אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  achsana atzmit

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסון עצמי - מחסן קטן, מקום מצוין ומחיר משתלם

  "עשה זאת בעצמך" באחסון כל


  רוצים לארגן את כל נושא ההובלה והאחסנה בעצמכם? פשוט הביאו את החפצים לבד בלי מוביל לחדר פרטי משלכם.
  אנחנו כאן לתת לכם את כל פתרונות האחסנה והשינוע הרצויים כדי להקל עליכם, בנוסף נייעץ לכם איך לארוז, נסייע בהתאמת גודל המחסן הנדרש ונעניק לכם כיסוי ביטוח כללי ובסיסי מבלי להתרוצץ בין סוכני ביטוח ללא שום התחייבות וללא תשלום.

  מתקן לאחסון עצמי – פשוט וקל

  הקונצפט של אחסנה עצמית הוא שכל התהליך יתבצע בלי עזרת בעלי מקצוע ובלי תשלומים נוספים מלבד השכרת המחסן. היתרון המשמעותי ביותר בעצם הוא החיסכון בעלות ההובלה והסידור במחסן, כאשר בסוף התהליך כל החפצים שלכם יאופסנו במחסן קטן (בדרך כלל) במחיר נוח ובדיסקרטיות מלאה.
  אתם באים עם הדברים, בוחרים חדר ומתחילים לסדר. בסיום נועלים עם מנעול אישי משלמים רק על האחסון וזהו.
  כל מה שחשוב ללקוח לדעת שהמחיר יחסי והוגן לפי כמות החפצים שמביאים.

  השכרת תא אחסנה קטן וחסכוני

  רוב האנשים המביאים את התכולה בעצמם צריכים תאים קטנים. זה נראה לנו לא הוגן להשכיר חדר אחסון גדול ולשלם יותר. לכן בנוסף לחדרי האחסנה הסטנדרטים המיועדים בעיקר לאחסנת דירות בנינו מתקן לאחסון עצמי עם תאים קטנים וזולים..

  לאחר שבדקנו את הדרישה העיקרית הגענו למסקנה שהמחסן המתאים ביותר צריך בנפח של בין 7 קוב ל 10 קוב ( 1 קוב = 1מ' רוחב * 1 מ' עומק *1 מ' גובה ) כאשר מחסן 7 קוב יעלה רק 280 ₪ לחודש (כולל הכל).

  יש כמובן גם חדרי אחסנה גדולים יותר אולם בדרך כלל לצורך אחסנה עצמית נדיר שמשתמשים בחדר העולה על 15 קוב.

  יתרונות נוספים באחסון עצמי

  מלבד החיסכון בשירותי הובלה או השכרת מחסנים גדולים שלא לצורך לאחסנה בשירות עצמי יש כמה יתרונות נוספים:
  לסמוך רק על עצמך – לא תמיד יש לך חשק שסבלים או עובדי הובלה זרים יסתובבו לך בבית ויגעו לך בחפצים האישיים, לא תמיד יש לך זמן או חשק להסתכל בדאגה איך הסבלים מסדרים את המחסן שלך לפי הארגון שלהם. יש אנשים שרוצים לסדר לפי ההגיון והטעם שלהם, מה נחוץ ובשימוש תדיר מקדימה ומה פחות חשוב בסוף המחסן ובכלל פרטיות ודיסקרטיות.

  שאתה מגיע אל חברת האחסנה לסיור מקדים אתה לא רק מתרשם מאיכות המחסנים ותנאיי האחסנה, יש לך זמן וסבלנות לבחור את המחסן בגודל הרצוי, למדוד אותו, לראות שהנפח המוצהר הוא הנפח בפועל, לתכנן איך תסדר כל דבר ולא ימכרו לך חדר יותר גדול ממה שאתה צריך רק בגלל שאתה לא שם או בגלל שהמוביל רצה לגמור את העבודה כמה שיותר מהר ולברוח ובסופו של דבר לא רק שתשלמו יותר על ההובלה אלא תצטרכו לשלם הרבה יותר גם על מחסן גדול יותר.

  להיות עצמאי - באחסנה עצמית ישנו צורך בהגעה למחסן פעמים רבות ולעיתים באופן יומיומי, הובלה בכוחות עצמך לא רק שהם חסכוניים יותר הם ללא ספק האלטרנטיבה הכי שפויה, לא הגיוני לשלם כל שני וחמישי לחברת הובלה שתביא למחסן פריטים בודדים זה פשוט לא כלכלי.

  יתרה מזאת, אי אפשר להביא למחסן חפצים נוספים בכל פעם אם לא השארתם מקום פנוי במחסן וסידרתם בצורה שתאפשר סידור אחד על השני לגובה. לכן הסידור שלכם חייב להיות לפי ההיגיון שלכם, רק אתם יודעים מה עוד צריך להביא, כמה מקום פנוי להשאיר מה יבוא לפני מה, מה תצטרכו מקדימה לשימוש הבא ואיזה קרטון צריך לשים מעל המקרר...

  בלי לחץ - שימו לב כאשר אתם נעזרים בחברת הובלות הסבלים מסדרים הכל במהירות רבה לפי ראות עיניהם והבנתם (למי שעוד לא התנסה בעבר באחסנת דירות) צריך להבין, אף מוביל לא ימתין לכם עד שתחליטו איפה אתם רוצים כל דבר מבחינת זמנו היקר של המוביל ומבחינה מקצועית ואף מוביל לא יגלה הבנה להתערבות בעבודה שלו, סביר להניח שתשמעו משפט כמו "אני 15 שנה עובד בהובלות בבקשה תן לי לסדר כמו שאני יודע".

  אחד היתרונות בהשכרת יחידות אחסון עצמי הוא הזמן לפי השעון שלכם ווהשקט שלכם, בלי לחץ בלי למהר ולסדר הכי טוב שאתם יודעים, איפה בגדי חורף, איפה מסמכים וכו', בקיצור המחסן שלכם – הסדר שלכם.

  SELF STORAGE - כמו באמריקה

  אט אט שיטת אחסנה עצמית תופסת בארץ תאוצה ואנו נערכנו להעניק את כל תשומת הלב לביקוש הגדל בהתמדה, אחסנה עצמית (Self storage) מקובלת מאוד בארה"ב וקיימת שם שנים רבות, למעשה מבחינת סוג המבנה, היחס ללקוח והניהול השוטף מול לקוחות החברה אין הבדל בין אחסנת דירות או אחסנה עצמית ברם יש הבדל אחד חשוב שמתבטא ברגש הסנטימנטלי.

  לעומת אחסנת דירות בשיטת "אחסן ושכח" אחסן ושכח" אין התעסקות יומיומית בחפצים, אין גישה לכל חפץ ואין בקרה רציפה על מה שקורה במחסן, המוח שלנו לא חושב על הדברים במחסן עד שאנו מוציאים אותם. באחסנה עצמית אנו מגיעים בתדירות רבה להשתמש בחפצים אשר בחדר להוציא פריטים מסוימים ולהחזיר או להוסיף במקרה הצורך.

  לדוגמא: לקחת מגפיים לחורף, להוסיף לאחסנה מיטת תינוק שכבר גדל (ומחכים לתינוק שבדרך...), רענון מסיכות אב"כ, להחזיר ממירים של הוט, לחפש מסמך או קבלה בניירת שלכם הילד גדל וכבר האופניים קטנות או אפילו לשלוף תקליט לשמיעה מאוסף התקליטים שלך, ועוד אין סוף דוגמאות כל אחד ואחת לפי צרכיהם ותחביבם של השוכרים.

  אם אתם משלמים השכרת מחסן בשיטת אחסנה עצמית תוודאו שחברת האחסון אכן מבינה אתכם, מותנת שירות אדיב ונעים, אחריות ורצינות כלפי הדברים שאתה כל כך אוהב, מאפשרת לך שירותי אחסנה קרובים לבית ופתוחים בשעות נוחות ומספקת פתרונות אחסנה בחדרים קטנים שמתאימים לך עם גישה זמינה נוחה וקלה וחניה קרובה למחסן.

  מי צריך אחסנה לטווח ארוך?

  בדרך כלל אחסנה עצמית מאופיינת בלקוחות הצריכים פתרונות אחסנה לטווח ארוך, מבדיקה סטטיסטית שעשינו ומהכרה אישית של כמעט כל לקוחות האחסון בחברתנו עולה כי לקוחות אחסנה עצמית (שלא כמו אחסנת דירות) מעוניינים להישאר למשך זמן ארוך מתוך בחירה ולא מכורח הנסיבות. אצלנו יש 3 אפשריות מקובלות:

  1. אחסנת ציוד וחפצים לזמן ארוך (שנה+) או טווח ארוך במיוחד (5-20 שנה) לארכיון, שליחות בחו"ל או כניסה לדיור מוגן.

  2. תקופה ארוכה מאוד אך לא רציפה של אחסנה עסקית לסירוגין בכל פעם כאשר המרווח בין היציאה לכניסה מחדש משתנה.

  3. פתרונות אחסנה לתקופה בלתי קצובה ולמעשה החכרת יחידת אחסנה כפתרון קבע לאחסנת אוספים, או לאפסון ביתי.

  נאמר כי ישנם גם אנשים שמשכירים מחסנים לטווח ארוך כברירת מחדל בעוד שהם צריכים להתגורר בשכירות למשך תקופה ארוכה יחסית ומבחינה פיננסית מאוד קשה להם לשכור דירה גדולה ויקרה אך מצד שני חבל לוותר על כל המטלטלים. בשיטה זו ניתן להשכיר דירות קטנות יחסית ולאפסן את התכולה במחסנים להשכרה בכל מחסן שתצטרכו ובמיקום שתמצאו לנכון.

  האם באמת כדאי להביא דברים לבד?

  הכי כיף זה לשבת רגל על רגל (או במקרה שלכם להתפנות לכל הסידורים מסביב...) ולתת לבעל מקצוע נאמן וזריז לבוא ולארגן ולהוביל הכל תוך שעה קלה תוך שאתם נותנים הכוונה לסבלים "תרים מפה", "על זה תיזהר", "את ההוא תניח שם" תוך כדי שאתם לוגמים משקה קר בלי להזיע ובלי להתרוצץ במדרגות...

  אנו יוצאים מנקודת הנחה שאתם מעוניינים לחסוך בהוצאות מיותרות ולכן תחפצו לעשות הובלה ואחסנה בכוחות עצמכם, אולם יש לתת את הדעת לחשוב על כמה שיקולים טריוויאליים ואובייקטיבים אולי תישארו בדעתכם ותביאו הכל לבד ואולי תשנו את דעתכם תחליטו לבסוף להוציא את פנקס הצ'קים תראו מה יש לנו להגיד לפני שאתם מחליטים:

  לעמוד זקוף - מאמץ חד פעמי של הרמת חפצים כבדים עלול לגרום לנזק בריאותי בלתי הפיך, צריך לעשות היטב מתיחות לפני ואחרי המאמץ, ולהרים כל דבר עם גב ישר וברכיים כפופות בהטיה נכונה ולגובה המתאים, יש הרבה סבלים שסובלים מכאבי גב, גם אנשים חזקים, מי יודע אולי גם לשמשון הגיבור היה כאבי גב, אז אם יש לכם מכונת כביסה והרבה מדרגות...

  להמציא זמן -הובלה ואחסנה של כמה קרטונים לא צריכה להיות בעיה לכל אדם ממוצע אך כשיש הרבה קרטונים וציוד זמן הסידור וההבאה של הדברים במכונית (לפעמים בכמה נגלות) מחייב לבזבז יום חופש מלא מהעבודה, לעיתים שווי יום עבודה יקר מהתשלום לשירותי הובלה ולעיתים קשה לבקש יום חופש מהעבודה שגמרת את כל המכסה על הילדים בחופש הגדול...

  להשיג תחבורה -אם אתם מביאים לאחסנה רהיטים גדולים או ציוד כמו סוכה מפורקת אשר באוטו קטן לא נכנסת המיומנות והכושר שלכם אינם יהיו מספקים דיים תצטרכו להשכיר משאית הובלה או חבר עם טנדר, השכרת משאית אינה זולה באופן משמעותי משירות הובלה ולגבי החבר, לא בטוח שכדאי לבזבז את הטובה שהוא חייב לכם על טרמפ...

  לקחת אחריות -הובלה ואחסנת ריהוט מחייבת גם פירוקים כגון דלתות הארון או פירוק הראש של המיטה מהתחתית, לעיתים פירוק, עטיפה, הובלה ואחסנת ריהוט מצריך מיומנות חומרי אריזה כלים וידע טכני. פירוק ריהוט בצורה לא זהירה ומקצועית יקשה עליכם להרכיב חזרה את הרהיטים שאתם מחזירים אותם הביתה בתום תקופת האחסנה. לפני שאתם לוקחים מברג ביד וודאו שאתם יודעים מה אתם עושים...

  לקנות חומרים - אריזה ועטיפה הם חלק אינטגרלי מהליך הובלה ואחסנה, יש לוודא המצאות קרטונים בכמה גדלים לפי משקל וגודל החפצים, ניילון נצמד לעיטוף הריהוט כראוי למניעת שריטות ושפשופים, לסדר כיאות בארגזים את כל הכלים השבירים ועטיפתם בנייר חום, במהלך אחסון למשך טווח ארוך כל חפץ בסופו של דבר יתמלא באבק כדאי לניילן היטב אם אתם לא רוצים להסתבך עם האישה...

  בכל מקרה ובמה שתבחרו אנו נעזור לכם בצד הלוגיסטי: אם אתם עושים זאת בעצמכם יש לנו עגלות מיוחדות לשינוע שמגיעות עד חדר האחסנה ואם תרצו נמליץ לכם מוביל אמין עם מחירי הובלה הוגנים.

  שימו לב, כאשר יש מעט חפצים אין צורך במשאית גדולה, זה גם מייקר את ההובלה וגם צריך לתת טיפ ל 3-4 סבלים... הכי כדאי אפוא, להזמין מוביל שלרשותו טנדר קטן, לצערנו הרב בתחום זה יש הרבה מובילים שרלטנים שאינם נאמנים להצעת מחיר שהם נתנו ואינם אדיבים, תמיד כדאי להסתייע בהמלצות, לתשומת לבכם לגבי הובלת דירות (בשונה מתחום אחסנת דירות) לעיתים יש הבדלי מחירים משמעותיים לפי ביקוש והיצע ז"א סוף חודש או חופשות הילדים יהיו מבוקשים יותר ולכן גם יקרים יותר.

  תשלום יחסי – הגיוני והוגן

  לאחר סיום העברת כל החפצים שלכם למחסן ונעילתו אתם ניגשים למלא חוזה אחסנה עם פרטים אישים תנאים והגבלות פירוט האחריות שלנו וההתחייבות שלכם לתשלום עבור שירותי האחסנה, ישנם שני דברים המתייחסים לצורת ומועד התשלומים עבור שירותי האחסנה ובנוי בצורה מושכלת ומותאמת לתחום האחסון:

  מועד התשלום –התשלום עבור שירותי אחסנה הינו תשלום חודשי. התשלום הינו מראש לכל חודש, אין התחייבות בזמן, כל חודש אחסון חדש משלמים תשלום נוסף בתחילת החודש. לצורך החישוב, החודש של כל לקוח מתחיל בתאריך הכניסה, אם לדוגמא נכנסתם ב 19 לחודש אז ב 19 לכל חודש (חודש בחודשו עד ליציאה מהאחסנה) כאשר כל חודש אחסנה מתחיל ב 19 לחודש ונגמר ב 18 לחודש שלאחריו (כנ"ל לגבי כל תאריך תחילת אחסנה).

  התשלום היחסי – חברת אחסון כל יודעת שהלקוח אינו תמיד צריך שירותי אחסנה לחודשים מלאים, לכן בחודש האחרון (ובתנאי שהוא לא הראשון) התשלום הינו יחסי והוגן כאשר שירותי האחסנה יחושבו לפי מחירון אחסנה שבועי הבא:

  1-7 ימים = ישולם רק 25% משכירות חודש אחסנה.
  8-14 ימים = תשלום 50% ממחיר האחסנה החודשי
  15-21 ימים = תשלום 75% ממחיר האחסנה החודשי
  22 יום ואילך (עד סוף החודש) יחויב חודש אחסנה מלא

  ביטוח אחסנה מורחב בהתאמה אישית

  כל אחד והביטוח שלו -לקוחות האחסנה העצמית יכולים לבחור מה יהיה גובה ערך כיסוי הביטוח במחסן, ישנם לקוחות שאין להם דברי ערך של ממש ולכן אין להם צורך להוסיף סכום כסף נוסף על ביטוחים וישנם לקוחות בעלי יצירות אומנות או ציוד יקר וצריכים ביטוח אחסנת תכולה מקיף עם כיסוי נרחב, אתם מחליטים מה לעשות רק על פי הצרכים שלכם, אצלנו אין חיוב של "חבילות שירות" או רכישת שירותים נלווים, על כל שירות משלמים בנפרד ואם לא צריכים לא משלמים, בלי אותיות קטנות בלי הפתעות ובלי הוצאות מיותרות.

  פוליסת ביטוח משתלמת -באחסון כל ביטוח התכולה שלכם הינו מבוטח ע"י חברת ביטוח מוכרת וידועה לפי תנאים מיוחדים בפוליסה שאנו דרשנו כך שכל מחסן ומחסן מבוטח בסכום שונה וכל לקוח ולקוח מקבל תעודת ביטוח אחסנה אישית בה מצוין שם הלקוח הערך המבוטח מספר המחסן ותוקף הביטוח, ביטוח אחסון תכולה בחברתנו הינו מקיף וכולל נזקי מים נזקי אש פריצה ורעידת אדמה בהשתתפות עצמית הנמוכה (בדרך כלל) ביחס לביטוח אחסנה במחסנים להשכרה שמוזמן באופן עצמאי.

  ביטוח אחסנה לטווח קצר -ביטוח לטווח קצר הוא קצת בעייתי, אם אתם צריכים השכרת מחסן לטווח קצר, במקרה שכזה חברת הביטוח יודעת שהיא כמעט ולא תרוויח שום דבר מתקופת השכרה קצרה וגם תהיה מחויבת לפצות את הלקוח במקרה ביטוחי ולמעשה תהיה גם חשופה לעקיצות וזה לא ממש משתלם לה מבחינת רווח-סיכון לכן בביטוח אחסנת דירות וחפצים לטווח קצר החברה תערים קשיים מבחינת דרישות אבטחה מוגזמות תשלום פרמיה גבוהה ובהתניית השתתפות עצמית מופרזת, במקרה שכזה הביטוח דרך חברת אחסון כל הוא נוח קל ומשתלם.

   

  התקשרו אלינו ואחד מנציגנו ייתן לכם שירות אדיב ומקצועי נצלו את הידע שלנו כדי לאפשר לכם התאמת שירותי אחסנה אישיים ופתרונות אופטימאליים לפי הצורך האישי שלכם 1-800-300-337

  • אחסנה עצמית | אחסנה בשירות עצמי

   שירותי אחסנה כמו שצריך

   ביטוח– מקבלים כיסוי בסיסי הכלול במחיר האחסנה
   עגלות– פתרונות שינוע קלים בעגלות קטנות במחסן
   נגישות– שירותי אחסנה ב 3 סניפים במרכז הארץ
   אדיבות – כל לקוח יודע שכאן זה הבית השני שלו...
   גמישות - תמיד אפשר לעבור לחדר קטן או גדול יותר
   עצמאות– אין התחייבות אתם בוחרים כמה זמן  

  • זה רק אני והמחסן שלי...

   פרטיות -  אף אחד לא יכול להיכנס או להציץ פנימה.
   בטחון אישי - על כל חדר אחסנה יש מנעול של הלקוח.
   סודיות  – אף אחד לא צריך לדעת מה אתם מביאים.
   ללא הגבלה –תוכלו להישאר כמה זמן שתרצו במחסן.
   בלי שותפים - החדר הינו שלכם ולרשותכם בלבד.
   גודל מחסן – אפשר לעבור ממחסן למחסן לפי הצורך.

  • אחסנה בטוחה וזהירה למענך

   אנו עושים את המרב להעניק שירותי אחסנה בתנאים הכי
   טובים בצורה הכי איכותית ואחראית ומקפידים על כל כללי
   הבטיחות והזהירות ולכן אין להביא חומרים חפצים או ציוד
   שעלולים לגרום לנזק לדברים שלכם או של אחרים כמו כן
   אנו לא מאשרים הבאת דברי מזון, חומרים דליקים, נוזלים
   או בלוני גז (הרשימה המלאה בדף תנאים והגבלות)

  • אחסנה או אכסנה

   אחסנה או אכסנה?

   אחסנה – שמירה ואחזקת דברים וחפצים במקום המיועד
   אכסנה – אירוח בני אדם לרוב משמש כביטוי למקום לינה
   החסנה – ביטוי מקביל לאחסנה נפוץ במילונים ובאקדמיה
   אכסון – תרגום לאירוח בתחום המחשבים (אחסון אתרים)
   איחסון – תקנית אפשר לכתוב אחסון בכתיב חסר או מלא
   הכסנה – תמחור תעריפי עמלת מכס על העברת סחורה
   אפסון – מוכר בצה"ל כאפסנאות (מילה נרדפת לאחסון)

  • היתרונות בהובלה ואחסנה עצמית:

   בזמן שלך - לבוא בשעות הפנאי בלי להיות תלוי במובילים.
   בשקט שלך - אחסנה באופן רגוע ללא נוכחות אנשים זרים.
   סדר מופתי  - לארגן לפי ההיגיון שלך ולפי טעמך האישי.
   לאט לאט - להביא מעט חפצים בכל פעם לפי הצורך שלך
   קצת כושר - תוכלו להתעמל... או אם תרצו: ריפוי בעיסוק.
   החיסכון – ללא עלויות ההובלה למי שקצר במזומנים.

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ