אחסון כל - מחסנים להשכרה בראש שקט
  maamar banner

  מעוניין לשמוע עוד? מלא את הטופס ואנו נחזור אליך בהקדם

  פתרונות אחסנת קרטוני סחורה וטובין על גבי משטחים במדפי אחסון

  solutions

  מידוף חזק לשליפת משטחים ע"י מלגזה - כיום חברות המספקות פתרונות מידוף ואחסון מעניקות שירותי לוגיסטיקה מקיפים כגון הובלה ימית, שחרור מטען, מחסני ערובה, מנופים, מלגזות, ניהול מלאי, אחסנה לטווח ארוך,

  שירותי פריקה - העמסה וסבלים לסידור תכולה במחסן.

  לא תמיד החברות הגדולות נמצאות ליד הבית לכן אם אתם גמישים במקום אתם יכולים לקבל את כל השירותים תחת גג אחד בחברה מסודרת בתשלום אחד בתנאי פריסת תשלומים נוחה כל עוד זה מחוץ למרכז העיר.
  ישנם חברות אחסנה בינוניות המותאמות ללקוחות הפרטיים והעסקיים גם יחד ונותנות שירותי אחסנה במרכז הארץ ונגישות קרובה לבית יחד עם מגוון שירותים ליומיום אך לא תמיד לרשותם כל ארסנל הפתרונות הלוגיסטיים ליבואנים הגדולים.

  סחורה וציוד שמסודרים בקרטונים נח לקבל במשטחים ונח להפיץ


  כאשר הסחורה מגיעה ארוזה בקרטונים על גבי משטחים הכי קל לאחסן אותם כמו שהם, עטופים ומנוילנים ומוכנים לשליחה ליעד הסיטונאי\קמעונאי המקבל את הסחורה.

  לכן חברת האחסנה מעמידה מלגזה ניידת ומוכנה למשימה "ובהינף מזלג" מוציאה מהמשאית המגיעה אל המדף המתאים לאחסון וכשמגיע זמן ההפצה\המשלוח לחנויות שוב בפעם אחת מהירה מהמדף למשאית היוצאת. כל זה בלי פריקה או סידור של הקרטונים בכל פעם מחדש. זה חוסך זמן, כסף ומאמץ מיותר של סבלים.


  משטחים קטנים או גדולים תלוי גם בגובה


  כדאי מאוד להתאים את הכמות וסוג הסחורה למשטח הנכון, משטח גדול אמנם חוסך זמן והכל נמצא "בערמה אחת" אך הוא מגביל את הסידור במדף שכן המרווח בין המדפים לא מאפשר הכנסת משטח גבוה מידי או רחב מידי יש לבדוק מה הסטנדרט הנהוג בחברות האחסון וההובלה לפני שמזמינים מחברת השילוח את העברת הסחורה.

  לעיתים ניתן להזמין מבעוד מועד את תצורת המשטחים או גודל הקרטונים הרצוי וכבר לבקש מהמפעל או מחברת האריזה\שילוח לסדר בגודל הרצוי, זה יכול להקל עליכם משמעותית ולמנוע סידור כפול ומשולש של אותם הקרטונים.


  עד איזה משקל אפשר להעמיס על כל משטח


  מבחינת הקרטונים עצמם, סחורה שבירה או ציוד רגיש גם אם הם ארוזים בקרטונים מתאימים ומוגנים הייטב לא תמיד האריזה או הקרטון עצמו מספיק חזק בשביל להחזיק הרבה קרטונים מעליו והוא עלול לקרוס שמניחים עליו משקל רב לכן יש לשקול היטב מה מספר הקרטונים הרצוי לערום אחד על גבי השני

  מבחינת נשיאת המדף, יש לכל מדף לימיט (מגבלה) וגם מקדם בטיחות בדרך כלל שהמידוף ישן יש להתחשב למקדם הבטיחות כקריטי ולא לשחק "בגמישות ישראלית טיפוסית" עם הקו האדום. משקל מקסימלי צריך להיות רשום על כל מדף. כיום לחברות האחסון והלוגיסטיקה מדפים חזקים המותאמים לנשיאת משקלים כבדים במיוחד לכן כלקוח זה לא צריך להוות בעיה, יחד עם זה ערנות הלקוח אף פעם לא מזיקה.

  מאמרים נוספים

  לכל שאלה או עצה אנחנו כאן בשבילכם:
  1-800-300-337

  מרכז ראשי:
  טלפון: 03-9669682 , פקס: 03-9654527
  למשלוח דואר: ת.ד. 2346 ראשל"צ מיקוד: 7512301
  דואר אלקטרוני: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  © כל הזכויות שמורות לאיחסון כל בע"מ
  עיצוב אתר: סטודיו בהיר   |   בניה וקידום אתר: אקטיביטק בע"מ