אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  פתרונות אחסון שירותי הובלה, לוגיסטיקה וניהול פרויקטים

   

  פתרונות אחסון מתקדמים לכל חברה לכל מטרה ובכל קנה מידה
   
  • שירותי אחסון והובלה - ניתן ומומלץ להיעזר בצוות העובדים המיומן והמנוסה הנותנים שירותי אחסון הובלה למעלה מ-35 שנה במשאיות חדישות ובאחסנה בטוחה.

  • ניהול פרויקטים - העתקת הלקוח בליווי אישי על פי תכנית עבודה מובנית המשלבת את כל הגורמים השונים: רשויות, מחשבים, ניירת וכו' כאשר אנו אחראיים לכל התהליך מא' ועד ת'.

  • פתרונות אחסון מלאי - אנו מציעים אפשרות למעקב ותכנון כמויות מכל פריט בשיטות מתקדמות ע"פ דרישת הלקוח ואחסון בנפח משתנה בהתאם לכמות המלאי בהווה בכל זמן נתון.

  • שירותי חלוקה והפצה - לרשותנו צי משאיות הובלה גדול ועובדים העוסקים דרך קבע בחלוקה וניתן להיעזר ברשת ההפצה הארצי שלנו כאשר אנו מורידים את הסחורה ביעדה ובזמן.


  אילו תנאי אחסון אני מקבל בסניף העסקי ומה היתרונות שלכם?


  שירותי אחסנה עם כל אמצעי הביטחון וההגנה החדישים ביותר ע"פ דרישות כל חברות הביטוח.

  מלגזן העובד באופן קבוע במחסן, בלי צורך לתזמן שירות בקריאה מיוחדת אל שטח האחסון.

  השכרת מחסני אחסון נקיים ומסודרים המתוחזקים ברמה גבוהה והדברה קבועה ויסודית.

  שירות לקוחות עסקי ע"י צוות טלפניות ומחסנאים הנמצאים תמידית בשטח המחסנים להשכרה.

  כל שירותי האחסון ניתנים במקצועיות אדיבות ואמינות הודות לניסיון הרב העומד לרשותנו.


  מהן שיטות האחסנה הנפוצות והמקובלות בישראל:

   

  פתרונות אחסנה בהאנגר

  השיטה הפופולארית של אחסון ציוד, מלאי, חומרי גלם, מכונות, סחורה ותכולה עסקית בישראל היא במבנה האנגר גדול במיקום המאפשר קרבה לעסק וגישה נוחה לפריקת הציוד ולקיחתו בסיום האחסנה.שני דגשים לגבי אחסון ציוד וסחורה. יתרון באחסון ציוד: היתרון בהאנגר הוא פתחים רחבים וגבוהים, שמביאים ציוד כבד לאחסון יש צורך בשירותי מלגזה במקום ומחסנים בעלי מפתח מעברים רחב לשינוע הציוד בבטחה ולעיתים גם גובה פתח המאפשר פתרון הרמה על ידי המלגזה והיה והציוד גבוה במיוחד. אחסון ציוד בתוך ארגזים:פתרונות אחסון בארגזי עץ גדולים משמש לאחסון ציוד יקר או שביר, תצורת הארגז (בדך כלל) מגנה בפני נזקי מזג אויר וטלטלות כאשר לרוב ישנו ריפוד כלשהו מבפנים. תצורה זו נפוצה בציוד מכאני או חלקי מכלולים ועוד המגיעה דרך נמלי האוויר והים ונחשבת איכותית ואמינה מאוד ומצריכה לוגיסטיקה מורכבת. יתרון באחסון סחורה: בהאנגר שלא כמו במכולה ארוכה וצרה ניתנת גישה ידידותית לבעל העסק כאשר נדרשת יכולת תמרון וגמישות ללקוח בכל הקשור במיון סחורות ע"פ סוג המוצר, יכולת להוסיף בכל הזמנה פריטים נוספים ולהוציא סחורה רצויה בכל כמות רצויה לפי הביקוש ובכל זמן נתון, (בדרך כלל באחסון מלאי מכניסים בכמויות גדולות ומוציאים בכמויות קטנות) מה גם שהיכולת לקחת ולהביא סחורה במשאית נוחה ומתאימה יותר בשיטה זו. אחסון סחורה ע"ג משטחים: התצורה הנפוצה ביותר שמתאימה לחברות הובלה וחוסכת במוצרי אריזה. לעיתים הסחורה נעטפת בניילון נצמד בלבד, נוחה לתמרון בתוך המשאית ובמקום הפריקה ע"י מזלגה ידנית או מכאנית. התאמת פתרון האחסון על משטח מאפשר העמסה בזמן שיא רק במקרה של קבוצת פריטים מוגדרת מבלי לחפש או להפריד קרטון\נים מסוימים מהחבילה הארוזה. אחסנת תכולה בתפזורת: בדרך כלל שמדובר בתכולה לא אחידה מכמה סוגים, כגון רהיטים או מוצרי חשמל, במקרה זה התצורה מאפשרת הערמה של החפצים לגובה, כאשר יש צורך באחסון תפזורת מטלטלים, מומלץ לאחסן בחדר פרטי ולא בהאנגר עם עוד לקוחות, במיוחד כאשר החפצים שייכים ללקוח פרטי.דעתנו המקצועית היא שהחיסכון במחיר האחסון לא נותן פרטיות וזה לא כדאי רק בגלל שמחיר זול, ההחלטה היא של הלקוח, יש כאלה שמוכנים לוותר על הרבה דברים רק בשביל מחיר זול...

  פתרונות אחסון במכולות

  כאשר הסחורה מגיעה מעבר לים היא מאוכסנת במכולה, לעיתים קרובות חבל לפרוק את הסחורה במחסן מפני שהיא תעבור בסופו של דבר בשלמותה לכן כדאי להשאיר אותה במכולה ולאחסן את המכולה בשטח האחסנה שלנו בתנאי ביטוח ושמירה קפדנים ופתרונות לשינוע אל המחסן וממנו. שינוע מכולות באוניה: הצורך בהובלת התכולה במכולה ע"ג ספינה מאתגרת את החברות לתת מענה הן ליוקר השילוח עצמו ולכן מאלצת אותן גם בצמצום מקסימאלי בעת סידור התכולה במכולה והן בעטיפה ואריזה סופר איכותית ומקצועית למניעת נזקים הנגרמים בטלטולים וזעזועים שעוברת המכולה בדרך הן בהעמסתה בעגורנים והן בזמן השייט. אריזה ייעודית למכולות: בדרך כלל כשמעבירים סחורה או ציוד במכולות החברה שאורזת את הדברים ומסדרת אותם במכולה עצמה היא חברת השילוח. חברות לאספקת שירותי שילוח בינלאומי מתמקצעות בנושא האריזה בצורה בלתי רגילה והרבה מעבר לרמת האריזה של חברות ההובלה. אחסנה במכולות: אחת מהבעיות של אפסון ציוד ותכולה בתוך מכולות הינו בעיית החום. במזג אויר חם כמו שלנו במזרח התיכון אחסנה במכולת ברזל בצהרי יום חמסין תחת כיפת השמים הוא מתכון להמסת כל חפץ פלסטיק ניילון גומי פורמייקה או עם מרכיב אלקטרוני רגיש. לכן מלכתחילה כל ציוד המיועד לאחסנה במכולות חייב להיות עמיד לטמפרטורה של 70 מעלות ויותר. הפתרון שחשבו עליו הינו אחסנה במכולה במקום מקורה (תחת סככה) פתרון אחסנה זה הוא נוח יותר מקונטיינר שעומד בחוץ זמין ומאפשר הורדת כ 10-15 מעלות צלזיוס (אמנם יש לקחת בחשבון שגם פתרונות אלו עדיין נחשבים כפתרון לאחסון מוגבל באופיו).

  פתרונות אחסון בחדרים

  שירותי השכרת מחסנים פרטיים לאחסנת ציוד מיועדת בעיקר לסוחרים ובעלי מלאכה שאין להם ציוד רב אך הוא ציוד יקר ורגיש והדרך המועדפת לשומרו מכל משמר היא בתוך מחסנים פרטיים עם נעילה מבוקרת לכל לקוח בנפרד, ברשותנו מבחר יחידות אחסון בכל הגדלים ואנו ערוכים לתת פתרון אחסנה זמין ואיכותי ביותר לכל לקוח. פתרונות מידוף מודולארי לניצול גובה: ישנם מקומות אחסון בהם יש גובה רב וטיב הסחורה אינו מאפשר העמסת ארגזים לגובה רב (אם בשל סחורה עדינה או שבירה ואם בשל חוזק הארגזים למשקל רב) מידוף מודולארי המותאם ספציפית לגודל הארגז נוח וקל לאיתור ושליפה של פריט מסוים בזמן נתון ומאפשר מקסום נפח החדר למילוי הסחורה עד לתקרה ללא רווחים או חללים שיוותרו ללא ניצול. חדרים עם מחיצות מתכווננות: שינוי מיקום המחיצה החיצונית של יחידת האחסון נותן ללקוח 2 פתרונות אפשריים ל 2 בעיות אחסנה, הראשונה מאפשרת הגדלת נפח החדר כשמקבלים סחורה נוספת ומהווה פתרון אחסון מהיר ללא הצורך המייגע והיקר של העברת כל הסחורה (הקיימת) מהחדר הקטן לאיחוד הסחורה (החדשה שקיבלנו) בחדר גדול. השנייה היא בדיוק ההפך שמוציאים חלק מהסחורה מקטינים את החדר בעזרת המחיצה הנעה ומשלמים פחות בהתאם לנפח שחסכנו.


  מוסדות וארגונים | קבלני בניין | מתווכי דירות | חברות הייטק | מפעלים גדולים

   
   

  שירותי אחסון לוגיסטיים למוסדות וארגונים

  אנו נערכים לתת מגוון אפשרויות למוסדות וארגונים בכל הכלים העומדים לרשותנו ועם ידע וניסיון רב שנים בהובלות ולוגיסטיקה לגופי ציבור גדולים ומשרדי ממשלה. בין השאר אנו מציעים 3 פתרונות אחסנה שונים: אחסנה לארכיון: אנו מציעים אספקת חומרי אריזה המותאמים לארכיב מכל סוג, קטלוג ע"פ קריטריונים המוכתבים ע"י הלקוח, גישה לשליפת תיק\ארגז, ושרות שליפת מסמך ושליחה בפקס. חומרי אריזה מתאימים עושים את העבודה לקלה וטובה גם לאחסון עצמו ולגם לחברת ההובלה שמסדרת את הדברים. אחסנת ציוד ייעודי: אנו מבינים שלארגונים שונים ישנם לפעמים צרכים מיוחדים אם זה אחסון ציוד מיוחד או פתרונות אריזה מתקדמים, אנו נעשה הכל למצוא פתרון לשביעות רצונכם: אם תרצו בחבילה כוללת של שירותי אחסון, הובלה ואריזה ובמקרים בהם יידרש גם מינוף לקומות גבוהות. אחסנה מחזורית: אחד האפיונים של אחסנה עסקית הוא נפח משתנה לאורך תקופות השנה כשיש צורך להגדיל נפח מלאי חומ"ג או מלאי תוצ"ג ההולך וקטן, אנו נערכים לשלב פתרונות לוגיסטיים של הקצאת מקום אחסנה גמיש לאחסון ותשלום רק עבור שטח האחסנה, וכן נגישות מרבית לחברת ההובלה, ככל שאתה מוציא יותר סחורה מהאחסון, המחיר יקטן בהתאם.

  שירותי אחסנה ולוגיסטיקה לקבלני בנין

  קבלני בניין לפעמים מוצאים את עצמם בין הפשיט לסדן כאשר מצד אחד ההתחייבות לספק את הדירות בזמן ומצד שני אילוצי בנייה שונים עיכובים שונים במנהל או בגורמים הנדסיים שלא חושבו כיאות. חשוב שתדע שכקבלן בניין, להפנות מצדך לקוח למקום אחסנה זהו כלי נוסף בארגז הכלים שלך ויכול להיות פתרון מעולה לבעיית איחור באספקת הדירות!איך זה יכול לשרת את האינטרסים שלך?כדרך לפצות\לתגמל לקוח - כאשר אתה לא עומד בזמנים, והבניין שאתה בונה עדיין לא גמור! אך לא רק בדיעבד אלא גם מלכתחילה, אם הנך נערך לקראת פרויקט פינוי בינוי \ עיבוי המלווה חששות הדיירים מהתהליך ואי הנוחות, אחסנה של דירה בחדר פרטי נקי ומסודר מקל על הלקוח, ופותח בפניך כיוונים חדשים בענף הבנייה! האופציה של אחסנת לתכולת הדירה של הלקוח בצורה אחראית מקנה לך רשת ביטחון. שירותי אחסנה יעילים ומקצועיים מגבירים את יכולת התמרון שלךאפילו אם אתה קבלן שיפוצים והלקוח צריך שיפוץ דירה מאסיבי מהיסוד, וצריך פתרון- איפה הוא ישים את כל הדברים?

  פתרונות אחסון זמני וגמיש למתווכי דירות

  כמתווך דירות ודאי הנך יודע שלפעמים אין באפשרותך להציע ללקוח בדיוק את מה שהוא רוצה, או מה שהוא רוצה זה לאו דווקא מה שהוא צריך ואתה צריך להיחלץ לעזרתו, לכן שירותי אחסנה מקצועיים של חברת אחסון מגדילים לאין שעור את האפשרויות שלך במתן תיווך מקצועי אחסנה של משרד: לפעמים, מתווך יכול להציע משרד קטן יותר - כאשר הארכיון ימצא בחברת אחסון, מלבד העובדה שיש הפרש בין תשלום עבור שטח אחסון במקום יוקרתי לבין התשלום לחברת אחסון, דבר אשר משתלם מאד, זה גם מגדיל את הגמישות של הלקוח בבחירת משרד חכם וקטן. אחסנה של דירה: שירותי אחסון דירה של אחסון כל באים לקראת הלקוח כאשר לקוח צריך קודם למכור את הדירה שלו ורק לאחר מכן לקנות דירה חדשה לעיתים תכופות הוא נמצא בלחץ ועלול לעכב את מכירת הדירה או לדחות את הקנייה, אם המתווך יציע לו אחסון תכולת דירה במחסן ולגור "אצל ההורים" הוא יהיה גמיש יותר בתאריכים ויקל עליך את מלאכת התיווך!

  שירותי ניהול פרויקטים לחברות הייטק

  תכנון שלבי העתקה ולו"ז – ביחד עם בעלי תפקידים בחברה העוברת מגבשים תכנית עבודה הדרגתית לפי שעות וימים ולפי אגפים ככל הניתן מבלי לבזבז זמן עבודה יקר ודגש על השלב המרכזי עם ריכוז כוחות ובחירת תאריכי חגים או סופי שבוע כדי לנצל את אי העבודה השורר ממילא בחברת ההייטק. התכנון כולל את כל בעלי המקצוע אותם אנו מספקים: סבלים המתמחים בעבודה עדינה, נהגים, מנהלי עבודה , אורזים מקצועיים, נגרים מקצועיים, טכנאי רשתות, מתקינים מנוסים, ואחראי קומה \ צוות. כמו כן חברתנו מציעה שירותי אריזה המתאימים במיוחד לציוד הייטק רגיש. מיותר לציין כי הדבר החשוב ביותר באריזה הוא המקצועיות וההקפדה על חומרי עטיפה לריכוך ושמירה מסריטות, טלטלות, עיקום או נזק כלשהו במהלך ההעברה אולם יש להדגיש כי גם לאיכות חומרי האריזה, התאמת העטיפה הנכונה, אם זה נייר ספוג או ניילון בועות וכדומה. התאמת גודל כל קרטון לתכולתו מהווה חלק חשוב בתהליך ומעידה על המקצועיות הרבה של האורזים שלנו.

  פתרונות לוגיסטיים מורכבים למפעלים גדולים

  אנו מספקים שירותי הובלות מורכבות ומסובכות ובמציאת פתרונות לוגיסטייםמתקדמים ויצירתיים לכל העברה עפ"י צרכיו הייחודיים של כל לקוח. אנו מעניקים שירותי הובלה מתקדמים ביותר למפעלים בכל קנה-מידה, שירותי אחסנה בגבהים שונים, נפחים משתנים ועל פני שטח נרחב ע"פ הזמנה. על מנת לחסוך זמן יקר, אנחנו מסוגלים להיערך מבעוד מועד ולספק בו זמנית, עשרות משאיות בגדלים שונים בעלות רמפה הידראולית, מנופים טלסקופיים לנשיאת משקלים של מעל 7 טון, שירותי מנופי סולם המגיעים לגובה של מעל 10 קומות.

  פתרונות לאחסון ציוד לטווח ארוך במיוחד

  שירותי אחסנה לטווח ארוך הוא אחד הנושאים שמכניסים את הלקוח לדילמה משום שלאורך זמן המחיר עבור האסון נהיה קריטי ויכול להגיע עד כדי השוואת מחיר הסחורה למחיר האחסון ומנקודת איזון זו השארת הדברים במחסן תהפוך להפסד נטו. השכרת מכולות לאחסון מתאפיינות במחירים נמוכים ביותר ומותאמים למשימת אחסון ציוד לטווח ארוך עד ארוך מאוד, המחיר הזול בדרך כלל מאפשר תקציב מאוזן וכדאיות כלכלית של בין 5-10 שנות אחסנה. השכרת מכולה לאחסון לזמן בלתי מוגבל מעל עשר שנים או החכרת מקום אחסנה להצבת מכולה שקניתי ובבעלותי כפתרון לשטח עם פיקוח של חברת אחסנה גם הוא יכול להוות פתרון יעיל לציוד שמגיע בגלים ויש פעילות קבועה של עסק המקבל ומוציא ציוד בתדירות כזו או אחרת.
   


  מחסני אחסנה במבנה VS השכרת מכולות לאחסון - שיקולי עלות תועלת כאשר הציוד יקר או רגיש הם א-ב של כל בעל סחורה, ישנם אמנם מחסני אחסנה במבנה יקרים יותר אך גם איכותיים יותר ותמיד קיימת ההתלבטות כמה להשקיע וכמה לחסוך מה הרווח מה הסיכונים ומה התקציב החודשי מול מחיר קניית הסחורה ומה מחיר המכירה שלה. על לקוח האחסנה לערוך רשימת יתרונות וחסרונות ולהשוות תנאים ושירותים בין החברות המספקות מחסני אחסנה לבין החברות המספקות השכרת מכולות לאחסון בפרמטרים הבאים:

  • השוואת מחירים לרבות בקשה עכשווית להנחה על כמות גדולה לטווח ארוך אם תצטרכו בעתיד

  • תשלומים נדרשים נוספים מעבר לשכירות יש לבדוק האם יש תשלומי ביטוח, ארנונה, תחזוקה וכו

  • טמפרטורה (כמה מעלות בצל במחסני אחסנה וכמה מעלות בשמש במכולה להשכרה)

  • ביטוח שמירה ואחריות החברה לנזקי רטיבות חום פריצות ונזקים ממכה של ממלגזה\משאית

   

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ