אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  צריכים מחסן לאחסון תכולת דירה? בואו נתחיל:

  אחסון דירה מדריך | אחסון דירה מחיר | אחסון דירה מחירים

  לקוחות יקרים, אם עוד לא אחסנתם בעבר וגם אם השתמשתם במחסן לאחסון לפני הרבה שנים ואתם קצת "חלודים" בבקשה אל תמעיטו במידע החשוב והמועיל שלפניכם, כדאי לכם לקרא בעיון או ברפרוף כפי שתמצאו לנכון ובדפי האתר שלנו לפי הנושא שמעניין אתכם.

  פשוט לקרוא ולדעת הכל באתר שלנו


  יש באתר שלנו הסברים עצות ומידע פרקטי על כל נושא: על שיטות האריזה המתאימות, טיפים לאחסון תכולת דירה, איך לסגור הצעה מול מוביל, מה בודקים במחסן לאחסון תכולה, מה עושים שעוברים מדירה לדירה, כיצד מחשבים נפחים ומחירים של מחסני אחסון בעצם אפשר להגיד במשפט אחד איך תדאגו להוציא את תכולת הדירה שלכם ממחסן האחסון בדיוק כפי שהכנסתם אותה. אז אם הקלדתם בגוגל את הביטויים "אחסון תכולת דירה מדריך", "אחסון דירה מחיר" או אפילו "אחסון דירה מחירים" - אז הגעתם למקום הנכון וכאן תוכלו לקבל מענה לרוב, אם לא לכל השאלות הקשורות בנושא אחסון תכולת דירה.


  נציין בזאת שמטבע הדברים כאשר ישנה באתר אינפורמציה רבה, במידה מסוימת חלקה חוזרת על עצמה פה ושם מזוויות שונות, נא התייחסו לזאת בסבלנות ותצאו נשכרים, אנו בתור החברה המספקת מחסני אחסון דירות ותכולת משרדים "נעשה הכל כדי להסביר לכם הכל" ומתוך הדברים תיווכחו לראות שהמידע כתוב בצורה מקוטלגת בהירה ומסודרת, בהצלחה!

  צעד ראשון: חיפוש מחסן לאחסון

  אהבה ממבט ראשון– שיחת הטלפון הראשונה אומרת לכם מי האנשים שעומדים מעבר לקו, כבר בדקה הראשונה אפשר לחוש אם עונים לכם באדיבות, לוקחים אתכם ברצינות, נותנים לכם שירות טוב, מבינים מה אתם בדיוק צריכים ומתאימים לכם מחסן לאחסון כמו כפפה ליד.

  בחירת חברה–בידיים של איזו חברה תרצו להיות? אמינות זה לא סיסמא שכל אחד רושם על עצמו בפרסומת, חברת אחסון אמינה צריכה להרוויח את זה ביושר, לכן בדיקת רקע בגוגל, חיפוש ביקורת אמתית מכתבי המלצה ושמועה מפה לאוזן מחברים ומכרים שכבר אחסנו תכולת דירה בעבר יהיו אינדיקציה מעולה, נסו לגשש כמה שנים החברה בתחום, מה הוותק והמוניטין 

   

  איך המקום והצוות– לאחר מציאת חברה ולאחר שיחת הטלפון, לא משנה כמה החברה אמינה וכמה המוכר בקו השני היה נחמד ומקצועי כדאי מאוד לא להיחפז ולהזמין מחסן לאחסון תכולת דירה באופן אוטומטי אלא להתאמץ קצת ולהגיע לביקור בסניף הקרוב, תוכלו להתרשם ממראה המחסן לאחסון ומתנאיו (ישנו הבדל גדול בין המתואר באינטרנט או בשיחת הטלפון לבין המציאות, ביום ההובלה זה מאוחר מידי), התייחסו לצוות החברה וראו מול מי אתם עתידים להתנהל בתקופה שבה חפציכם יהיו מאוחסנים..
   

  מה התנאים?  - מי ישמור על הדברים הכי יקרים לכם ואיך הוא מתכוון לעשות זאת, הרי בסוף אתם שמים את כל תכולת הדירה שלכם במחסן ומקווים שהוא יישמר בצורה בטוחה בלי גניבות או נזקים,  שאלו את חברת האחסון אילו צעדים הם נוקטים כדי שתכולת הדירה שלכם תהיה שמורה מכל משמר.

  השלב הבא: השוואת מחירים

  הגענו לשלב הכי מעניין, מחיר אחסון דירה, אם אתם קוראים שורות אלו ודאי כבר הבנתם שהנושא יותר מורכב משהוא נראה בהתחלה, לפני הכל נטרח ונזכיר לכם שוב ושוב כאשר עושים השוואת מחירים יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים להשוואה ולא להתמקד רק בהצעת מחיר זולה יותר משום שיש אי דיוקים בהצעות ולעיתים "התכנון רחוק מהביצוע" ומשום שיש מחיר גם לנזק לתכולת דירה שעלול להיגרם או הוצאות עקיפות.

  כמה עולה אחסון תכולת דירה?

  התשלום -  מחיר השכרת מחסן לאחסון הוא בדרך כלל מחיר חודשי, אין טעם לדבר במושגים שנתיים משום שלקוחות הצריכים לאחסן תכולת דירה הם לקוחות שלא יודעים כמה זמן מראש יצטרכו מחסן לאחסון ומתי בדיוק הם יעזבו (תלוי בקבלן, בשיפוצניק, במתווך, במציאת דירה חדשה, בשוכרים וכו') וגם אין טעם לדבר בהשכרה לפי יום או שבוע,  מחסן לאחסון אינו מלון או רכב השכרת מחסן לתקופה של פחות מחודש ימים לא משתלמת לחברת אחסון דירות.

  השיטה -  הצעת מחיר לאחסון תכולת דירה ניתנת לפי הערכת נפח (הערכה שונה מאדם לחברו) מספר מחירי האחסון כמספר גדלי המחסנים, ככל שלוקחים מחסן אחסון גדול יותר משלמים יותר. הרוב המוחלט של חברות האחסון בארץ מתמחרים בשיטת הקובים, חברת האחסון מבררת כמה קובים יש לכם ואז אומרת מה המחיר למחסן בגודל הרצוי.

  ההבדל - באופן כללי המחירים קצת שונים בין חברה אחת לשנייה ומושפעים מאיכות המחסנים, במיקום החברה, מכמות תכולת הדירה שמביאים ולמשך הזמן שמשכירים מחסן אך כדי לסבר את האוזן ולתת קנה מידה אלו פחות או יותר תעריפי האחסנה:

  מחירי אחסון דירות במחסן זול (כגון מכולות אחסון או האנגרים במושבים\קיבוצים) נע בין 20-30 ₪ לקוב

  ואילו השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה במבנה בטון ושמור במקום מסודר ונקי נע בין 30-40 ₪ לכל קוב

  הערכת נפח המחסן לאחסון

  הממוצע - הערכת הנפח היא מיומנות בפני עצמה וסביר להניח שתקבלו מספר הערכות נפח כמספר המעריכים... אולם גם בזה אפשר להסתמך על ממוצע ולעשות פחות או יותר השוואה בין הערכות הנפח שקיבלנו.

  הטווח - עצם המילה "הערכה" מעידה כי שיטת הערכת הנפח עצמה היא רק אומדן ולא מדע מדויק וגם המעריך המקצועי והמנוסה ביותר יכול לטעות לכאן או לכאן לכן רוב מחשבי התכולה יתנו טווח מסוים כאשר הם יודעים להגיד מה המינימום ומה המקסימום למשל בין 20-24 קוב.

  העוקץ - שימו לב שיש אינטרס חבוי הן לחברות האחסנה והן לחברות ההובלה לתת הערכת נפח מוגזמת ולהגדיל מעט את כמות הקובים מעבר לנפח האמתי של תכולת הדירה ולהמליץ לכם על השכרת מחסן לאחסון גדול יותר מהנדרש, חברת האחסון מרוויחה על כל קוב נוסף ולחברת ההובלה קל יותר לסדר במחסן אחסון גדול בלי להתאמץ במיוחד לצמצם ולצופף.

  דגשים להצעת מחיר "אמיתית"

  • קבלו הצעת מחיר עבור קוב בודד כפול מספר הקובים שתצטרכו ולא הצעת מחיר אחסון גלובלית.
  • ככל שהמחסן רחוק יותר מחיר ההובלה גבוה יותר (הלוך וחזור), בקשו מחסן לאחסון קרוב אליכם.
  • וודאו שבהצעת המחיר לאחסון רשום אם זה לא כולל מע"מ או תשלום נוסף כגון מנעול או ביטוח.
  • דירשו שתקופת השכרת המחסן לא תהיה מוגבלת בזמן ויחד עם זאת לא תהיה התחייבות להישאר.

  בדיקות אחרונות לפני שסוגרים:

  בין אם מדובר בתהליך של פינוי דירה וצריכים אחסון תכולה לטווח ארוך או שאתם עוברים לבית אחר וצריכים בפתרון ביניים לטווח קצר, חשוב לבחור במחסן לאחסון דירה בחברה ידועה ומוכרת כך שתהיו בטוחים שהבעלים לא "ייעלמו" יחד עם התכולה ביום בהיר אחד. ישנם אנשים פרטיים שברשותם מחסן או האנגר שמחר יציעו להם מחיר טוב בעד המחסן או הקרקע והוא לא ישמור לכם אמונים

  חברתנו מספקת שירותי אחסון דירה כבר 30 שנים ובעלת אלפי לקוחות שהשתמשו בשירותי האחסנה וההובלות שלנו, אנו ממליצים בחום לברר היטב כל דבר ולבדוק בין השאר את כל הפרטים הקטנים מסביב ולהפיג את כל החששות שלכם בעניין אחסון תכולת דירה במחסנים להשכרה בטרם תקבלו החלטה.

  הסכם השכרת מחסן לאחסון

  מצד אחד הסכם אחסון תכולת דירה יסודי ורציני המרובה סעיפים ומגבלות קצת מתיש או מלחיץ את הלקוח אך מצד שני זה מראה שחברת האחסון מתייחסת לנושא בכובד ראש והיא חברה רצינית ואחראית שדואגת לדברים שלכם (למשל המגבלה לאחסן דברי אוכל מגינה על התכולה שלכם מחרקים וכו')

  תמיד יש למצוא את האיזון בין ההתחייבויות של החברה כלפי הלקוח ובין ההתחייבויות של הלקוח כלפי החברה. מה קורה אם קרה משהו לדברים שלי, מי אחראי ומי יפצה אותי? מתי אני צריך לשלם וכמה זמן מראש, מה קורה אם איחרתי בתשלום? אם יוצאים באמצע החודש מחויבים לשלם על חודש מלא, ואם כבר שילמנו האם מקבלים החזר כספי? האם מותר להתחרט אחרי שהזמנתם והאם יש קנס יציאה או תשלומים נוספים שאתם צריכים לדעת עליהם?

  ביטוח אחסון תכולת דירה

  בקשו לראות את הביטוח, את תוקפו ועם איזו חברת ביטוח הוא נעשה. יש לבקש כיסוי ביטוח אחסון תכולת דירה עם תעודה אישית על שמכם דרך חברת ביטוח מוכרת אשר תיתן החזר כספי במקרה של פריצה, רעידת אדמה, נזקי טבע ושריפה, אחרת הביטוח לא יפצה אתכם. זכרו גם לבדוק מהם אמצעי המיגון במחסנים.

  כמו בכל תחום אחר, מחסן לאחסון תכולת דירה צריך להיות מבוטח אולם על מנת שחפציכם יהיו מבוטחים בביטוח פרטי ומקיף עליכם לערוך ביטוח לפי שווי התכולה שלכם. הביטוח אמנם בתוספת, אך עלותו החודשית נמוכה מאד ולכן כדאית ביותר.

  אנו נותנים ללקוחותינו את האפשרות לגרור ביטוח קיים, אם יש להם, לעשות ביטוח פרטי משלהם או לעשות ביטוח דרך חברת הביטוח שלנו במחירים נוחים ביותר.

  מחסן לאחסון שמור ומוגן

  שימו לב שמחסני האחסון מופרדים זה מזה, סגורים הרמטית עד לתקרה כדי שלא יכנסו חתולים או ציפורים. כמו כן, וודאו שכל מחסן לאחסון ננעל באופן נפרד על מנת שהתכולה שלכם לא תתערבב עם תכולה של לקוחות אחרים.

  עליכם גם לוודא כי המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ויש אבטחה היקפית סביב כל אחד ממחסני האחסון במתחם (לעיתים יש כמה מתחמים שלכל אחד רמת מיגון שונה).

  דעו, ככל שהמחסן מבודד יותר – החפצים נשמרים טוב יותר (במיוחד בקיץ) לכן חפשו מחסן לאחסון תכולת דירה עם תקרת בטון המבטיח את הבידוד המקסימלי בקיץ הלוהט ואת השמירה הטובה ביותר לרהיטים והחפצים הרגישים שלכם מפני נזקי חום

  אחסון תכולת דירה בצורה נגישה

  לחסרי הניסיון שבינינו אולי קשה להעריך נכונה כיצד צורת אחסון תיראה, לכן וודאו כי יש נגישות טובה למשאיות ולטנדרים על מנת למנוע סרבול מיותר של הכנסת החפצים למחסני האחסון (הדבר יקל מאד על כל צוות ההובלה ויוזיל לכם עלויות)

  כמו כן שומה עליכם לברר גם שעות וימי פעילות, האם כשארצה לבוא ולקחת משהו או להוסיף משהו למחסן האחסון שבבעלותי זה יהיה פתוח בשבילי? האם האחסון זמין ונגיש לעגלה או משטח, האם יש חניה קרובה ?

   חברת אחסון כל עומדת בכל הפרמטרים הללו באופן בולט והיא בעלת המוניטין הטוב ביותר משך שנים רבות בתחום אחסון דירות ללקוחות פרטיים.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ