מחסנים להשכרה   1-800-300-337
מענה 24 שעות ביממה
תפריט

אחסון תכולת דירה

תחום אחסון תכולת דירה הוא ההתמחות שלנו
עיקר פעילות חברת איחסון כל מתמקד בשרותי אחסון דירות ללקוחות פרטיים. מיום הקמת החברה מירב תשומת הלב הינה לאנשים המפקידים בידנו את תכולת הדירה לרוב בשל מעבר דירה, שיפוצים או נסיעה וזקוקים למקום בטוח בו הם יאפסנו את היקר להם. כאשר אנו דואגים ללקוח בכל השלבים השונים, תוך התחשבות בצרכיו ,והתאמת מחירים ושירות לטובת תכולת דירות קטנות או גדולות. גאוותנו כי במהלך השנים נוצר אצלנו דפוס מקצועיות ושירותיות שאין להם אח ורע בענף האחסון בכלל ובתחום אחסון תכולת דירה בפרט.

באחסון כל אנו מבינים עד כמה החפצים חשובים לכם גם בערכם הכספי וגם בערכם הסנטימנטלי לכן אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שתכולת הדירה שלכם נמצאת במקום טוב, בחברה מסודרת ואמינה, הדבר החשוב ביותר הוא להוציא את תכולת הדירה מהאחסון בדיוק באותו המצב בו הכנסתם אותו, ללא בעיות מכרסמים או חרקים ללא נזקי חום ללא סימני רטיבות או עובש או לכלוך. אחרת גם התשלום יהיה לשווא, זול ככל שיהיה.

איחסון תכולת דירה בהתאמה אישית
אחסון כל היא החברה הותיקה בארץ למתן שירותי אחסון דירה ללקוחות פרטיים במחסנים אישיים זהו גם שטח ההתמחות שלנו, לכן אנחנו כל כך טובים בזה, הקונצפט הוא מחסן אישי משלכם כאשר אחסון תכולת דירה צריך להיות במקום נקי ומסודר מאוחסן בצורה נפרדת ופרטית ומתומחר לפי נפח התכולה כאשר מחירם הם נגזרת נפחים, כלומר לכל חדר מחיר שונה ע"פ גודלו. ההתנהלות שלנו היא בצורה מקצועית מול אנשים הדורשים תשומת לב לכל פריט, ליווי אישי ומענה לכל בעיה המתעוררת משלב ההובלה לאחסון ועד היציאה, אין צורך להציג עצמכם במס' לקוח או להסביר לנו שהדברים יקרים ללבכם. אצלנו כל לקוח\ה חשוב\ה !! לא משנה אם זו אחסנה לחודש או לשנה, אם זה אחסון תכולת דירה גדולה או קטנה.

אם תכולתך יקרה לך - אחסון כל

  • תכולת דירה תחת תקרת בטון - אך ורק תקרה מבודדת עשוית בטון מסוגלת לשמור על התכולה ללא נזקי חום בקיץ.
  • פרטיות מלאה לאחסון הדירה - אתם מקבלים חדר פרטי ונועלים את דלת החדר עם מנעול משלכם עם מפתח בלעדי.
  • אחסון תכולה במקום נקי ומסודר - הניקיון בתוך ומחוץ לחדרים נשמר בצורה קפדנית, ללא מכרסמים, חרקים או עובש.

 

אחסון דירה עם גישה מלאה לתכולה שלך
איחסון דירה

להבדיל מאחסון מסחרי או עסקי על גבי משטחים או במכולות,שיטת אחסון תכולה בחדרים פרטיים מאפשרת נגישות מלאה לתכולה שלך, אין צורך לפנות מקום בעזרת מלגזה או להזיז תכולה של מישהו אחר על מנת להכניס או להוציא משהו אלא פשוט לבוא למחסן שלך, לפתוח את הדלת ולגשת אל תכולת הדירה, אם בזמן תקופת האחסון תצטרכו דבר מה כגון מגפים לילדים בחורף, להחזיר ממירים, לחפש במחסן משהו במסמכים שלכם או להוסיף מתנה שקיבלתם ואין לכם מקום בבית אתם רשאים לבוא בימי ושעות הפעילות שלנו ללא הגבלת הביקורים או השהות במחסן שלכם.

 

בחירת אחסנה חכמה לא רק באיכות המחסן
מלבד יתרונות בתנאי האיחסון חברת איחסון כל גאה להציג בפניך יתרונות בנושאים ובשיקולים נוספים:

מקצועיות - לכל אחד ישנה תכולת דירה שונה ועליו להשכיר מחסן בנפח שונה. באחסון כל אנו מחשבים עבורכם כמה קוב יש לכם, ובהתאם לכך מתאימים לכם מחסן לגודל המדויק שתצטרכו על מנת לא לשלם מחיר גבוה מהנדרש. מלבד ההערכה המקצועית באחסון כל מספקים לך מידע רלוונטי שנצבר במשך זמן רב לגבי התכולה והכדאיות בכל סיטואציה, לדוגמא אלו חפצים לא כדאי לאחסן, איך כדאי להכין את התכולה לקראת ההובלה והאחסון, המלצות על מובילים עם מחירים אטרקטיביים, ועוד.. (כדאי לבקר בדף אחסון תכולת דירה - טיפים) כמו כן במהלך תקופת האחסון נשמח לעמוד לרשותך אם בנוגע למעבר בין חדרים (כאשר מוסיפים או לוקחים חלק מהתכולה) שירותי שילוח בינלאומי ליוצאים לחו"ל ולכל דבר שתצטרכו.

קרבה לאזור מגורים - חברת איחסון כל פרוסה ב 3 סניפים: סניף ראשון לציון המשרת את אזור תל אביב והמרכז, סניף כנות המשרת את אזור אשדוד והדרום וסניף עסקי ליד נתב"ג, אינכם חייבים לנסוע רחוק בכל פעם שאתם צריכים משהו מתכולת הדירה שלכם, ואף אינכם צריך לשלם עבור הובלה יקרה יותר בשל המרחק.

דיסקרטיות - ללקוחות שמאחסנים את התכולה של הדירה שלהם יש צרכים שונים מבעלי עסקים לכן מלבד הפרטיות שיש לך במחסן עצמו חברת אחסון כל שומרת על דיסקרטיות מלאה אף אחד לא צריך לדעת מה אתה מאחסן למה וכמה, באחסון כל ישנם אנשים מפורסמים אך איננו מנדבים מידע בנושא.כמו כן לשום גורם שלא מורשה על ידך גם לא לבני משפחתך, אלא רק מי שהנכם כותבים בחוזה האחסון, חברת אחסון כל אינה מאפשרת שימוש במידע אודותיך לאף אדם או חברה ואין לה שיתוף עסקי בפרסום או חיבור למאגרי מידע כלשהם, ואין חשש שיטרידו אתכם בטלפון עם פרסומות.

שעות פתיחה - יתרון בולט נוסף הוא שעות הפתיחה, בעוד שזמן הפעילות המועדפת על הלקוחות העסקיים הוא משעות הבוקר המוקדמות ועד הצהריים, חברת אחסון כל מאפשרת כניסה ויציאה בין השעות 09:00 ל 16:45 דבר המקל על תכנון הובלה למחסן ומהמחסן לדירה ביתר נוחות, יש לציין כי זמן העמסת תכולת דירות למשאית וההגעה לאחסון הוא בערך שעתיים, לכן בדרך כלל המובילים מתחילים לעבוד אצלכם בדירה כבר ב 07:00 וכשמגיעים למחסן הוא כבר פתוח ומצפה לבואכם.

 

התכולה שלך – הדאגה שלנו

המחסנים שלנו מוגנים בצורה מרבית ע"י כל אמצעי המיגון המתקדם ביותר כגון גלאי עשן, גלאי נפח, חיבור ישיר וסמוי לחברות אבטחה, אזעקות , פטרול של חברות שמירה אחרי שעות הפעילות, חייגן למוקד כיבוי האש ולמכשירי הנייד, וכמובן אמצעי המיגון המסורתיים. כאשר אחסון תכולת דירה נמצא במקום שמור תוכלו לישון בשקט! מעבר לכך חברת איחסון כל עומדת בכל הדרישות של חברות הביטוח ומאפשרת גרירת ביטוח תכולת דירה הקיים מדירתכם אל המחסן (האופציה הזו היא המועדפת והחכמה ביותר גם מחירים זולים יותר וגם שמירה על רצף ביטוחי) לחלופין ניתן לרכוש פוליסת ביטוח תכולת דירה על הסכום הרצוי, חברת אחסון כל מעמידה לרשות לקוחותיה הסכם פוליסת ביטוח ייעודי בתנאים מעולים בחברה מסודרת עם כל התוספות והכיסויים הדרושים ומותאמים במיוחד לצורך תכולת דירה. מעבר לכך כל לקוח אחסון מקבל כיסוי ביטוח תכולה ראשוני הכלול בתוך מחיר האחסון. בשונה מביטוח במחסני ערובה או ביטוח אחסון במכולה שם יש מחירים בסכומים גדולים מאוד.

לעיתים קרובות הפוליסה הינה אחידה לכל המכולות או ההאנגרים היא מיועדת לבעלי עסקים ומתייחסת לכיסוי תכולה מאוד גבוה ( לעיתים כיסוי של 50,000 $ ומעלה ) ומגולגלת על הלקוחות מה שמייקר מאוד את עלות ההשתתפות העצמית, במיוחד כאשר ישנו חשש מסחורה גניבה המועדת ביותר לפריצה, כאשר בצורה כזו בדרך כלל התוצ"ג או החומ"ג לא מבוטחים מנזקי מים ע"פ סעיפים מקבילים בביטוח אישי וזאת כחלק מניסיון העבר בארץ וממניעת הונאות וניפוח מחירים השכיחות בקרב בעלי עסקים על מנת לקבל פיצוי של עשרות או מאות אלפי שקלים במרמה ועל כן אם וכאשר המחסן אינו אטום הרמטית למים לא תהיה אפשרות לפיצוי במיוחד לא על דברים בעלי ערך סנטימנטלי אך ללא תג מחיר מייצג, לדוגמא תמונות ומזכרות ששוות כמה גרושים אבל לא תוותרו עליהם בעד שום הון שבעולם.

לביטוח התכולה אצלנו יש דגש מיוחד על תכולת דירה וחפצים אישיים אשר כולל נזקי מים נזקי אש פריצה ורעידת אדמה וכל זאת עם מחירים הוגנים כאשר יש תוספת מחיר על פי התוספת בכיסוי, על כל סכום ביטוח נוסף ישנה תוספת מחיר מדורגת ביחס לתוספת החלק הביטוחי היחסי בלבד, הלקוח מחליט מה גובה הכיסוי הנדרש, כמובן על פי הצרכים ושווי תכולת הדירה שלכם, כך שניתנת האפשרות לעשות את כל השירותים תחת קורת גג אחת עם אחריות כוללת. במאמר מוסגר, בדיוק בשל כל המפורט מעלה יש לבדוק שגם לחברת ההובלה יש ביטוח על תכולת דירות וחפצים אישיים בזמן ההעמסה וההעברה, ולדרוש מהמוביל שייתן לכם אסמכתא כתובה על כך שהוא מבוטח ושהוא יצטרך לשאת בדמי ההשתתפות העצמית חלילה במקרה ביטוח