעטוף את כלי המיטה והבגדים המוכנסים לקרטונים בניילון או בשקיות כדי למנוע אבק.

  סמנו - כאשר יש בקרטון זכוכיות וכלים שבירים מציירים על כל קרטון באופן בולט את המילים "זהירות שביר" וכן מומלץ לסרטט חץ המראה על הכיוון הנכון של הקרטון כאשר החץ מצביע למעלה = פתח הקרטון יהיה למעלה. כך הדברים יעמדו בצורה יפה ולא חלילה בשכיבה או בעמידה.

  הקטינו– תמיד כדאי להעדיף קופסאות וקרטונים קטנים משום שבסידור החדר כמה שהסבלים לא ינסו לצמצם רווחים תמיד יישארו חללים פנויים, קרטונים קטנים יוכלו תמיד לשמש לסתימת חורים ומילוי מרווחים.

  כמה תובנות על אחסון תכולה בשקיות ניילון

  מתפוררות– שימו לב ששקיות מתבלות ומתפוררות, כיום יש הרבה ניילון מתמחזר ולאחר זמן רב במחסני אחסון תכולת דירה כל השקיות מתפוררות מלכלכות והדברים "נשפכים" החוצה.

  חסכוניות– עלות שקיות קטנה לעומת קופסאות והן לפעמים גדולות יותר מהקרטונים הרגילים כך שהן חוסכות כסף לא מבוטל לעומת רכישת קרטונים.

  עוטפות– השקיות בהן שמים את כל החפצים יוצרות אשליה של הגנה אך למעשה זה לא אריזה טובה אלא עטיפה בלבד והדברים השבירים והרגישים בשקיות אינם נשמרים היטב כמו החפצים שאורזים בקרטונים קשיחים

  אטומות– שקיות הינן אוטמות הרמטית ומגינות בפני אבק טוב יותר מאשר קרטונים או קופסאות.

  מחליקות - שקיות ניילון אינן מרובעות ואין להם משטח אחיזה למטה או שטח תפיסה ישר מלמעלה, הם חלקים ומתחלקים ולכן קשה לסדר ולערום את השקיות אחת על חברתה לגובה רב בלי שיפלו.

  איך מסדרים תכולת דירות במחסנים להשכרה

  צורת הסידור הנהוגה - מחסן לאחסון תכולת דירה אמור להיות קטן ככל הניתן ומצומצם ככל הניתן על מנת לחסוך במחיר לכן השיטה היא לסדר לגובה את כל החפצים אחד על השני ללא מרווחים וללא חללים מיותרים, ככל שהדברים חזקים גדולים וכבדים הם יהיו יותר למטה (בבסיס הפירמידה) ובהדרגה דברים קלים קטנים ושבירים יותר יסודרו על גביהם.

  מאונך במקום מאוזן - על מנת לחסוך מקום כל רהיט או מוצר שבדרך כלל מונח לאורכו (כגון ספה, מיטה, מזנון) יאופסן בעמידה על הצד ולא בשכיבה ומעליו ברווח שנותר עד לתקרה נניח קרטונים שקיות או פיצ'פקייס שונים.

  באק ופרונט במחסן -בעת סידור התכולה במחסנים עליכם להורות לצוות הסבלים אילו פריטים אתם מעדיפים שיהיו קרובים יותר לדלת המחסן (בגדי קיץ/חורף, מסכות אב"כ, ממירים, מסמכים חשובים ואישורים רלוונטיים). הדבר יאפשר נגישות טובה יותר אל החפצים הללו בשעת הצורך.

  העלות האמיתית לאחסון תכולת דירה

  זכרו כי בעת פנייתכם לקבלת הצעת מחיר של איחסון תכולה של הדירה תמיד המחירים מתייחסים לגודל המחסן המשוער להשכרה אשר מחושב עבור עלות מטר קוב כפול מספר הקובים של התכולה (שזוהי מידת הנפח).

  עם זאת, לעיתים הערכת המחיר לאחסון הדירה אשר ניתנת עבור הערכה לנפח הכללי היא לאפשר לכם אומדן של העלות החודשית המשוערת לאחסנה של כל הדירה אך לא סופית ויכולה להיות שונה מהמחיר בפועל, המחיר הסופי נקבע רק ביום האחסנה כאשר החפצים מגיעים למחסנים וחברת ההובלה יכולה ומסיימת להכניס את כל תכולת הדירה למחסן המיועד.

  שירותי אריזת דירה מקצועיים בתשלום

  לאנשים שקצרים בזמן, לאלה שאין כושר או יכולת וסתם לכל מי שמתפנק, תמיד אפשר להשתמש להיעזר בשירותי האריזה של חברת ההובלה מבלי להתאמץ כלל, לא לכל חברה יש שירות אריזה מלא ולא לכל חברת הובלה שמציעה שירותי אריזה כדאי להיענות.

  מחיר שירותי האריזה לתכולות דירות יכול להיות פר-קרטון או פר-שעה. בדקו מה הכי משתלם עבורכם.

  חברות ההובלה שלנו או אלה המומלצות על ידנו יספק לכם קרטונים בגדלים שונים ובעוביים שונים המיועדיםבחלקם לאריזת תכולה כללית וחלקם לאריזת דברים שבירים וכבדים, הסידור בקרטונים יעשה ע"י צוות המומחה באריזה ומסדר במקצועיות ובניסיון רב היטב בקרטונים.

  לאמינות של העובדים חשיבות מכרעת בנושא זה, אתם סומכים על חברה המעסיקה עובדים נאמנים ומסורים והנותנת לכם ביטוח ואחריות מלאה על כל תכולת הדירה שלכם!

  מלבד התאמת סוג הקרטון לסוג תכולתו העוסקים במלאכה אורזים כל דבר לפי העטיפה המיוחדת לו, עטיפת חפצי אומנות בניילון בועות (פצפץ) ,עטיפת ריהוט בניילון נצמד (בועות), הגנה על תמונות שמן בנייר משי וכו'

  יש לנו 2 סניפים לאחסון תכולת דירה במרכז הארץ – מה הכי קרוב אליך ?

  • אחסון תכולת דירה בראשון לציון רחוב פלוטיצקי 10 א.ת.ישן ראשל"צ 03-9669682 .
  • מחסני אחסון תכולת דירה בסניף כנות רחוב הירוק 85 א.ת כנות טל: 08-8692491

  אנו ממליצים בחום לכל לקוח שמתעניין בשירותי האחסנה, להגיע פיזית למחסנים ולהיווכח בעצמו בתנאי האחסון שלנו. נשמח לראותכם, להציג בפניכם את יחידות האחסון ולענות בשמחה על כל שאלה.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ