אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  אחסנת דירות - מידע סטטיסטי על שירותי האחסנה בארץ

  כמה מילים על השינויים בתחום אחסנת דירות. לא תמיד ענף אחסנת דירות היה כל כך זמין ונגיש לכל אחד. לעומת שנים קודמות בהם היה קיפאון וקבעון זמן רב בענף האחסנה אשר היה נחלתן של חברות לוגיסטיקה עם אחסנה במכולות או במחסני ערובה בנמל בלבד עכשיו כל אחד יכול לאחסן כל דבר בכל מקום.

  כיום תחום האחסנה מאוד מפותח וישנן פתרונות אחסנה רבים ומגוונים גם לעסקים קטנים הצריכים אחסנת ציוד וסחורה וגם לאנשים פרטיים הצריכים אחסנת דירות ותכולה של חפצים אישיים בעזרת הרבה חברות קטנות ובינוניות ברחבי הארץ המספקות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה במחסנים אישיים לטווח קצר או ארוך מהדרום עד הצפון ומירושלים עד מישור החוף והמרכז.


  שיקוף האילוצים השונים לאחסנת דירות בתרשים טבעת

  מאמר סטטיסטיקה 1

   

  10 עובדות על אחסנת דירות בחברת אחסון כל:

  • אחסון כל הינה חברה מקצועית המתמחה בעיקר בשירותי אחסנת דירות.
  • באחריותנו להעניק שירותי אחסנת דירות בכל גודל ולכל תקופת השכרה.
  • אנו שמים דגש מיוחד על מתן יחס חם ואישי לכל לקוח המפקיד חפציו בידנו
  • אצלנו המחסנים עשויים בטון ושומרים על טמפ' נמוכה גם בחודשי הקיץ החמים.
  • בחברתנו לכל לקוח יש מנעול משלו ורק הוא יכול להיכנס לחדר האחסנה..
  • אנו מעמידים לרשות הלקוח מובילים מקצועיים ומנוסים בסידור דירות במחסנים
  • אחסון כל הינה חברת בת של "קבוצת יששכר" ומעניקה ביטחון ואחריות אישית.
  • כל לקוח מקבל ביטוח אחסנת דירות בסיסי ללא תשלום עם כיסויים נרחבים.
  • אנו דואגים למתן פתרונות אחסנה לכל צורך שהוא כולל אחסנת ציוד ורהיטים.
  • 30% מהלקוחות שלנו הגיעו מהמלצות חמות של משפחה ומכרים מרוצים.


  פילוח לקוחות אחסנת דירות מתוך כלל לקוחות אחסון כל

  מאמר סטטיסטיקה 2


  השוואת פתרונות האחסנה השונים וההבדלים בניהן

  בארץ מקובלות כמה צורות שונות של אחסון במגוון מחירים אולם לא כולם מתאימים לאחסנת דירות, עליכם לדעת מה מתאים לכל דבר ואיזה מבנה יכול לשרת הכי טוב את הצרכים שלכם:

  אחסנה במכולות עם ובלי הצללה - מכולה מתאימה מאוד לאחסנת סחורה שאינה רגישה לחום כגון מוטות פלדה, סגסוגות ומוצרי מתכת, נייר למחזור, וחומרים מתכלים להשמדה. מצד אחד האחסנה במכולה זולה ואטרקטיבית באופי התשלום ומשתלמת מאוד לאחסנה לטווח ארוך אך מצד שני צורת אחסון זו אינה מתאימה למוצרים רגישים לחום מפני שהטמפ' במכולה להשכרה כשהיא סגורה עוברת את ה-60 מעלות צלזיוס והורסת את התכולה. הלקוחות שצריכים אחסנה במכולות להשכרה הם לקוחות עסקיים המאחסנים ברזלים וכדומה.

  מחסני פח בידודית או אסבסט - נעשה בדרך כלל בהאנגר או בבונדד המחולק לתאים פתוחים עם מחיצות או חדרים ללא תקרהלאחסנת ציוד ותכולה. מכיוון שמדובר במבנה שאינו סגור הרמטית, הוא יכול להיות מלוכלך או נגוע במזיקים ואינו מגן מספיק בפני החום. תקופת הקיץ הכוללת חמסינים יכולה להרוס תכולת אחסנת דירות כגון מוצרי תינוקות מפלסטיק שנמסים ומשחררים רעלים, דיסקים וקלטות, אלבומי תמונות, ציורים ותמונות שמן, מכשירי חשמל, שבבים במחשבים, ספות, נעליים ומעילים מעור, הדבקת פורמייקה ברהיטי דירה ומשרדים ועוד. השכרת מחסנים ללא תקרת בטון מתאים בעיקר ללקוחות עם סחורה לא רגישה לחום כגון בגדים, פלסטיקים חזקים, ריהוט גינה ועוד.

  אחסון תכולה בתוך מבנה בטון –במקרה זה מדובר במבנה חוקי, לא ארעי, שאינו קרוב לשטחים חקלאיים הנגועים במכרסמים, מוגן בצורה מכסימלית, שומר מפני טמפ' גבוהה, הרמטי, בעל דלתות וגג לכל חדר וחדר, אינו פרוץ מלמעלה או בצדדים, לא חדיר למים (כמו בסוגים מסוימים של מכולות) ואינו מבנה דליק! מכאן הפופולאריות הרבה של תחום אחסנת דירות אך ורק בתוך מחסנים העשויים בטון.

  התפלגות ענף האחסנה הפרטית בארץ לפי סוג המחסנים


  מאמר סטטיסטיקה 3

   

  משך זמן האחסון הממוצע של הלקוחות לפי סוג האחסנה

  ברור שכל לקוח משתמש במחסן לפרק זמן שונה, זה אינדיבידואלי ובהתאם לצורך האישי שלו וצפוי שיהיה הבדל בין לקוח ללקוח לפי הנסיבות. יחד עם זאת אפשר להצביע באופן מובהק על קשר בין סוג האחסנה וסוג הלקוח לבין משך טווח הזמן שהלקוח צריך את שירותי האחסנה.

  דוגמא 1: אחסנת תכולת עסקים עונתיים–לעומת אחסנת דירות בשל שיפוץ, חיפוש דירה או המתנה לקבלן אז משך הזמן הוא לא ידוע או לא ודאי ואז נזדקק לאחסנת הדירה פעם אחת ויחידה, כאשר מדובר בעסקיים שפעילים עם אופי שגרת מכירות מחזורית זה יהיה אחסנה רב פעמית לזמן קצוב ידוע ומתוכנן מראש משום שעסקים בעלי אופי פעילות עונתי כגון חנויות ומסעדות בחוף הים יצטרכו בכל פעם אחסנת ציוד זמני בחודשי החורף למשך כמה חודשים בזמן שהעסק סגור או מוקפא.

  דוגמא 2: ההבדל בין ארכיון ומסמכים  – בדרך כלל משרדים ועסקים פרטיים קטנים ובנונים שסוגרים עסק או יוצאים לגמלאות צריכים ע"פ חוק לשמור מידע במשך 7 שנים ויצטרכו אחסנה לטווח זה. ואילו חברות או עסקים בעיקר בעלי מקצוע קטנים המתעסקים עם ניירת רבה של הנהח"ש ותיקי לקוחות נזקקים לאפסן זאת כי כבר אין מקום במשרד ואז אמנם תהיה תחלופה של כל שנה-שנתיים בחומר שעדיין רלוונטי\עדכני\שימושי עד שייזרק ויפנה את מקומו לחומר החדש אך תמיד יהיה מחסן קטן שישמש אותם, ועל כן אחסנת החומרים תהיה לתקופה בלתי קצובה.

  דוגמא 3: ההבדל בין סחורה למלאי –מחסן לאחסנת מלאי הינו קבוע ולטווח ארוך כאשר בכל פעם מכניסים בפעם אחת למחסן את כל המלאי שמקבלים מהספק \ יצרן ומוציאים לאט לאט את המלאי למכירה \ שיווק או הפצה, כאשר נפח האחסון משתנה ויורד מעת לעת על פי קצב המכירה ועל פי השוואת ההיצע לביקוש הקיים בשוק. לעומת זאת אחסנת סחורה עסקית תהיה אחסנה לטווח קצר כאשר תמיד בכוונת הסוחר "להפטר" מהסחורה כמה שיותר מהר ובפעם אחת מרוכזת (או בפעמים אחדות) אך בינתיים עד שהעסקה תצא לפועל הסוחר זקוק למקום אחסנה שמור ומבוטח עבור סחורתו.

  מספר חודשי האחסון הממוצע ע"פ צורך האחסנה (אומדן):

   מאמר סטטיסטיקה 4

   

  גדלי המחסנים הפופולאריים לאחסון תכולת דירות בישראל

  לישראלים יש הרבה חפצים והרבה רהיטים... לרוב מביאים את כל התכולה המלאה של הדירה ומשאירים אצל ההורים או במקום אחר מעט דברים יומיומיים או שימושים למקרה שנצטרך אותם במהלך תקופת האחסון, בהנחה שאתם אנשים "ישראלים טיפוסיים" או "משפחה סטנדרטית" ואין לכם תחביב המונה מאות קרטונים או ציוד מיוחד זה פחות או יותר גדלי המחסנים להשכרה שתצטרכו בהתאם לגודל הדירה שלכם:

  אחסון דירת חדר וחצי לסטודנט\סינגל = בערך 10-13 קוב

  תכולת דירת 2-2.5 חדרים של זוג צעיר = בערך 15-20 קוב

  מחסן לדירת 3 חדרים זוג + ילד\תינוק = בערך 18-27 קוב

  תכולת דירת 4 חדרים למשפחה רגילה = בערך 25-35 קוב

  אחסנת דירות גדולות 5 חדרים ומעלה = 35 קוב ומעלה.

  עוד שלושה דברים שמאוד כדאי להתייחס לגבי אחסנת דירות

  • לבחור בחברה שמעניקה את כל תשומת הלב לכל אחד
  • לשאול איפה קיים מחסן להשכרה הקרוב ביותר לבתיכם
  • לבדוק האם צריכים להתחייב לתקופת אחסון מינימאלית

  אנו בחברת אחסון כל עושים הכל כדי לשמור על הדברים שלכם מכל משמר

  נשמח לצרף גם אתכם בין לקוחותינו 1-800-300-337

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  english   spanish   russian   french
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ