אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  הובלה קטנה ואחסנה חכמה

  אם אתם צריכים למצוא מקום אחסנה ואין לכם הרבה דברים, מיותר להזמין משאית הובלה עם צוות של כמה סבלים (שכל אחד מהם מצפה לטיפ), לממן את משכורות המנכ"ל והסמנכ"ל אלא למצוא הובלה קטנה זריזה וזולה למחסן שלכם.  מה זאת אומרת בדיוק הובלה קטנה וזריזה ?

  כשאתם צריכים הובלה קטנה זאת אומרת מישהו עם טנדר פיק אפ מיני ואן או משאית קטנה שיעשה שיגיע צ'יק צ'ק לכל רחוב או סמטה יעמיס בקלילות ובזריזות את החפצים ויעניק הובלה במחירים סבירים. לעיתים זה יכול להיות רכב פרייבט עם עגלה נגררת שעושה בדיוק את אותה העבודה.

  כמו כן מיותר לשלם על חדר אחסנה גדול, יותר הגיוני לצמצם הכל בחדר קטן בעלות נמוכה. בצורה כזאת יהיה כדאי לעשות הובלה ואחסנה במחיר משתלם בסה"כ.


  למצוא הובלה זולה וטובה זה לא כל כך פשוט

  בענף ההובלות ישנו קושי גדול למצוא מישהו שגם לוקח מחירים נמוכים וגם עושה עבודה טובה. מכיוון שאין בענף ההובלה לימודי תעודה ואין צורך בהסמכה פורמאלית כדי להפוך למוביל, כל אחד שאין לו ניסיון יכול לקנות משאית קטנה ולהתחיל לעבוד, וזה גם מה שבעצם קורה בפועל.

  בכל שנה נוספים המון בעלי טנדרים שלוקחים מחירים נמוכים אך באותו הזמן עובדים בלי דיווח למס הכנסה, ללא ביטוח הובלה, ללא אחריות, עם העסקת נערים הנמצאים בחופש הגדול תמורת פרוטות, ובסופו של יום עושים הובלה קטנה אך לא מקצועית וזהירה המתבקשת והנדרשת בתחום זה.

  זכרו סוף מעשה במחשבה תחילה: אנו מציעים לכם לחפש מישהו עם טנדר או משאית קטנה הלוקח מחירים זולים ויחד עם זאת - מגיע עם המלצות, אותם ניתן לקבל מכל חברת אחסנה.


  אחסנה חכמה זה בדיוק מה שאתם צריכים

  אחסנה מתומחרת לפי נפח החדר שלוקחים. בעקרון ככל שמביאים יותר חפצים כך צריכים חדר אחסנה גדול יותר וכמובן שבהתאמה כך משלמים עליו יותר. לסידור נכון של החפצים ישנו השפעה לא מבוטלת על גודל החדר, ככל שמסדרים יותר בצפיפות כך משלמים פחות, לכן יש להשתדל למלא את כל הרווחים עד התקרה מבלי להשאיר חללים פנויים ולנצל את כל נפח החדר לחלוטין.

  מי שאחראי לסידור הדברים במחסן שלכם הוא בדרך כלל המוביל לכן החשיבות של מי שעושה את ההובלה היא כפולה: גם הובלה איכותית וגם החיסכון בתשלום על אחסנה קטנה. צריך לדעת שאחסנה בצורה צפופה חוסכת בנפח ומוזילה עלויות אך סידור באופן לא מקצועי יכול לגרום גם לנזקים שברים וקלקולים אם מנסים לדחוס משהו בכוח או לשים משהו בצורה לא זהירה, לכן מוביל עם ניסיון ומיומנות יחסוך לכם במחיר בלי לפגוע בתכולה.


  כדאי לקחת הובלה רק עם המלצה טובה

  הובלה קטנה יכולה לחסוך לכם הרבה כסף אבל גם לגרום לכם להרבה כאבי ראש וסידור אחסנה לא מאורגן מסרבל את הגישה להכנסה והוצאה, לכן זכרו שהובלה קטנה מזמינים רק עם המלצה חמה


  אריזת קרטונים בצורה חכמה ויעילה לאחסנה

  משהו נוסף שאתם יכולים לעשות גם להקל על הסבלים במהלך ההובלה וגם לעזור להם לעזור לכם לסדר את החדר בצורה מצומצמת ונבונה הוא לסדר את הכל בקרטונים דווקא.

  ששמים שקיות אחד על השני לגובה, הן מתגלשות ונופלות ומקשות הן על הסידור והן על שליפת משהו מסוים אם תצטרכו בתקופת האחסון. קרטונים לעומתם אפשר לערום בקלות לגובה רב ומצד שני לדחוס בתוכם הרבה יותר משקית הנקרעות בקלות.בנוסף שימו לב ששקיות בדרך כלל עגולות וקרטונים מרובעים כך שיש יותר ניצול רווחים בשיטת הקרטונים,

  להשלמת האריזה בקרטונים אתם מוכרחים לבחור בקרטונים קטנים ככל הניתן, גם קל להרים ולסדר וגם אפשר לנצל "חורים ומרווחים" ככל שהקרטונים קטנים יותר הם גם חזקים יותר גם שומרים על הדברים טוב יותר וגם חוסכים יותר מקום הן באחסנה (שייכנס הכל לחדר קטן) והן בהובלה (שייכנס הכל לטנדר קטן).

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ