אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  השכרת מחסן מ-א' ועד ת'

  אחסון כל | מחסנים לשמירת חפצים | כל מה שרציתם לדעת

  לפני שניגשים לנושא השכרת מחסן צריך להבין שכמו כל תחום אחר ישנם מחירים שונים, מחסנים שונים, יש הרבה מידע , לא כולו מהימן ועליכם לקרא ולהבין את הנושא בטרם תגיעו לאחסון. מה לדרוש ועל מה לא לותר, איפה כדאי לחסוך ומתי משתלם להוסיף כמה שקלים.

  אנו מקוים שהמידע יהיה לכם לעזר למצוא את האינפורמציה שאתם צריכים ולהקיף את כל נושאי האחסון במקום אחד. אם יש נושא שמעניין אתכם, אפשר לגשת אליו ישירות אל האות שבו הוא מתחיל.

  א. אחסנה שירות ופתרון

  כל העיקרון של חברת האחסון הוא בעצם שירות אחסון בתשלום לבעיה זמנית כאשר החברה דואגת לך לפתרון אחסון בתנאים ובמקום כזה שלא יהיו לך דאגות או חששות ותוציא את כל חפציך שהם שלמים ותקינים. השכרת מחסן צריכה להתאים לצרכיך ולשביעות רצונך כך שבזמן האחסנה יהיה לך ראש שקט.  

  ב. ביטוח תכולה במחסנים

  למרות שרוב הלקוחות צריכים השכרת מחסן לזמן מוגבל, ביטוח תכולת דירות או ציוד הוא נושא חשוב ויש להבין את סוג הביטוח ומה הוא מכסה.

  תנאי הביטוח כוללים מספר כיסויים השונים בין חברה לחברה כמצוין בתנאי הפוליסה, ככלל הביטוח הסטנדרטי המלא לכיסוי נזקים כולל כיסוי במקרים כגון שריפה, פריצה, נזקי טבע, רעידת אדמה. אם אין את אחד מהכיסויים הללו או יותר, כדאי לבטח ובמיוחד לא לוותר על כיסוי מפני שרפה. כמו כן חשוב לקבל תעודת ביטוח מחברה מוכרת ולא להסתמך על ביטוח עצמי של המחסן. אצלנו כל לקוח מקבל תעודת ביטוח אישית בה מצוין שמו, מס' המחסן ותאריך האחסנה.

  שימו לב כי מקום פיראטי או ללא רישוי עסק (כגון לול במושב או שטח חקלאי בשרון או בפריפריה) אינו מאושר ע"י העיריה או כיבוי האש ולכן חברות הביטוח לא יסכימו לבטח מבנה כזה.

  ג. גרירת ביטוח קיים

  למי שיש כבר ביטוח על התכולה, במקום לבטח את התכולה בביטוח חדש, ישנה אפשרות לעשות גרירת ביטוח משכנתה כלומר להמשיך את אותו הביטוח. כדי לבצע זאת, יש להתקשר לסוכן שלכם כדי שיבקש מהמחסן את רשימת ההגנות של המחסנים, אם הביטוח לא יאושר כנראה שאמצעי המיגון של האחסנה אינם מספיקים. אנחנו נשלח לכל סוכן ביטוח שתבחרו את רשימת ההגנות שלנו על מנת שתקבלו הצעות ביטוח אטרקטיביות. לפעמים תשלום על השכרת מחסן בנפרד ותשלום על ביטוח בנפרד עשוי להיות משתלם.


  ד. דיסקרטיות ללקוח


  עבור האנשים שהפרטיות והדיסקרטיות חשובה להם, השיטה של השכרת מחסן אישי היא הפתרון המושלם עבורם. אין צורך להיות תלוי ב"שותפים" באותו המחסן, בגישה לחפציך או ליידע גורם שלישי שאתה מאחסן דברים. מחסן אישי ופרטי הנעול על ידך ורק לך או לאנשים המורשים על ידך יש את המפתח למחסן (כאשר חברת אחסון כל נועלת את המחסן במנעול משלה והלקוח במנעול משלו).


  ה. השכרת מחסן להובלה


  לפני שבוחרים חברת הובלה יש לבדוק אם הם מספקים קרטונים וחומרי אריזה לדירה שלכם, אם יש ביטוח על התכולה בזמן ההובלה מהדירה למחסן וחזרה לדירה, והאם החברה בעלת ניסיון בסידור תכולה בחדרים והם מכירים את תחום השכרת המחסנים (על מנת שידעו לסדר בצורה טובה וזהירה), שימו לב שסידור נכון וקפדני של הדברים מפחית באופן ניכר את נפח החדר המוזמן ולפיכך יחסוך בעלות האחסנה, כמו כן, בהובלה משלמים גם על מרחק! לכן אם לדוגמא הדירה שלכם באזור תל אביב והמחסנים נמצאים בצפון מרחק עלות ההובלה תהיה גבוהה באופן ניכר.

  ו. ותק חברת האחסון
   

  חברת אחסנה טובה ואמינה היא חברת אחסון ותיקה ובעלת ניסיון רב שתעמוד לרשותכם. הוותק והניסיון מסייעים לכם במציאת פתרונות בזמן אמת לכל בעיה שעלולה להתעורר במחסן, לשינויים של הרגע האחרון, להחלפת חדרים (במקרה של אי התאמה לצרכים), לשינויי נפח בתוך החדר וכו'.

  ז. זמן השכרת מחסן


  תקופת השכרת החדרים לא מוגבלת ועל פי רוב משולמת לפי חודש. נהוג שהשכרת החודש הראשון הינה תקופת מינימום ולפעמים אין אפשרות לקבל החזר כספי במידה ויצאתם באמצע החודש. יש לציין שבחברת אחסון כל יש החזר על בסיס שבועי אם הלקוח יצא לפני המועד (מלבד החודש הראשון) וככל שמשך תקופת האחסון תהיה ארוכה יותר, כך גדלים הסיכויים שתקבלו הנחה גדולה יותר.

  ח. חוזה אחסון הוגן


  כשמאחסנים את התכולה היקרה ללבכם בחברת מחסנים לשמירת חפצים, יש לבדוק את טיב שירותי האחסון יחד עם הדרישה למלא חוזה אחסון. אם אין חוזה אחסון מסודר או אין חוזה אחסון בכלל, זה חייב להדליק נורה אדומה. בנוסף, יש לבדוק אם בחוזה האחסון מפורטים מספר מחסן, יום הכניסה, כיסוי הביטוח, תקופת האחסון, המחיר, ההנחה, ההגבלים, הזכויות והחובות. השכרת מחסן צריכה להיעשות בצורה מסודרת ואחראית.

  ט. טמפרטורה במחסן

  יש לוודא שהמחסנים עשויים מבלוקים או בטון כמו בדירה שלכם ולא מברזל,איסקורית, פח, אסבסט או כל חומר אחר שאינו מבודד מחום דבר העלול בהחלט להרוס את התכולה אם זה רהיטים, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה וכמובן צעצועים מפלסטיק לגיל הרך (סכנה ממגע הפה עם פלסטיק ששהה בחום).

  מחסן לא מבודד משמעותו נזק לחפצים לכן השכרת מכולה אינה מומלצת.

  י. יתרונות משמעותיים

  מחסן המקפיד על ניקיון, נגישות לחפצים שלי במחסן, מחסן עם פרטיות ודיסקרטיות, מחסן עם טמפרטורה אופטימלית לאחסון. מחסן הקרוב לאזור מגוריכם, שרות לקוחות מצוין, שעות וימי פתיחה נוחים , כיסוי ביטוח נרחב, שירותי שמירה, מחסן עם אמצעי הגנה מקסימליים, אמינות וותק החברה. באחסון כל ישנם את כל היתרונות במקום אחד ואנחנו ממליצים לבוא, לבקר ולהתרשם!

  כ. כמות התכולה

  יש לוודא גם עם המוביל וגם עם המחסנים מהי כמות הדברים שתצטרכו לאחסן במידות נפח בשביל השכרת מחסן עם נפח אחסון אופטימלי, לא קטן מידי אך גם לא גדול מידי (כדי שלא תצטרכו לשלם עליו יותר), ולוודא עם החברה שהיא מתחייבתלספק לכם השכרת מחסן בכל גודל שאתם צריכים.

  ל. לכלוך וניקיון

  לרבים מאתנו חשוב הניקיון ודפוס החשיבה שלנו אומר שגם לאחרים בהכרח זה חשוב אך לא תמיד זה כך, ניקיון בחברות גדולות מצריך משאבים והוצאות ולא תמיד הניקיון הוא בראש סדר העדיפויות לכן רמת הניקיון במפעלים ומחסנים הוא לא אותה רמת הניקיון שיש בדירות ומשרדים, ישנם כמה גורמים ללכלוך אשר מהוה מטרד במיוחד במחסנים שאינם סגורים הרמטית או שהם נמצאים בקרבת מקום למטרד לכלוך, 4 הלכלוכים הנפוצים והעיקריים שמהם יש לחשוש:

  1. אבק – גרימת נזק שולי לתכולת הדירה אך יכול להיות מטרד שמדובר בספות כריות ומזרונים.
  2. לשלשת (צואת יונים) - חוץ מנזקי הלכלוך, המצאות הלשלשת יכולה לבשר על כיני יונים במחסן.
  3. הפרשות של מכרסמים -אם רואים: סימן שיש כאן בעיה הרבה יותר חמורה מלכלוך!
  4. עובש – אם נוצר מרטיבות זה חמור ביותר ועלול לגרום נזק בלתי הפיך לכל הציוד.

  כמובן שיש להיזהר גם מתיקנים ויש לדרוש שתהיה במחסן הדברה קבועה. ישנם דברים נוספים כמו תולעי עץ, עש וכדומה שהינם נדירים וקשה ללקוח לדעת על קיומם.

  מ. מחסן קטן להשכרה

  מחסן להשכרה צריכים להיות בגודל הנכון, איך אדע איזה גודל מחסן אני צריך? דבר ראשון לבקש מחברת האחסון ומחברת ההובלה הערכת נפח, מלבד זה ישנם שתי סיטואציות: הראשונה אני צריך לאחסן את הדברים ובסוף התקופה להוציא את הדברים – במקרה זה החדר שאצטרך הוא החדר בגודל התכולה שלי. הסיטואציה השנייה היא שאני צריך להיכנס ולצאת למיין חפצים \ להוציא סוג מסוים של ציוד \ לקטלג או להכניס כמות מסוימת למקום \ פינה מסוימת בתוך המחסן וכאן כדאי להתייעץ עם חברת האחסון איזה רווח להשאיר, האם כדאי לעשות מסדרון גישה או שיש פתרון אחר על מנת לחסוך בגודל המחסן ועדיין שיהיה לי מחסן נוח, העלויות נובעות גם ממיסים, לכן השכרת מחסן במרכז תל אביב תהיה יקרה ממחסן בצפון.

  נ. נגישות למחסנים

  חשוב מאוד לאחסן במקום המאפשר גישה לתכולה בשעות שהמחסנים פתוחים וגם שתהיה גישה פיזית לחדרי האחסון. ישנם חברות המניחים את תכולת הלקוח בצפיפות אחד על יד השני או אחד על השני ואין גישה לציוד אלא רק כאשר מוציאים את הדברים מהמחסן. אחד הדברים שהיו חשובים לנו הוא להשאיר סניף אחד שפתוח ביום שישי (סניף כנות) למי שזקוק לשירותי השכרת מחסן דווקא ביום זה.

  ס. סידור וארגון המחסן

  בשל העובדה שהתשלום עבור השכרת מחסן הוא נגזרת של נפח החפצים שאתה מביא לאחסון, יש משמעות גדולה מאוד לסידור התכולה. סידור נכון כמו "טטריס" יחסוך בנפח ולכן יחסוך עלויות. חברת הובלה טובה היא בין השאר גם חברה שמסדרת את החפצים במקצועיות (ניתן לקבל המלצות מאתנו).

  ע. עזיבת המחסנים

  המבחן האמתי לשירותי השכרת מחסן הוא כאשר הלקוח עוזב את המחסן. האם שעות הפתיחה נותרים כפי שהובטחו, או שלפתע יתחילו התירוצים של "היום אי אפשר" "מחר רק בשעה כזאת" וכו'.

  פ. פרטיות ללקוחות

  הנהלת אחסון כל דואגת לחיסיון לקוח ואינה מספקת מידע על הלקוח, תכולתו או פרטים אחרים. שמירה קפדנית על הפרטיות היא אחד מהעקרונות יסוד לכן גם לא נעשה במידע שלנו שימוש עסקי, שירותי שיתוף מידע או שליחת פרסומות וכדומה בתחום השכרת מחסנים או בתחום אחר.

  צ. ציוד בנפח משתנה

  השכרת מחסן לצורך ציוד מצריכה בדיקה שהחברה מאפשרת לשלם על בסיס הנפח היחסי שהלקוח צריך בפועל ולא הגודל המרבי שהוא מזמין. בהרבה מקרים לקוחות עסקיים שמאחסנים ציוד מוסיפים ומוציאים עם הזמן ציוד לפי הצורך בכל פעם, חבל לשלם באופן קבוע ורציף לאורך כל התקופה על הנפח המקסימלי בזמן השיא גם כשהשוכר משתמש כרגע בנפח המינימלי.

  ק. קרבה למגורים

  השכרת מחסן קרוב לביתכם מעניקה לכם כמה יתרונות: חסכון בזמן וחסכון בדלק שאתם נכנסים לאחסון או יוצאים מהאחסון וכן כאשר אתם באים להוציא ולהכניס משהו מה\למחסן, יתרון נוסף הוא חסכון משמעותי במחיר שירותי הובלה למחסנים (המורכב מכמות התכולה ומרחק נסיעה). לכן, השתדלו למצוא מחסן קרוב לביתכם לא כדאי לאחסן בצפון אם אתם גרים באזור תל אביב.

  ר. רהיטים רגישים

  אחד מסוגי התכולה הרגישים לחום הינו הריהוט, כאשר מאחסנים רהיטים בטמפ' גבוהות הצבע דוהה , הפורמייקה מתכופפת (לעיתים בשל העובדה שהדבק נמס). יש לחפש השכרת מחסנים עם בידוד בפני חום. דבר חשוב נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא האם המקום נגוע בתולעי עץ או טרמיטים, לכן יש לבדוק את שטח האחסנה. שימו לב שאפשר למצוא השכרת מחסנים במושבים בדרום או בשרון המפתים מבחינת מחיר אך נמצאים על שטח לא נקי וכאן תפקידכם לבדוק היטב במה מדובר.

  ש. שמירה ואבטחה

  שמירת החפצים באחסון מורכבת משלושה דברים:

  1. המיקום–השכרת מחסן בטוח יכלול אמצעי מניעת פריצות (גדרות, מנעולים, סורגים). בנוסף, כדאי לוודא שאתם לא נעזרים בשירותי השכרת מחסן במקום מוכה פרצות. במקרים כאלו יהיה קשה למנוע פריצות בשל חוסר ההרתעה על הגנבים.
  2. הנוכחות - שמירה במקום האחסון ע"י פטרול של חברת שמירה. והפגנת נוכחות במחסנים גם כשהוא סגור.
  3. האמצעים - חיישני התראה וגילוי כגון גלאי עשן גלאי נפח עיניים אלקטרוניות, אזעקה גלויה וסמויה, מצלמות, חיבור למוקדי שמירה וכדומה.


  ת. תנאי אחסון טובים

  לסיום תנאי האחסון מורכבים מ 4 דברים הכרחיים:

  1. ניקיון המחסנים ממזיקים אבק ולכלוך
  2. נגישות טובה למחסן ולחפצים בחדר
  3. פרטיות מלאה ללקוחות האחסון
  4. מבנה המחסן מבודד לחלוטין מחום

  (מלבד תנאי האחסון כאמור יש לשכלל: השכרת מחסן שקרובה לאזור מגורים, שרות לקוחות, שעות וימי פתיחה, שמירה ואמצעי הגנה, כיסוי ביטוח, אמינות וותק החברה ואחריות)

  ככלות הכל מעבר לאינפורמציה שקיבלתם ולהפעלת שיקול דעת לגבי הדברים המובאים לעיל כשמדובר בתחום האחסנה הקריאה באתר זה או אחר אינה תחליף לבדיקה שנעשית במקום, ההגעה לחברת האחסון ובחינת המחסנים בעיניים עם האינטואיציה מול מי אתם עושים עסקים מה טיב המחסן עצמו עד כמה אמינים העובדים במקום ואיך כל מתחם המחסנים ממוקם ונראה מבפנים ומבחוץ. השכרת מחסן אינה מדע טילים אך אין להקל ראש בבדיקה טובה ויסודית לשביעות רצונכם ולהימנע משקולים שיגרמו לכם עגמת נפש.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ